Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Το ''μίλα μου βρώμικα'' είναι σειρά, δεν έχεις διαβάσει στην Athens Voice τη στήλη της Μυρτώς Κοντοβά; Αυτη έγραψε και το σενάριο της σειράς. Πριν δυο χρόνια είχε γράψει και τα ''υπέροχα πλάσματα'' που μου είχε αρέσει πολύ. Δεν πρόλαβα να δω παρά ελάχιστα επεισόδια αλλά ήταν πολύ πρωτότυπη και αστεία σειρά...Τα ''υπέροχα πλάσματα'' τα είχα παρακολουθήσει περισσότερο και ήταν καταπληκτικά, είχα ταυτιστεί τελείως!

q-EhXvqm9hI


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ααααα η ασχετοσυνη μου με την τηλεοραση διαφαινεται... μμμ... χανω όμως και τα αξιολογα ετσι.

Σας ειπα οτι ο μικρος κινειται σαν σουπια;


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ποιος κοιμηθηκε 10παρά με 7.15?

Ποιός κοιμήθηκε 10.30 με 8.00?

Ποιος ξύπνησε στις 4.30 και δεν μπόρεσε να ξανακοιμηθεί πριν τις 5και?

Για μαντέψτε?

τικεράκι που να αυτομουτζώνεται δεν έχουμε ε?:mrgreen:


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Είμαι φαν των γαλακτοκομικών, αν και ξέρω ότι δεν μου κάνουν καλό...και τι κάνω για αυτό? Τίποτα! Τρώω ακόμα μέχρι να μπορώ!!!:wink:

Aχ, Ευγενία, πάει και το λοστ!! Τελείωσε!! Θα γυρίσουν λέει ταινία,ε?

Καλημέρα!!!!!!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Και γω δηλώνω, μεγάλη φαν των γαλακτοκομικών, τρελαίνομαι για όλα τα είδη τυριών και δεν μπορώ να αντισταθώ σε τυροπιτοκαταστάσεις.Γι'αυτό κ έχω γίνει ωσάν φάλαινα (και δεν είμαι και έγκυος:tongue::tongue:)και δεν μπορώ να μαζευτώ....:(:(

Κυκλοφορεί καμιά ιωσούλα?????Χτες το απόγευμα ο Κωνσταντινούλης ξύπνησε με 38 πυρετό, το βράδυ τα ίδια και έξι η ώρα το πρωί είχε 38,3.Ευτυχώς δεν έχει γκρίνια,λίγο ανόρεχτος είναι μόνο...


1mLlp2.pngFRJZp2.png9R7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Aχ, Ευγενία, πάει και το λοστ!! Τελείωσε!! Θα γυρίσουν λέει ταινία,ε?

Ναι κάτι άκουσα...

κατέβασα και άκουσα και την εκπομπή του Καρπετόπουλου που κάνουν ανάλυση στο τέλος και μπερδεύτηκα πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ααααα η ασχετοσυνη μου με την τηλεοραση διαφαινεται... μμμ... χανω όμως και τα αξιολογα ετσι.

καλά αυτό το δέχομαι, αλλά ATHENS VOICE δεν έχεις διαβάσει ποτέ σου;:eek:

δοθείσης της ευκαιρίας λοιπόν να σας πω και μερικά γκόσιπ. Η Μυρτώ είναι παιδική φίλη του Μάρκου αφού με τον αδελφό της Κώστα Κοντοβά παίζανε για ένα φεγγάρι μαζί στο ίδιο συγκρότημα. Η Αστερόπη είναι ντάλε κουάλε-πιστό αντίγραφο της Μυρτώς (μιλάνε ακόμη και με τον ίδιο τρόπο), το σπίτι του Τριαντάφυλλου είναι το σπίτι κοινού μας φίλου, η Ρίτα (σεξοβόμβα) είναι ανακάλυψη της Μυρτώς (είχανε πάρει μαζί πριν χρόνια ένα ταξί) και το κρεοπολείο ΕΛΒΙΣ βρίσκεται στο Μεταξουργείο :rolleyes:

νταξει έγραψα κι εγώ τη βλακεία μου....:P:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!

doo thx για την αφιερωση;)

Δέσποινα πως πάει η ουρολοίμωξη της Νεφέλης? Κάνατε κυστεογραφία τελικά?

την ουρολοιμωξη την καταπολεμησαμε, κυστεογραφια ειναι να κανουμε γυρω στην αλλη εβδομαδα, αλλα δεν ξερω ακομα....:rolleyes: θελω να βρουμε και λιγο χρονο να το συζητησουμε με τον μπαμπα μας:rolleyes: να αποφασισουμε....

εχω αλλα 5 επεισοδια να δω στο lost, ελπιζω να μην ξενερωσω πολυ...οπως λενε....:rolleyes::rolleyes:

παωωωωω να προλαβωωωω


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είναι η Μυρτώ, της μοιάζει πάρα πολύ (στην ομιλία και στον χαρακτήρα)

Για τον Τριαντάφυλλο δεν γνωρίζω, νομίζω πως είναι ηθοποιός μόνο -ξέρω όμως πως αυτή η ιστορία μεταξύ Τριαντάφυλλου και Αστερόπης είναι παλιό love story της Μυρτώς και ενός μουσικού που έμενε σε αυτό το σπίτι (που σας είπα παραπάνω), νταξ δε λέω άλλα, καταλάβατε νομίζω... ;)

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είναι η Μυρτώ, της μοιάζει πάρα πολύ (στην ομιλία και στον χαρακτήρα)

Για τον Τριαντάφυλλο δεν γνωρίζω, νομίζω πως είναι ηθοποιός μόνο -ξέρω όμως πως αυτή η ιστορία μεταξύ Τριαντάφυλλου και Αστερόπης είναι παλιό love story της Μυρτώς και ενός μουσικού που έμενε σε αυτό το σπίτι (που σας είπα παραπάνω), νταξ δε λέω άλλα, καταλάβατε νομίζω... ;)

όχι τι να καταλάβουμε...για πες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...