Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!

Ψυχολογικα καλα ειμαι, διαβασα πολλα αυτες τις 2 μερες κ λεω αφου το εμβρυο ηταν ανωμαλο (κ δεν εκανα κατι εγω γ να συμβει) καλυτερα που εγινε τωρα παρα να επρεπε στο μελλον να αποφασισω αν θα το ριχνα λογω προβληματος. Τουλαχιστον πεθανε μονο του... Απο την πρωτη χαμηλη χοριακη δε χαρηκα κ καθολου. Εμαθα κ για πολλες περιπτωσεις π μ ανεφεραν για γυναικες που γνωριζω, συγγενεις κλπ κ ειδα οτι ειναι συχνο. 

Τωρα δε σκεφτομαι κατι για επομενη προσπαθεια με παγωτινια, θελω πρωτα να τελειωσει ολο αυτο την επομενη εβδομαδα κ να βρω τη φορμα μου, να βαψω μαλλι, κανα νυχακι κ να κανω τις δουλειες μ κ τις βολτες μ σαν ανθρωπος. Σιγουρα θα σκεφτομαι: κι αν κ η επομενη δεν παει καλα?

Ακομα δεν εχω καποιο σημαδι αποβολης...

Συγγνωμη για το σεντονι αλλα ηθελα να σας πω τις σκεψεις μου γιατι σας αγαπω πολυ!

Εγγυουλες πως ειμαστε??? Εγω δεν ειμαι σιγουρη αν ακομα με αηδιαζει το κρεας κ θελω τοσο πολυ να φαω κοψιδια, ξυγκακια, τετοια..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Miss Sunny είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Ψυχολογικα καλα ειμαι, διαβασα πολλα αυτες τις 2 μερες κ λεω αφου το εμβρυο ηταν ανωμαλο (κ δεν εκανα κατι εγω γ να συμβει) καλυτερα που εγινε τωρα παρα να επρεπε στο μελλον να αποφασισω αν θα το ριχνα λογω προβληματος. Τουλαχιστον πεθανε μονο του... Απο την πρωτη χαμηλη χοριακη δε χαρηκα κ καθολου. Εμαθα κ για πολλες περιπτωσεις π μ ανεφεραν για γυναικες που γνωριζω, συγγενεις κλπ κ ειδα οτι ειναι συχνο. 

Τωρα δε σκεφτομαι κατι για επομενη προσπαθεια με παγωτινια, θελω πρωτα να τελειωσει ολο αυτο την επομενη εβδομαδα κ να βρω τη φορμα μου, να βαψω μαλλι, κανα νυχακι κ να κανω τις δουλειες μ κ τις βολτες μ σαν ανθρωπος. Σιγουρα θα σκεφτομαι: κι αν κ η επομενη δεν παει καλα?

Ακομα δεν εχω καποιο σημαδι αποβολης...

Συγγνωμη για το σεντονι αλλα ηθελα να σας πω τις σκεψεις μου γιατι σας αγαπω πολυ!

Εγγυουλες πως ειμαστε??? Εγω δεν ειμαι σιγουρη αν ακομα με αηδιαζει το κρεας κ θελω τοσο πολυ να φαω κοψιδια, ξυγκακια, τετοια..

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα σαννυ, όπως είπες δε μπορούσες να κάνεις κάτι, να ηρεμησεις, να κάνεις τις βόλτες σου, να φας κοψίδια γιαμιι... 

Και όποτε νιώσεις έτοιμη θα προχωρήσεις, πρέπει να έχουμε και καλή ψυχολογία μη το ξεχνάμε!! Τα επόμενα παγωτινια σου θα είναι μια χαρά και θα σε κάνουν μανούλα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό Sugaraki!!! 

Miss sunny χαίρομαι που είσαι καλά. Κάνε τις βόλτες σου και όταν είσαι έτοιμη τα παγωτινια σου είναι εκεί και σε περιμένουν!!! 

Εμένα πονάει ο αυχενας μου σήμερα και δεν λέει να περάσει με τιποτα.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Miss Sunny κι εγω χαιρομαι που νιωθεις καλυτερα. Όπως ειπαν και τα κοριτσια, παρε το χρονο σου και ολα θα γινουν με το καλο.

Sugaraki εχουμε μαζι γιατρο στις 20 :). Παχαινεις, ε; Τρως αμαρτωλες λιχουδιες μικρουλα;

Αχ, Pingu μου αρχισε παλι το αυχενικο; Εχεις καποιον ναρθηκα να τον φορεσεις; Ευτυχως εγω επειδη ειμαι τοσο καιρο μεσα στο σπιτι ειμαι μακρυα απο ρευματα και πρωινες υγρασιες. Θυμαμαι τετοια εποχη περισυ που πηγαινα και στη δουλεια, ήδη υπεφερα. Περαστικα σου κοριτσακι μου.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια μου. Πως ειστε?

