Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Τι γλυκα που ναι η Ρηνουλα! φτου φτου σκορδα!!!

Βρε συ Τατι, μπας και εχει σχεση με τις στολες που θα φορανε στη γιορτη του παιδικου? Γιατι αμα ειπε η δασκαλα το παιδι χοντρο, να παμε να κανουμε τραμπουκισμο στο σχολειο!!! ΕΜας η γορτη της Δαναης αναβληθηκε λογω καιρου κ θα γινει το σαββατο. Δεν μας λενε ομως τι κανουν, ουτε τις στολες μπορουμε να δουμε... χμμμ

Ιασονας τελειος. Καλε τι χαρισματικα παιδια εχουμε στο καφε μας? Εμανα παλι η κορη μου δεν μου λεει ατακες, αλλα μπυ κανει συνεχως παραπονα. "ολο στον υπολογιστη εισαι, ολο σουλειες κανεις, ολη την ωρα μιλας σε αλλους κ οχι σε μενα και δεν παιζεις καθολου μαζι μου" και "εγω σ'αγαπω πολυ κ θελω να σε εχω συνεχεια αγκαλιτσα" κ ολο τετοια. Βεβαια την εχω αγκαλια, ολη την ωρα, πλεον το ενα μου χερι ειναι κουλο, δεν μπορω να κανω τιποτα, χτες ηρθαν κατι φιλου στο σπιτι κ δεν με αφηνε να μιλησω καθολου μαζι της εκτος κ αν συμμετειχε η ιδια στη κουβεντα και ολα αυτα τα υπεροχα. ΚΑι φυσικα ξυπνησε 3-4 φορες κλαιγοντας κ ζητωνατα να την παρω αγκαλια κ εδιωχνε τον μπαμπα της. Με τον Αγγελο δεν ασχολουμε ΚΑΘΟΛΟΥ, ασε που μου επεσε κ απο το κρεβατι μες στη νυχτα! Τζενακι, φανταζομαι δεν σε παρηγορουν αυτα που λέω,ε ?

Ουφ τα ειπα, αλλα δεν ξεσκασα, ειλικρινα ανησυχω, γιατι με κουραζει αυτη η συμπεριφορα της κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω να εχω υπομονη κ να προσπαθω να ανταποκρινομαι στα καλεμσατα της. Ασε που φοβαμαι οτι οσο προσπαθω να της κανω τα χατηρια, τοσο πιο πολλε απαιτησεις εχει κ το κακο ειναι οτι απαιτει με αυτον το μιρλιαρικο κ σπαραχτικα παραπονιαρθικο τροπο.... γμτ... τι να κανω? Σοφια???

Ντανσεμ, καλο ταξιδι!

Γεια σου ρε Βασουλα φαλαινα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!

τι κουκλακι ειναι αυτο!φτου φτου στο ειρηνακι!

τζεν εμενα ο στρατος κανει απο πολυ μικρος στην μπανιερα....εμας εχει η ιδια η μπανιερα ενα καθισματακι και καθεται εκει...απλα τωρα με τις αδερφουλες του ζηλευει λιγο και πολλες φορες τον βαζουμε κι αυτον μεσα στο μπανακι... το ευχαριστιεται καπως καλυτερα ετσι...

εδιτ! εμενα το καλυτερο του στρατου ειναι οταν θελει να κανει κατι που δεν τον αφηνω μου λεει < πηγαινε στα μωρακια.γκρινιαζουν...)!!!!! ή < να πας στην δουλεια....>!!!!!


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι τα βαζω και τα δυο μαζι μεσα στη μπανιερα. Και φυσικα δεν καθονται ουτε σε σκαμπο ουτε πουθενα, τον ασυχαστο εχουν μεσα στο μπανιο, ειδικα ο μικρος. Τρεμω ποτε θα πεσει πανω σε μια τετραγωνη μπαταρια που εχουμε...

Τζεν, το σκαμπο απο το ικεα το εχουμε κ μεις, αλλα το χρησιμοποιουμε για να παταει η Δαναη πανω κ να φτανει στο νιπτηρα.


Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε αφροδιτούλι, καμία σχέση με την στολή, την είδαμε και την προβάραμε κιόλας....

Βασικά μάλλον χτες στο σχολείο θα πείναγε το γαργαντουάκι μου γιατί προχθές δεν έφαγε σχεδόν τπτ όλη μέρα και από αυτό θα το είπε...αλλά φάλαινα;;;; φάλαινα;;;;

και να σας πω ότι μάλλον έχει πέσει και λίγο η κοιλιά της....


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την Δαναίτσα, όπως και κάθε φορά, φάση είναι θα περάσει, μάλλον ο απόηχος της βάφτισης...

Σε λίγο καιρό θα τα έχεις ξεχάσει. Σου υπενθυμίζω ότι τον τελευταίο καιρό έλεγες ότι ήταν πολύ καλή και υπομονετική... θα ξαναγυρίσει πάλι στον παλιό καλό της εαυτό!

Ααααα να σχολιάσω την ειρήνη-τζεντάι, φοβερή! γλύκα! υπέροχη!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.Διάβασα κάτι κ μου άρεσε κ είπα να το μοιραστώ μαζί σας...

Επιτέλους... φτωχοί!

Του ΓΙΑΝΝΗ ΞΑΝΘΟΥΛΗ

...Να ξαναγίνουμε φτωχοί. Όπως ήμασταν πάντα. Όπως οι ήρωες των παλιών

αναγνωστικών που οι γιαγιάδες έμοιαζαν με γιαγιάδες κι όχι με συνταξιούχες

πόρνες. Όπου οι μπαμπάδες επέστρεφαν το μεσημέρι για να καθίσει ΟΛΗ η

ελληνική οικογένεια στο τραπέζι και να φάει το σεμνό φαγητό -όσπρια

πεντανόστιμα και ζαρζαβατικά με μαύρο ψωμί μοσχοβολιστό- ενώ η γάτα και ο

σκύλος περίμεναν στωικά να 'ρθει η σειρά τους... Να ξαναγίνουμε φτωχοί όπως

ήμασταν πριν σαράντα και πενήντα χρόνια. Τότε που ονειρευόμασταν εν μέσω

γκρι, μπλε και μπεζ χρωμάτων, τότε που καμιά Ελληνίδα δεν φιλοδοξούσε να

γίνει ψευδοξανθιά, τότε που η λάσπη κολλούσε συμπαθητικά στα παπούτσια μας

και οι αυθεντικοί ζήτουλες βρίσκονταν έξω απ' τις εκκλησιές περιμένοντας το

τέλος της λειτουργίας και του μνημόσυνου. Να ξαναγίνουμε φτωχοί πλην

τίμιοι, χωρίς κινδύνους να ξεστρατίσουν οι αρχιμανδρίτες προς την ψηφιακή

παιδοφιλία. Να βρούμε ξανά τις σωστές μας κλίμακες χωρίς αγωνία

παρκαρίσματος και παχυσαρκίας. Να ξαναβρούμε τη γεύση του «μπατιρόσπορου»,

των ελαχιστοποιημένων αναγκών, να ανακαλύψουμε εκ νέου τον ποδαρόδρομο και

το συγκινητικό μοντέλο της «γυναίκας της Πίνδου». Μόνο με τέτοιες ηρωικές

διαδρομές ενδεχομένως να ακυρώσουμε το κόμπλεξ μας έναντι του Μπραντ Πιτ

και της Ναόμι Κάμπελ.

Να ξαναβρούμε -γιατί όχι- και τους παλιούς καλούς εχθρούς (κυρίως από τα

βόρεια) που σήμερα τους έχουμε σκλάβους στα παβιγιόν μας . Να ξετρελαθούμε

από την επικοινωνιακή μας υστερία με τα σιχαμένα κινητά τηλέφωνα που

κατάργησαν κάθε έννοια ιδιωτικής ζωής. Να σκάψουμε στις αυλές -όσοι έχουν

αυλές- και να κάνουμε παραδοσιακούς ασβεστόλακκους για να ασπρίζουμε τα

δέντρα έτσι για καλαισθησία και υγεία. Να βρούμε πάλι τη σημασία του

χώματος καταργώντας το καυσαέριο του επάρατου τρέχοντος πολιτισμού.

