Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

κι εγω ετσι Ελιζα...γραφω οτι ειναι στον σκληρο του dvd kai τα βλεπω μεταμεσονυκτιες ωρες...βασικα μονο λοστ και ντεσπερετ βλεπω που παιζει στην ετ1, και ναι δεν αντεξα το διαβασα το τελος αλλα δεν με πειραζει!

Το γκρεις που τα βρισκετε νομιζω το ξαναβαζει τωρα αλλα τα παλια...εγω εχω μεινει εκει με το ατυχημα του τζωρτζ - την αρρωστια της ξανθιας ξεχασα και πως τη λενε

Εγω περιμενω παντως τα νεα επεισοδια χαουζ...πολυ μου αρεσε, ιδιως στην αρχη μετα ηταν μια απο τα ιδια αλλα χαουζ και παλι χαουζ


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα είχε πάρτυ για γονείς στο σχολείο του Αλέκου... Δεν κάνουν γιορτές και τέτοια και έχουν ένα ντιβιντι το οποίο δείχνει τα παιδιά στο σταθμό... Πολύ πλάκα... Το αγοράζεις βεβαια! Να τι θα βλέπουμε από δω και πέρα! Τέρμα ο μακ κουίν! Γύρισα κατά τις 11 και η τσουλούφο δεν είχε κοιμηθεί ακόμα και κοιμήθηκε τώρα μετά από χίλια ζόρια... Μάλλον την πιάνει αναστάτωση αν δεν κοιμηθεί στην ώρα της... Λέτε να μπερδεύτηκε που την είχα κάνει μπάνιο νωριτερα και δν την έβαλα αμέσως μετά για ύπνο? Αυτό θα πει ρουτίνα!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ παραλίγο να διαβάσω για το λοστ, ενώ δεν το έχω δει ακόμα!! (τώρα βλέπω desperate housewives, και ομολογώ ότι είναι αρκετά καλούλης κύκλος η 6η σαιζόν).

Λοιπόν, κάθε που θέλετε να γράψετε για το λοστ, θα ακολουθείτε την εξής μέθοδο:

**προσοχή, spoiler για Lost**

text

**τέλος spoiler**

γράφουμε δηλ. το κείμενο με άσπρα γράμματα, οπότε, για να το δει ο άλλος, θα πρέπει να μαρκάρει με το ποντίκι τις γραμμές ανάμεσα στα **.

χαχαχαχα!! Σωστήηη!!

Καλημέρα κοριτσάρες! Τι μου κάνετε? Ψήνεστε για καμιά συνάντηση αύριο? Μου έχετε λείψει ολες πολύυυυυυυυυυ!! :D

Εγώ είμαι μιά άυπνη, τρισευτυχισμένη χαζομαμά! Ο μικρός μου μου μιλάει, μου γελάει, παίζει με τις κουδουνίστρες του. Αχ πόσο γρήγορα μεγαλώνουν...


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

οκ λοιπόν...καμία ελπίδα να δω οτιδήποτε τα επόμενα 1-2 χρόνια. Αν ανοίξω τιβι μετά τις 11, σε 5' κοιμάμαι...ο γουέλ...

Τελικά για αύριο παίζει κάτι? Τατιάνα?

Χλόη να τα χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!

Αα, ο πόνος έρχεται και παρέρχεται. Προς το παρόν τον αγνοώ


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άυριο συνάντηση Πικιώνη για ανταλλαγή παπουτσιών και μαγιών;;;

Εγώ θα είμαι μετά τέκνων μετά τις 11...

Αντε γιατί η επόμενη συνάντηση θα είναι στην Πούντα Ζέζα...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Χλοίτσα μουυυυυυυυυυυυυυ

Που είσαι, θέλω να δω Νεφέλη και Μπρο! Άντε έλα και συ πλζζζζζζζζζ

Ααα ελίζα και εγώ είχα αυτόν τον πόνο για κάποιο διαστημα σαν σουβλιά-τσούξιμο προς τα μέσα... δεν έκανα τπτ πέρασε μόνο του


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Κόρες, εγώ δε θα'ρθω στο πάρκο γιατί πρώτον έστειλα τη Λήδα για μπάνια, στο χωριό της γιαγιάς της, και δεύτερον έχω δουλειά...