Εγω χαθηκα γιατι ειχα τη μαμα μου στο σπιτι μιας κ ο αντρας μου εφημερευε. 

Σαννακι μου να φροντισεις πολυ τον εαυτο σου κ οταν εσυ το αποφασισεις θα περασεις στην επομενη κ σιγουρα τυχερη εμβρυομεταφορα. Εχεις τα παγωτινια σου οποτε ειναι πιο ευκολο!

Νατασακι μου μαμα ειπε το υπεροχο αγορι σου!!! Αχ αχ αχ !!! Για πολλα ζουζουνισματα ειναι. Εγω καλα. Στο κρεβατι. Τη Δευτερα παλι εξετασεις.

Δημητρουλονι μια χαρα φαινονται οι εξετασεις. Αντε με το καλο η συνεχεια.

Pingudakiii... χαθηκα, εχεις δικιο.

Sugar μου, Γεωργια, Αντζουλινι, Καλλιοπακι σας φιλω!

Καλως ηρθατε καινουρια κοριτσακια στην παρεα μας. Καλη επιτυχια σε ολες.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι και καλό σαββατοκύριακο!!!

Πρίν λίγο τελειώσαμε το μεσημεριανό μας και φάγανε μέχρι κ τα αυτιά μας !!!! :)

Τζώρτζια λιώνει η μαμά και γελάει ο μπαμπάς μας.Έχει τόσο πλάκα να λέω όλη μέρα μπαμπά και εκεινός να λέει το αντίθετο.

Ελενάκι μαμ και μπαμ;;;χαχαχαχα...τα πιο σημαντικά ξέρει η μικρή.

Μίςς μου μπράβο που είσαι καλύτερα ,η επόμενη φορά θα είναι τελειόμηνη με ενα ή δύο υγιέστατα παιδάκια.

Θα συμφωνήσω κ εγω για τα κιλά. Όσο λιγότερα τόσο καλύτερα.Εγώ πήρα 12 και δεν στερήθηκα τίποτα ,με ελάχιστα γλυκά αλλά αρκετό φαγητό για τα κυβικά μου χαχαχα.

Πιγκουδάκι πήγες να προσκυνήσεις;

 

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου. Πως ειστε?

Εγω χαθηκα γιατι ειχα τη μαμα μου στο σπιτι μιας κ ο αντρας μου εφημερευε. 

Σαννακι μου να φροντισεις πολυ τον εαυτο σου κ οταν εσυ το αποφασισεις θα περασεις στην επομενη κ σιγουρα τυχερη εμβρυομεταφορα. Εχεις τα παγωτινια σου οποτε ειναι πιο ευκολο!

Νατασακι μου μαμα ειπε το υπεροχο αγορι σου!!! Αχ αχ αχ !!! Για πολλα ζουζουνισματα ειναι. Εγω καλα. Στο κρεβατι. Τη Δευτερα παλι εξετασεις.

Δημητρουλονι μια χαρα φαινονται οι εξετασεις. Αντε με το καλο η συνεχεια.

Pingudakiii... χαθηκα, εχεις δικιο.

Sugar μου, Γεωργια, Αντζουλινι, Καλλιοπακι σας φιλω!

Καλως ηρθατε καινουρια κοριτσακια στην παρεα μας. Καλη επιτυχια σε ολες.

Μελένια μου τι ωραία που έχεις την μανούλα σπίτι και σου κάνει παρέα.

Όπως το λες πολλά πολλά ζουζουνίσματα και φιλιά!

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Miss Sunny κι εγω χαιρομαι που νιωθεις καλυτερα. Όπως ειπαν και τα κοριτσια, παρε το χρονο σου και ολα θα γινουν με το καλο.

Sugaraki εχουμε μαζι γιατρο στις 20 :). Παχαινεις, ε; Τρως αμαρτωλες λιχουδιες μικρουλα;

Αχ, Pingu μου αρχισε παλι το αυχενικο; Εχεις καποιον ναρθηκα να τον φορεσεις; Ευτυχως εγω επειδη ειμαι τοσο καιρο μεσα στο σπιτι ειμαι μακρυα απο ρευματα και πρωινες υγρασιες. Θυμαμαι τετοια εποχη περισυ που πηγαινα και στη δουλεια, ήδη υπεφερα. Περαστικα σου κοριτσακι μου.