Να εφεύρουμε τις παλιές νοσοκόμες που σέρνονταν από σπίτι σε σπίτι

ρίχνοντας ενέσεις πενικιλίνης στα οπίσθια ολόκληρου του Έθνους. Να

προσδιορίσουμε ξανά την ντροπή και τον «σεβασμό» προσέχοντας το βλακώδες

λεξιλόγιο των τέκνων μας. Επιτέλους, όποιο τέρας βρίζει ή χρησιμοποιεί την

πάνδημη και πολυμορφική λέξη «ΜΑΛ#$#$%» πάνω από εκατό φορές την ημέρα να το

μπουκώνουμε με «κόκκινο πιπέρι εξόχως καυτερό», όπως τον καιρό της

εξαίρετης φτώχειας μας .

Να μάθουμε να χρησιμοποιούμε τα κουλά μας χέρια σε δουλειές που σήμερα

δίνουμε του κόσμου τα λεφτά, όπως μεταποίηση ρούχων, αλλαγές γιακάδων στα

πουκάμισα, καρικώματα στις κάλτσες, υδραυλικές και σχετικές εργασίες. Να

απαγορευτεί διά ροπάλου το γκαζόν που για μας τους πρώην φτωχούς δεν

σημαίνει απολύτως τίποτα. Στη θέση του να φυτευτούν λαχανικά ή και

οπωροφόρα για να μην καλοσυνηθίζουμε την κάστα των μανάβηδων. Κάποτε ο

μαϊντανός, τα κρεμμύδια και τα σκόρδα ήταν τα βασικά καλλωπιστικά των κήπων

μας . Να επανακτήσουμε το κύρος μας, χρησιμοποιώντας βέργες κι

ό,τι τέλος πάντων απαιτούσε ο βασικός σωφρονιστικός κώδικας τα χρόνια της

περήφανης ανέχειας..

Σταματήστε τις ψυχολογίες και τις παραφιλολογίες για τα «τραύματα» των

παιδιών.

Μόνο λύσεις γήινες και πρακτικές -χωρίς ενστάσεις από τον Ρομπέν της

ευαισθησίας, τον ΣΥΡΙΖΑ- θα αποκαταστήσουν την τρέλα και το χάος που

υπαινίσσονται οι στατιστικές.

Να θυμηθούν οι Νεοέλληνες πως προέρχονται απ' τον Μεγαλέξανδρο, από τον

Μιλτιάδη, τον Αριστείδη και προφανώς απ' τον... Αλκιβιάδη, πράγμα που

σημαίνει ότι μπορούν να βάλουν σε ενέργεια τον «δίκαιο θυμό» αν συμπέσουν

με ληστές τραπεζών, περιπτέρων, σούπερ μάρκετ και κοσμηματοπωλείων. Κανένας

δισταγμός.. Τα παλιά χρόνια για ψύλλου πήδημα σε μπαγλάρωναν. Θυμήσου και

κόψ' τους τα χέρια ή και τα αχαμνά. Επιτέλους ας σταματήσουμε την ευρωπαϊκή

μας ψυχοπάθεια.. ΠΟΤΕ κανένας Έλληνας δεν έγινε σωστός Ευρωπαίος. Ούτε καν ο

Αβραμόπουλος ούτε καν ο Σημίτης και άλλοι τέτοιοι που μου διαφεύγουν. Απ'

τον καιρό που σταματήσαμε να θυμώνουμε σωστά, την πατήσαμε. Σταματήστε το

«ντόπινγκ» με το τσουλαριό των λαϊκών ασματομουλάρων. ΠΟΣΟΥΣ ΠΙΑ

ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ ΧΩΡΑ Η ΕΛΛΑΣ, κύριοι καναλάρχες της πλάκας; Δεν είναι καιρός

