Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Στο ένα χέρι η Σοφία να θηλάζει. Το άλλο να το κρατάει-χαϊδεύει ο Κωστής για να κοιμηθεί και η μύτη μου να τέχει ποτάμι. Ωραία?

... και με το πόδι γράφω στο ιντερνέτι:lol: Γεια σου ρε Ελιζάκι μάστερ οφ ντιζαστερ... Έφυγα πάω να φάω κατιτις πριν φάω τα πατώματα απ'την πείνα... φιλώ σας μικρές μου τυρόπιτες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αμάν εγώ τί θα φάω???

Το φαί της μπέμπας που μόλις έφτιαξα...

Είμαι πολύ κουρασμένη, λέω να πάω για νάνι...

Όσο για τα υπόλοιπα, τελευταία νιώθω ότι γίνονται όλα τόσο γρήγορα που δεν ξέρω μαμακίαση, μπαμπακίαση....

Πάω να πλύνω και να την πέσω γιατί θα πω και άλλες βλακείες...

Μπονουί!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Την κάνω κι εγώ με ελαφρά...

Ααα να μην ξεχάσω, φωτό απ'τη βάφτιση παρέδωσα άρα πετάω το μπαλάκι σε μαμά και νονά να βάλουν!

Καληνύχτα τρισχαριτωμένες και γενναίες μου

Link to comment
Share on other sites

Στο ένα χέρι η Σοφία να θηλάζει. Το άλλο να το κρατάει-χαϊδεύει ο Κωστής για να κοιμηθεί και η μύτη μου να τέχει ποτάμι. Ωραία?

ωχ ωχ σαν να βλεπω τον εαυτο μου σε λιγους μηνες ..γιατι και η στεφανια ετσι κοιμαται με το να χαιδευει το χερι μου


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα παλι που κοιμαται με το να χαιδευει τη μασχάλι μου??? Και μην κανω το λαθος να ειναι τελειως ξυρισμενη την βαψαμε.... Στο πλαι θηλαζω τον Αγγελο που σπρωχνει την Δαναη να μην ειναι κοντα κ η Δαναη πιανει με το ενα το χερι το χερι μου για να το κραταω ψηλα και με το αλλο τη μασχαλι μου. Φυσικα σπανια τα παιρνει ο υπνος σε αυτη τη σταση, εμενα παιρνουν τα διαόλια συνηθως απο τα νευρα μου γιατι πανω σε ολες αυτες τις μαχες, τρωω απιστευτες αδεσποτες....

Πολυ κουραση χτες, και με το που κοιμηθηκαν πεταχτηκε ο Αγγελος και εκλαιγε ασταματητα απαρηγορητα επι μιση ωρα τουλαχιστον, χωρις να μπορει να ηρεμισει με τιποτα. Ουτε ξυπνιος δεν ηταν καν... Εφαγε ντεπονακι κ μετα απο κανα τεταρτακι κοιμηθηκε κ κατα τις 4 συνειδητοποιησα οτι ειχε κακα (οταν εκλαιγε ηταν καθαρος, το ειχα ελεγξει) παντελως υγρα. Αρα μαλλον η κοιλια του τον πονουσε...

ΕΠισης η Δαναη ηρθε στο κρεβατι μας καποια στιγμη που κοιμομουν-θηλαζα κ ηταν κ αυτη τοσο υπνωμενη που δεν μπορουσε να σκαρφαλωσει στο κρεβατι μας και κοιμηθηκε στο πατωμα. Καποια στιγμη ξυπνησα κ ακουγα πολυ κοντα την αναπνοη της κ την θυμηθηκα και την ειδα φαρδια πλατια να κοιμαται στο πατωμα!

Σοφια, διαβαζω αυτα που γραφεις και θελω να κλαψω.... Δεν εχω την δυναμη... Ισως αμα δεν ειναι τοσο εντονη η γκρινια ή η απαιτηση για αγκαλιά να εχω και γω περισσοτερη υπομονη. Παντως το μεγιστο μεχρι στιγμης, χωρις να τα παρω στα κρανμπερις, ειναι 2,5 μερες! Αλλα δεν εχω αντοχη για να προσπαθησω στη παρουσα φαση να βελτιωσω το ρεκορ μου!

Η ντουντουκα πολυ χανεται τελευταιως.... Που γυρνας μαρη?

Καλημερα σας ειπα???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Εμείς πάλι περιορισαμε αρκετά το βυζοκράτημα και τώρα κοιμάται κρατώντας το χέρι μου...

Α ρε αφροδιτούλι....

δεν σε καταλαβαίνω ακόμα γιατί το δικό μου νο 2 δεν έχει κυκλοφορήσει, δεν είναι διεκδικητικό... ω ρε γλέντια που μας περιμένουν ακόμα...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι που κοιμαται με το να χαιδευει τη μασχάλι μου??? Και μην κανω το λαθος να ειναι τελειως ξυρισμενη την βαψαμε....

AXAXAXAXAXXAAXAXXAXAAXAXXAXAXAXXAXAXA, το ταγάρι σου λείπει εσένα και η κλαρωτή φούστα. για να ολοκληρωθείς :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Βρε αφήστε τα πάρκα και πιάστε τις παραλίες!!! 34 θα φτάσει το γουικέντ, Κυριακή πρωί θα δούμε τον ήλιο να ανατέλλει από τη Πούντα Ζέζα :tongue::tongue::tongue:


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Ααααααααασχετο

Αναστασί τί διδυμοκάροτσο έχετε;;;;

εχουμε αυτο

http://strollersfortwins.org/wp-content/uploads/2009/10/peg-perego-duette.jpg

ειναι αβολο και βαρυ και δεν χωραει στο αυτοκινητο.... το μονο καλο ειναι οτι ειναι οι θεσεις μπροστα-πισω οποτε περναει απο παντου...

το εχω μονο για βολτα στην γειτονια που εχουμε στενα πεζοδρομια... για το αυτοκινητο πηραμε δυο μονα πολυ ελαφρια τα οποια μπορεις να τα συνδεσεις...

πολυ καλο ειναι το aria twin peg perego πολυ ελαφρυ και μικρο...


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Και η τσουλουφίτσα ξύπνησε στις 3.30 έφαγε και μετά δεν ήθελε να την αφήσω στο κρεβάτι...

Την πήρα στο δικό μου και άρχισε τα παιχνίδια... Τελικά στις 5 την κοίμισα στο καρότσι!

Και 7.30 το παλιοξυπνητήρι! Ποτέ δεν κάνει λάθος αυτό...

Κουράγιο Αφροδιτάκι! Θα έρθουν καλύτερες μέρες...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Βλέπω η ψυχολογία στα πατώματα,συμπάσχω και γω,μια από τα ίδια...

Μμμ καιρός να μαζέψω τα χαλιά εεεε???

Και γω που τα μάζεψα εδώ κ έναν μήνα,ακόμα περιμένουν στην αποθήκη για να πλυθούν....προς τον Οκτώβρη το βλέπω:tongue::tongue:

Αλλά,κυρία μου,εσύ πρέπει να τα μαζέψεις ΑΜΕΣΑ, μην σε βρει τίποτ'άλλο!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


1mLlp2.pngFRJZp2.png9R7fp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...