Ωραία!!! Εσένα ποτέ σου είπε για αυχενικη; 

Δε θα το έλεγα ότι τρώω λιχουδιές, αυτή τη βδομάδα έφαγα μόνο ένα σάντουιτς και σήμερα θα φάω πίτσα, γλυκά καθόλου, ένα έφαγα σε 3 μήνες. Δε ξέρω τι γίνεται, πήρα 4 κιλά χωρίς πολύ φαγητό, για αυτό λέω μήπως φταίει λίγο η προγεστερονη. 

3 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Με το καλό Sugaraki!!! 

Miss sunny χαίρομαι που είσαι καλά. Κάνε τις βόλτες σου και όταν είσαι έτοιμη τα παγωτινια σου είναι εκεί και σε περιμένουν!!! 

Εμένα πονάει ο αυχενας μου σήμερα και δεν λέει να περάσει με τιποτα.. 

Περαστικά πιγκουδακι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Ψυχολογικα καλα ειμαι, διαβασα πολλα αυτες τις 2 μερες κ λεω αφου το εμβρυο ηταν ανωμαλο (κ δεν εκανα κατι εγω γ να συμβει) καλυτερα που εγινε τωρα παρα να επρεπε στο μελλον να αποφασισω αν θα το ριχνα λογω προβληματος. Τουλαχιστον πεθανε μονο του... Απο την πρωτη χαμηλη χοριακη δε χαρηκα κ καθολου. Εμαθα κ για πολλες περιπτωσεις π μ ανεφεραν για γυναικες που γνωριζω, συγγενεις κλπ κ ειδα οτι ειναι συχνο. 

Τωρα δε σκεφτομαι κατι για επομενη προσπαθεια με παγωτινια, θελω πρωτα να τελειωσει ολο αυτο την επομενη εβδομαδα κ να βρω τη φορμα μου, να βαψω μαλλι, κανα νυχακι κ να κανω τις δουλειες μ κ τις βολτες μ σαν ανθρωπος. Σιγουρα θα σκεφτομαι: κι αν κ η επομενη δεν παει καλα?

Ακομα δεν εχω καποιο σημαδι αποβολης...

Συγγνωμη για το σεντονι αλλα ηθελα να σας πω τις σκεψεις μου γιατι σας αγαπω πολυ!

Εγγυουλες πως ειμαστε??? Εγω δεν ειμαι σιγουρη αν ακομα με αηδιαζει το κρεας κ θελω τοσο πολυ να φαω κοψιδια, ξυγκακια, τετοια..

Χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα, πολύ σωστά το σκέφτηκες, δεν φταις σε τίποτα, είναι τυχαίο γεγονός και συμβαίνει πιο συχνά απ'ότι φανταζόμαστε...

Να κάνεις ό,τι σε ευχαριστεί και σε χαλαρώνει κι όλα θα πάνε μια χαρά την επόμενη φορά, είναι πολύ σημαντικό ότι η εμφύτευση πέτυχε.

Καλό βράδυ σε όλες!

  • Ευχαριστώ 1

g1Htp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια σας ευχαριστω ολες για τα γλυκα σας λογια!

Μελενια τι ωραια που ηρθε η μαμα! Κι εμενα θα ρθει αυριο να με δει κ να φερει κ φαγια..

Κοριτσακια πηγαμε βολτα κ εφαγα κοψιδια κ κρασακια. Μου πεσαν βαρια μετα απο τοσο καιρο αλλα οκ. 

Εχω παγωτινια κ 2 απο αυτα ειναι μετριες βλαστοκυστες. Αξιζε λετε να τις κρατησω?? Δεν ξερω..

Τι θα κανετε αποψε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μελένια μου τι καλά που έχεις την μαμά στο σπίτι. Θα πάμε την παρασκευη στο χωριό να φέρουμε και την δική μου μαμά! Θα κάτσει αρκετό καιρό γιατί πρέπει να κάνει εξετάσεις και να πάμε και σε νευρολόγο γιατί έχει άνοια... 

Γεωργία μου έχω κολάρο και φοράω αλλά δεν το αντέχω και πολύ.. 

Νατασσάκι μου δεν κατάφερα να πάω. Να μου φιλήσεις τα όμορφα μπουτινια!!! 

Miss sunny εμείς σήμερα θα κάνουμε εντριβες με θερμαντική αλοιφή και θα δούμε καμιά ταινία. Πάλι θα το κάψουμε!!! 

Sugaraki και εγώ το πρώτο τρίμηνο πήρα 4 κιλά και συνολικά 10. Μάλλον φταίει η προγεστερονη.. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...