να ξεβρωμίσει ο τόπος απ' τους εκφραστές του τραγουδιστικού Κάμα Σούτρα;

ΠΟΙΟΣ θα μαζέψει τις ελιές στα περιβόλια όταν ο κάθε πικραμένος ονειρεύεται

να γίνει αφίσα στη Συγγρού; Ποιός θα καθαρίσει τη Συγγρού απ' το αίσχος της

καψουρικής ταπετσαρίας, κύριοι δήμαρχοι; Οι τραβεστί; Οι καημένες οι

τραβεστί έχουν άλλες υποχρεώσεις...

Μη φοβάστε τη φτώχεια. Η πατρίδα μας είναι ευλογημένη έστω κι αν δεν

παράγει λαμαρίνες αυτοκινήτων ή καλής ποιότητας νάρκες και όπλα για τους

τριτοκοσμικούς..

Θυμηθείτε την ευλογία του ελαιόλαδου, της κορινθιακής σταφίδας, του χαλβά

Φαρσάλων, των εσπεριδοειδών, της σαρδέλας και των λατρεμένων ραδικιών.

Λάδι, χόρτα, ελίτσες, λίγο τυρί και ψωμί ζεστό, να φρεσκάρουμε στο

μνημονικό μας το παλιό αναγνωστικό του Δημοτικού. Το ξέρω πως είναι ζόρι να

κόψουμε το σούσι απότομα, όμως ήρθε ο καιρός να αναβιώσουμε την όπερα της

πεντάρας, της δεκάρας και των άλλων χρηστικών μας αξεσουάρ. Μια δοκιμή

νομίζω πως θα μας πείσει...

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ και ο θεός των μικρών πραγμάτων μαζί μας.


1mLlp2.pngFRJZp2.png9R7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν σας προλαβαίνωωωω... έχετε ξεσαλώσει και γελάω πολύ με αυτά που γράφετε καθώς και με τις φωτό... καλά έριξα τρελό γέλιο με τον αρχηγό των τζεντάι. Έχουμε πολλούς ατακαδόρους έτσι;:tongue::D

Φιλάκι στις δύο σέξι κοιλουμπίτσες του καφέ στη Βασούλα και στην Αθηνούλα και στα φαλαινάκια που έχουν μέσα... και στην ακόμα πιο σέξι κοιλουμπίτσα της Αννούλας!

Εγώ για τον σταθμό δεν λέω τίποτα γιατί μία φορά παρολίγο να την πατήσουμε με τις ψύρες και το απίστευτο σημείωμα!

Το ντουντουκι που έχει χαθεί και δεν πολυμπαίνει;;;

Ο μικρός μου είναι στις στραβές του από χθες... πολύ μανούρα... τώρα τον πήρε ο ύπνος και πρέπει να τελειώσω κάτι που έπρεπε να το στείλω απ'την παρασκευή... καλή φάση;

Καλημέρα Τόνια μου γλυκιά...

Link to comment
Share on other sites

οσο για την φαλαινα που εχει στην κοιλια της η αννα ...αν η δασκαλα εβλεπε εμενα τι θα ελεγε αραγε ?..χμμμ οτι μια φαλαινα εχει καταπιει εναν ελεφαντα :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και της ριχνω και 10 εκ στην περιμετρο....:rolleyes::rolleyes::):):):)

Kαλημέρα!

Nατάσα εγώ για μπουκαλάκια πήρα αυτα εδώ της medela http://www.medelasuction.com/ISBD/breastfeeding/products/bottles.php που κουμπώνουν κατευθείαν πάνω στο swing. Αν έχεις θήλαστρο medela συμφέρουν και φυσικά μετά τα κάνεις μπιμπερό (αλλά όχι τάπερ).

Αθηνά παρατήρησα ότι ακόμη τη βάζεις στην μπανιέρα της για μπάνιο ε? Δηλαδή εμείς τώρα στο νέο σπίτι που είπα να τον μάθω έξω απο την μπανιερίτσα σου αλλά μέσα στη λεκάνη πάνω σε αυτό το σκαμπό http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/60101063 είναι νωρίς λέτε?

