Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου.

Miss shunny λυπαμαι παρα πολυ.Ειναι γροθια στο στομαχι.Το θετικο ειναι πως μενεις εγκυος και οτι τα επομενα παγωτινια θα ειναι τυχερα.Απλα το μωρο θα ειναι αλλο ζωδιο θα γενηθει 2- 3 μηνες αργοτερα.

Dimitra καλα αποτελεσματα! 

Αngie να πατε θα ειναι φοβερα!!!

  • Ευχαριστώ 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια μου.....

Μόλις τελείωσα τις δουλειές από τις 9 το πρωί... Έβγαλα την πορτοκαλόπιτα από τον φούρνο και περιμένω να παγώσει να τη σιροπαρω... Έβγαλα κ το ρολό κοτόπουλο να ξεπαγωσει να το φτιάξω... Νιώθω πτώμα όμως τελείωσα τις δουλειές... Μόνο 2πλυντηρια έμειναν για σίδερο.... 

Παρασκευή σήμερα με φουλ ήλιο και διάθεση καταπληκτική!!!

Δημητρούλα καλά αποτελέσματα!!!!

Αντζη μου από την περιγραφή και μόνο φαίνεται θα είναι όμορφη παράσταση!!! Αυτό ζηλεύω σε εσάς στην Αθήνα... Ότι έχετε πολλές επιλογές διασκέδασης, ειδικά τις γιορτές... Θυμάμαι όσο ήμασταν μικροί με τον αδελφό μου οι γονείς μου μας χαριζαν υπέροχες στιγμές στην Αθήνα σε διάφορα events.... Περιμέναμε πως κ πως τα Χριστούγεννα για να κάνουμε την εκδρομή μας...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Calliopi. είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.....

Μόλις τελείωσα τις δουλειές από τις 9 το πρωί... Έβγαλα την πορτοκαλόπιτα από τον φούρνο και περιμένω να παγώσει να τη σιροπαρω... Έβγαλα κ το ρολό κοτόπουλο να ξεπαγωσει να το φτιάξω... Νιώθω πτώμα όμως τελείωσα τις δουλειές... Μόνο 2πλυντηρια έμειναν για σίδερο.... 

Παρασκευή σήμερα με φουλ ήλιο και διάθεση καταπληκτική!!!

Δημητρούλα καλά αποτελέσματα!!!!

Αντζη μου από την περιγραφή και μόνο φαίνεται θα είναι όμορφη παράσταση!!! Αυτό ζηλεύω σε εσάς στην Αθήνα... Ότι έχετε πολλές επιλογές διασκέδασης, ειδικά τις γιορτές... Θυμάμαι όσο ήμασταν μικροί με τον αδελφό μου οι γονείς μου μας χαριζαν υπέροχες στιγμές στην Αθήνα σε διάφορα events.... Περιμέναμε πως κ πως τα Χριστούγεννα για να κάνουμε την εκδρομή μας...

Οντως ειδικα τις γιορτες εχουμε πολλα events.περιμενουμε πως κ πως να περασουν λίγο οι μερες για να ξεκινησουν ολα κ να ξεχυθουμε στους δρομους...κ για ψωνιααααα!!!!

Το πιο ωραιο για εμενα ειναι στην Παιανια στο Mec.οσα κοριτσια ειναι Αθηνα σιγουρα θα εχουν παει κ οσες δεν εχουν παει να πατε.ειδικα για παιδια εκει εινσι τελεια.νε ενα εισιτήριο κανεις τα παντα εκεί κ τραμποκινο,καρουζελ,συγκρουομενα,πατινάζ κ οτι αλλο μπορεις να φανταστεις....ειναι υπεροχα....Βεβαια να πω οτι τρελαινομαι για τα χριστουγεννα....κ μονο που βκεπεις ετσι τα παντα στολισμένα ,είναι μια μαγεια απο μονο του....

Που μενεις Καλιοπακι;;;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , Angie'84 είπε:

Οντως ειδικα τις γιορτες εχουμε πολλα events.περιμενουμε πως κ πως να περασουν λίγο οι μερες για να ξεκινησουν ολα κ να ξεχυθουμε στους δρομους...κ για ψωνιααααα!!!!

Το πιο ωραιο για εμενα ειναι στην Παιανια στο Mec.οσα κοριτσια ειναι Αθηνα σιγουρα θα εχουν παει κ οσες δεν εχουν παει να πατε.ειδικα για παιδια εκει εινσι τελεια.νε ενα εισιτήριο κανεις τα παντα εκεί κ τραμποκινο,καρουζελ,συγκρουομενα,πατινάζ κ οτι αλλο μπορεις να φανταστεις....ειναι υπεροχα....Βεβαια να πω οτι τρελαινομαι για τα χριστουγεννα....κ μονο που βκεπεις ετσι τα παντα στολισμένα ,είναι μια μαγεια απο μονο του....

Που μενεις Καλιοπακι;;;

Εγώ δεν έχω πάει αλλά θα ήθελα να πάω. Φέτος όμως θα πάμε. Βέβαια είναι μικρή ακόμα η Έλενα για να παίξει σε αυτά αλλά μόνο και μόνο να τα δει θα ξετρελαθεί.. Τα Χριστούγεννα είναι όντως πολύ όμορφη η Αθήνα. Αλλάζει όλο το τοπίο! Αντε να περάσουν οι μέρες να στολίσουμε να αλλάξει λίγο και η διάθεση μας! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντζη μου από Πάτρα είμαι... Ο άντρας μου είναι από Πειραιά... Οπότε ανεβοκατεβαινουμε συχνά... Τα Χριστούγεννα είναι υπέροχα στην Αθήνα.... Εμείς το μοιράζουμε, ανεβαίνουμε για Χριστούγεννα και οι δικοί του κατεβαίνουν για Πάσχα... Και είμαστε όλοι ικανοποιημένοι....

Να την πας πινγκουδακι μου θα ξετρελαθει με όλα αυτά!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angie'84 είπε:

Ειναι υπεροχα πιγκουδακι να πατε σιγουρα.κ εγω ειχα παει την κορη μου οταν ηταν μικρη κ φετος που θα παμε θα παρω κ το μπεμπη...

Είχα δει φωτο στο ίντερνετ και είναι όντως υπέροχα! Οπωσδήποτε θα πάμε φέτος! Θα ξετρελαθουν τα ζουζούνια μας! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...