Να σας ρωτήσω κάτι, τελείως εγκυκλοπαιδικό : Όλο μας το καλοκαίρι θα το περάσουμε με αυτό το εφιαλτικό σάουντρακ του μουντιάλ και των βουβουζελών;;;;;Νομίζω ότι θα οδηγηθώ στην παράνοια!!!! Και έχει μόνο δύο μέρες που άρχισε...(σημείωση: κάτω από το σπίτι μου έχει καφετέρια όπου μαζεύονται οι ποδοσφαιρόφιλοι!)

Σας φιλώωωωωωω!

Που είναι η πρώην συμπεθέρα μου, οέο;;;;


 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τί ησυχία είναι αυτή;

Πήγαμε και είδαμε την γιορτή της Άννας, πολύ όμορφη ομολογουμένως...

Η Άννα και η τάξη της ήταν μικρά πράσινα εξωγηινάκια! Έχουμε και αναμνηστικό μπλουζάκι!

Άφησα ξένο γάλα για τον μικρό, γιατί το θυμήθηκα αργά να ξεπαγώσω, και το ήπιε, με δυσκολία, αλλά το ήπιε!

Φιλώ σας και καληνύχτα!

εντιτ: τώρα αν σας πω ότι εγώ παρακολουθώ φανατικά μουντιάλ με τον μικέλε παρέα...

και ότι στο προηγούμενο μουντιάλ ήμουν στο Σύνταγμα και πανηγύριζα την νίκη της Ιταλίας...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Α, κι εγώ το προηγούμενο στα Εξάρχεια!

Παρόλα αυτά δεν θυμάμαι με ποιόν έπαιζε η Ιταλία στον τελικό; Με Γαλλία ή Γερμανία; Και η περίφημη κουτουλιά του Ζιντάν ποτε έπεσε;

Αχ, άτιμο αλτσχάιμερ!

(πάντως ο Ζιντάν πολύ μου άρεσε! Καλά του έκανε του παλιο-ιταλού σας! :tongue: )

Αλήθεια, που έχουν πάει όλοι;;;;;


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τελικά εγώ λογαριάζω χωρίς το ξενοδόχο...

Δε θα μπορέσω να έρθω αύριο. Δεν ψήνεται με τίποτα ο Χρήστος. Έχει και δίκιο, τρέχει όλη τη βδομάδα και θέλει μιά μέρα να ξεκουραστεί. Μένουμε και πιό μακριά τώρα :(

Kρίμα. Φελινάκι πολύ ήθελα να σας δω. Και ακόμα δεν έχω δει καν το γιό σου!! :roll:

Tεσπά, θα γίνει κι αυτό που θα πάει... Πρέπει να πάω να πάρω άδεια οδήγησης δεν πάει άλλο.

Φιλάκια κορίτσια.


as4Jp3.pngl7F9p3.pngRAiBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χλόη να βγάλεις δίπλωμα οπωσδήποτε...η μαμά μου που δεν έβγαλε το έχει χιλιομετανιώσει...

Μετακόμισες; Δεν το πήρα χαμπάρι...Ααααχ έχουμε πάρα πολύ καιρό να σε δούμε....


 

 

Link to comment
Share on other sites

Στον τελικό έπεσε η κουτουλιά, Ιταλία-Γαλλία!

Ο δικός μας του πε κάτι για την μάνα του και την αδερφή του και ο άλλος έγινε ταύρος :tongue::tongue::tongue:

Το θέμα είναι ότι το κύπελλο το πήρε η ιταλία :D

έχω και σαγιονάρα χαβαιανας ιταλία, την δευτέρα θα της φορέσω :)


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

ποδοσφαιρόφιλες!!!!!

Τί κάνετε? Μπήκα να δω μήπως κανονίσατε καμία συνάντηση απογευματινή αλλά πήγατε πρωί... Δεν καήκατε?

Εμείς χθες β΄ράδυ πήγαμε οικογενειακώς για ποτό εδώ κοντά και ήπια 3 μοχίτος!!!! Ελαφρά βέβαια αλλά τα ήπια...

Ωραία ήταν και το μέρος ενδείκνυται και για παιδιά να παίζουν και για να κοιμούνται! Κανονίστε λοιπόν!

Ααα μάζεψα και τα χαλιά οπότε ησυχάσαμε για λίγο...


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...