Πάντως ο Στέφανος τρελαίνεται να κάθεται στο σκαμπό του.

Ευγενια και λοιποες, ητνα μια χαρωπη στιγμη που ξαναθυμηθηκε και ζητησε μονη της την μπανιεριτσα...δεν καθεται πλεον...ορθια ντους κανουμε αλλα και εως 2-2,5 που εκατσε ειμαι ευχαριστημενη!:-D:-D

Ωραια τα μπουκαλακια θα τα εχω υποψη!

Ευχαριστω κουκλες για τα καλα σας λογια για το νουμερο μου!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλοφωτιστος να ειναι ο Αγγελος μας! Υπεροχο ονομα!!! Αφροδιτη να σας ζησει! Και οι νονοι παντα ΑΞΙΟΙ! ελπιζω και ο καιρος να σας εκανε την χαρη!

φιλακια πολλα σε ολους σας!

Να σας ζήσει ο Αγγελούκος, Αφροδίτη!!! Και η νυφούλα μου ζηλεύει,ε? Να συναντηθούμε να πούνε τα παράπονά τους με τον αντρούλι της που έχουμε τα ίδια ..."Μαμά, έλα να παίξουμε λίγο οι 2 μας τώρα που κοιμάται ο Μάνος γιατί όλο μαζί του παίζεις...!":rolleyes:

Τζενάκι, φτηνά τη γλίτωσε ο σύζυγος από τους τρελογιατρούς!

ΒΚι ο Ιάσονας μου πετάει διάφορα, έχει φοβερό χιούμορ το άτιμο (κουκουβα). Προχτές το βράδυ μου λέει: μαμά θέλω να κάνω φασαρία, Εγω: (από κάτω μας μένει μια μεγάλη κυρία) αγάπη μου είναι αργά και η γιαγιάκα που μένει απο κάτω θα θέλει να ηρεμήσει. αν κάνεις φασαρία θα μπορεί να την πονέσει το κεφάλι της. Ιάσονας: αν της πονέσει το κεφάλι να πάει απέναντι να κάνει γιόγκα...:rolleyes::rolleyes:

:lol: :lol: :lol: :lol:

καληνυχτα και απο τον πλανητη των τζενται

:lol: :lol: :lol: Τρομερη!!!!!!!!!!! Και γιατί όταν τα βλέπω στο μπάνιο μου έρχεται να τα ζουλίξω! Έχουν τόσο τρυφερό δερματάκι τα άτιμα!!!!!:-D


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα!

Άπαιχτο το Ειρηνάκι με το μαλλί!

Όσο για την ατάκα του Ιάσωνα...χαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Άυπνη είμαι σήμερα. Η Σοφία βγάζει δόντι....

Αθηνά παρατήρησα ότι ακόμη τη βάζεις στην μπανιέρα της για μπάνιο ε? Δηλαδή εμείς τώρα στο νέο σπίτι που είπα να τον μάθω έξω απο την μπανιερίτσα σου αλλά μέσα στη λεκάνη πάνω σε αυτό το σκαμπό http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/60101063 είναι νωρίς λέτε?

Πάντως ο Στέφανος τρελαίνεται να κάθεται στο σκαμπό του.

Μέσα σε ποια λεκάνη? Στο σκαμπό καθιστός υποθέτω ε? Θα κάθεται ή θα θέλει να πλατσουρίζει, να σκαρφαλώνει κλπ ωραία? Πάντως σίγουρα δεν είναι μικρός για τη μετάβαση.

Εγώ έβαλα τον Κωστή από 8 μηνών περίπου στη μπανιέρα γιατί δεν καθόταν καθιστός και κινδύνευε να πέσει από το μπανάκι που ήταν σε πόδια. Τη Σοφία λίγο πιο αργά και τώρα πολύ συχνά και τα 2 μαζί. Πάντα με αντιολοσθητικό πατάκι βέβαια.

