Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αχχχ λοιπόν ....συμφωνώ με το Μαράκι κ σου εύχομαι τα ίδια...να φύγει μόνο του..δυστηχώς κ στις εξωσωματικές έχουμε φτάσει να φοβόμαστε όλα αυτά και αλλα τόσα..Απλά Μις προσπάθησε να ξεσπάσεις μη τα κρατάς μέσα σου!! Όλες μας κάνουμε ότι μπορούμε για να γεμίσουμε την αγκαλιά μας έτσι? Δεν θα αρρωστήσουμε κιόλας..ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΕΠΙΜΟΝΗ έχουν γίνει τα πιστεύω μου κ έχει ο Θεός

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μακαρι Μαρια να φυγει απο μονο του ή εστω να υποφερω οσο γινεται λιγοτερο... Σκεφτομαι οτι αυτο ειναι μεσα μου κ ποτε θα φυγει. Λυπαμαι που το περναμε αυτο κ να σταθουμε τυχερες την επομενη φορα.... Σ'ευχαριστω!

Elise  τα ιδια σκεφτομαι τελικα.. Απο τα 3 το αρρωστουλι αμαν. Τι μωρακι περιμενεις?

Ευχαριστω ολα τα κοριτσακια που με σκεφτονται, αλλα μη στενοχωριεστε κι εσεις, ο χρονος ειναι γιατρος.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Μακαρι Μαρια να φυγει απο μονο του ή εστω να υποφερω οσο γινεται λιγοτερο... Σκεφτομαι οτι αυτο ειναι μεσα μου κ ποτε θα φυγει. Λυπαμαι που το περναμε αυτο κ να σταθουμε τυχερες την επομενη φορα.... Σ'ευχαριστω!

Elise  τα ιδια σκεφτομαι τελικα.. Απο τα 3 το αρρωστουλι αμαν. Τι μωρακι περιμενεις?

Ευχαριστω ολα τα κοριτσακια που με σκεφτονται, αλλα μη στενοχωριεστε κι εσεις, ο χρονος ειναι γιατρος.

Φανταζομαι οτι αντιλαμβανεσαι οτι δεν γινεται να μην στενοχωριομαστε. Αφου ειμαστε παρεακι, μαζι θα ειμαστε σε ολα.

Τα φιλια μου και τις σκεψεις μου

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Φανταζομαι οτι αντιλαμβανεσαι οτι δεν γινεται να μην στενοχωριομαστε. Αφου ειμαστε παρεακι, μαζι θα ειμαστε σε ολα.

Τα φιλια μου και τις σκεψεις μου

Πάλι θα συμφωνήσω με την Μαρία ταυτίστήκαμε Μαράκι άντε να φτάσει η ώρα που θα αγκωμαχάμε για την χοριακή κ την συνέχεια ...κ ομαδική αγκαλίτσα Μις μου από όλες μας θα δείς εδώ είμαστε είναι το τελευταίο άσχημο όλα καλά θα σου πάνε θα δεις!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα κορίτσια απο δω ξέρουν ότι έχω χάσει ενα μωράκι στις 26 εβδομάδες... Όμως δεν το έβαλα κάτω παρα τον πόνο μου και τώρα έχω την κορούλα μου αγκαλιά. Αυτό που θέλω να πω είναι να έχετε πίστη και επιμονή και όλες θα γίνετε μανούλες. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται. Ο Θεός ξέρει... 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Μακαρι Μαρια να φυγει απο μονο του ή εστω να υποφερω οσο γινεται λιγοτερο... Σκεφτομαι οτι αυτο ειναι μεσα μου κ ποτε θα φυγει. Λυπαμαι που το περναμε αυτο κ να σταθουμε τυχερες την επομενη φορα.... Σ'ευχαριστω!

Elise  τα ιδια σκεφτομαι τελικα.. Απο τα 3 το αρρωστουλι αμαν. Τι μωρακι περιμενεις?

Ευχαριστω ολα τα κοριτσακια που με σκεφτονται, αλλα μη στενοχωριεστε κι εσεις, ο χρονος ειναι γιατρος.

Κοριτσάκι περιμένω!

Είσαι πολύ δυνατή που περιμένεις να φύγει από μόνο του, εγώ δεν το άντεχα αυτό και έκανα το επόμενο πρωί την αφαίρεση.

  • Μου αρέσει 1

g1Htp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια ποσό στεναχωριέμαι. Σανυ μου εύχομαι να περάσει όσο πιο ανώδυνα γίνεται και σωματικά και ψυχικά! Τυχαίο γεγονός είναι, μην ψάχνεις γιατί αυτό και όχι το άλλο, πως θα είναι τα αλλά έμβρυα κλπ. Δεν υπάρχει λόγος. Πάρε τον χρόνο σου και η επόμενη θα είναι η τυχερή. Η φύση προνοεί όπως έγραψες. Σε λίγο καιρό θα χαϊδεύεις την κοιλιτσα σου και αυτά θα φαίνονται σαν κακό όνειρο που πέρασε. Το καλό είναι ότι έγινε εμφύτευση, πολύ σημαντικό.


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Elise76 said:

Κοριτσάκι περιμένω!

Είσαι πολύ δυνατή που περιμένεις να φύγει από μόνο του, εγώ δεν το άντεχα αυτό και έκανα το επόμενο πρωί την αφαίρεση.