Το 'χουμε κι εμείς το σκαμπουδάκι αλλά ο Κωστής το έχει ονομάσει "πάτα" γιατί όταν ήταν πιο μικρός και τον έβαζα επάνω του έλεγα "πάτα". Η ορολογία έχει ενσωματωθεί στο οικογενειακό λεξιλόγιο:tongue: Χρησιμεύςει κυρίως για να φτάνει στη λεκάνη. Έχουμε και ένα ψηλότερο για νιπτήρα και πάγκους κουζίνας.

εδιτ! εμενα το καλυτερο του στρατου ειναι οταν θελει να κανει κατι που δεν τον αφηνω μου λεει < πηγαινε στα μωρακια.γκρινιαζουν...)!!!!! ή < να πας στην δουλεια....>!!!!!

Ωραίος ο Στράτος!:mrgreen:

Αφροδίτη αγωνιστικούς χαιρετισμούς! Δεν ξέρω τι να σου πω, κι εμείς μια έτσι μια γιουβέτσι είμαστε:?


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

και εγω ορθια την κανω μπανιο αλλα δεν φοβαμαι γιατι κρατιεται και εχω εννοειται πατακι ,ειναι λιγο αβολο ομως οταν την κανω στα μαλλια που δεν θελει και σκυβει αντι να παει το κεφαλι της πισω μονης της εκει επρεπε να εχω 3 χερια

τζεν αν ειναι συνεργασιμος δεν θα εχεις προβλημα στο ορθιο

το σκαμνακι αυτο εμεις το χουμε για να φτανει στο νυπτηρα να πλενει τα δοντια της

λεγκω οι φωτογραφιες που ειναι ???αντε βαλε μας να δουμε !!

αχ ρε αφρο σε διαβαζω και αναρωτιεμαι ποτε κοβεται η μαμακιαση ?και η δικη μου μονο εμενα θελει να την πλυνω ,να την ταισω ,για υπνο για ολα η μαμα ..αχ αυτη η μαμα

και τωρα με την εκπαιδευση τουαλετας που ζηταει καθε 5 λεπτα να παει τουαλετα δηθεν οτι θα κανει κατι ,θελει να την πηγαινω μονο εγω και μαλιστα αγκαλια


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που νόμιζα ότι η μαμακίαση είναι μόνο στα αγόρια!! Ο Γιάννης ακόμα θέλει να τον ταίζω, να τον ντύνω κτλ κτλ....

Στο μπάνιο τα βάζω σε 2 λεκανάκια μέσα στην μπανιέρα, απέναντι ο ένας στον άλλο, εδώ και πολύ καιρό! Τώρα τελευταία δεν θέλει ο Γιάννης γιατί του πετάει ο Μανος στα μούτρα νερά!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω ορθια την κανω μπανιο αλλα δεν φοβαμαι γιατι κρατιεται και εχω εννοειται πατακι ,ειναι λιγο αβολο ομως οταν την κανω στα μαλλια που δεν θελει και σκυβει αντι να παει το κεφαλι της πισω μονης της εκει επρεπε να εχω 3 χερια

Μπρείς να της πείς να σκύβει ΠΟΛΥ μπροστα΄-οπότε το περισσότερο νερό τρέχει κατευθείαν κάτω- και αν θέλει να κρατάει ένα πετσετάκι στα μάτια της να μην μπαίνουν νερα;)

αχ ρε αφρο σε διαβαζω και αναρωτιεμαι ποτε κοβεται η μαμακιαση ?
Στην εφηβεία? Ή νωρίς λέω?:mrgreen:

DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σχολιάσω το λουόμενο τζεντάι!!!!!!!!!Αχ βρε Ρηνάκι,τί φατσούλα είναι αυτή?????!!!!!!!Σούπερ το σχέδιο στο μαλλί!!!!!!

δερματάκι αλαβάστρινο!!το παράσημο στο κούτελο πού το κονόμησε??(ή δεν βλέπω καλά??)


1mLlp2.pngFRJZp2.png9R7fp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...