Δεν ξερω αν θα φυγει μονο του, προτεινε ο γιατρος να περιμενω λιγες μερες κ Δευτερα θα δουμε σιγουρα.. Προς το παρον νιωθω πονους περιοδου, θα δειξει... Μακαρι να γινει με τη λιγοτερη ταλαιπωρια κ κινδυνο. Αχ κοριτσακι τι γλυκο!

Ελενη μου αυτο σκεφτομουν αφου εμεινα εγγυος ασχετα με το εμβρυο κατι ειναι..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Miss Sunny είπε:

Δεν ξερω αν θα φυγει μονο του, προτεινε ο γιατρος να περιμενω λιγες μερες κ Δευτερα θα δουμε σιγουρα.. Προς το παρον νιωθω πονους περιοδου, θα δειξει... Μακαρι να γινει με τη λιγοτερη ταλαιπωρια κ κινδυνο. Αχ κοριτσακι τι γλυκο!

Ελενη μου αυτο σκεφτομουν αφου εμεινα εγγυος ασχετα με το εμβρυο κατι ειναι..

Αφού έκοψες φάρμακα σε κανα 2 μέρες θα δεις αίμα μην τρομάξεις συνήθως ετσι γίνεται κ ειναι διαφορετικό απο το συνηθισμένο ..Ετσι κράτα ότι μένεις έγκυος.. 

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Miss Sunny είπε:

Το ονειρο κρατησε λιγο... το μωρο τερμα...θα σας τα πω αλλη στιγμη συγγνωμη.

Κοριτσι μου λυπαμε πολυ,δεν μπαινω συχνα γιατι γραφετε πολλα και δεν κανει να ειμαι πολυ ωρα στο ταμπλετ.

Να ηξερες ποσο σε καταλαβαινω!Μιυ πηρε ενα μηνα να συνελθω αλλα δεν ειχα τοτε το parents να μου συμπαρασταθει!

Ξερω οτι οτι και να σου λεμε ειναι θεμα χρονου να το ξεπερασεις.

Το σιγουρο ειναι οτι δεν πρεπει να το βαλεις κατω και οπως σου εγραψαν και τα αλλα κοριτσια το οτι εμεινες εγκυος ειναι αισιοδοξο.

Σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα και συντομα να εξναι η χαρα σου διπλη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Pingu 26 εβδομαδες? Χριστε μου.... Εχεις ομως την κορουλα σου τη γλυκια!

Κοριτσακια να ειστε ολες καλα! Συντομα να γεμισουν οι κοιλιτσες μας κ παλι μια κ καλη! Μη μαυριζετε αλλο, πειτε κανα αλλο νεακι να αλλαξει το θεμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Στενάχωρα τα νέα σήμερα... Σάννυ μου δεν μπορώ να σου πω λόγια παρηγοριάς... Είμαστε εδώ για εσένα.... Να μας λες τις σκέψεις σου και να βγάλεις από μέσα σου ότι νιώθεις... Κράτα το μόνο θετικό της υπόθεσης ότι μπορείς να μείνεις έγκυος... Ενεργοποιήθηκε ο οργανισμός σου και η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή σας!!!!

Αύριο πήρα άδεια και θα σηκωθώ να μαζέψω το σπίτι νωρίς και μετά θα είμαι εδώ να τα πούμε.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Σαννυ μου, λυπάμαι πάρα πολύ, δε το πιστεύω! Εύχομαι κι εγώ να μην ταλαιπωρηθεις άλλο, όπως είπε και η Καλλιόπη ενεργοποιηθηκε ο οργανισμος σου, η επόμενη να είναι η τυχερή! Υπομονή και δύναμη γλυκιά μου!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Pingu 26 εβδομαδες? Χριστε μου.... Εχεις ομως την κορουλα σου τη γλυκια!

Κοριτσακια να ειστε ολες καλα! Συντομα να γεμισουν οι κοιλιτσες μας κ παλι μια κ καλη! Μη μαυριζετε αλλο, πειτε κανα αλλο νεακι να αλλαξει το θεμα.

Η κορούλα μου με βοήθησε και πήρα τα πάνω μου.. Εννοείται πως δεν θα το ξεχάσω ποτέ και εκείνο το μικρακι παρ όλο που δεν άντεξα να το δω... Έτσι κι εσυ γλυκιά μου την επόμενη φορά θα τα καταφέρεις.. Θα πάρεις το μωρο σου αγκαλιά και θα γλυκάνει ο πόνος.. 

Καλλιόπη καλό κουράγιο με τις δουλειές και με το καλό να δεχτείς τους φίλους σου! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Σανακι μου νιωθω μεγαλη στεναχωρια...οντως γιατι πρεπει να βιωνουμε την απωλεια;

Το εχω ζησει κ εγω. ο χρονος θα γιατρεψει τον πονο σου ,μανουλα θα γινεις κ θα μεγαλωσεις γερα παιδακια.

Κ εμενα με ειχε αφησει μια βδομαδα κ ειχα ξανακανει χοριακη κ μολις σταμάτησε το αιμα ειχα ξανακανει υπερηχο.βασικα ενενα πρεπει να ειχε πεσει πριν παω στο ιασω γιατι δεν ειδε ουτε σακο μετα.

Υπομονη κοριτσακι μου...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...