Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελεάνα χαλαρά κ ολα καλάααα...

Πήρα απαντήσεις 2η μέρα του κύκλου μου..

TSH 1,32 mIU/L

Τ4 93.8

Τ3 1.11

E2 47,2 PG/mL

FSH 10.34 IU/L

LH 8.03

PRL 10

PRG ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ 0.19 ng /mL

Δεν ξέρω τι μου γίνεται χαχαχα μόνο την Fsh σίγουρα θα επρεπε να εχω παρακάτω

Α!!! αντισώματα ερυθρας θετική 384.1 ΙU/mL

Γιατροί βοήθειαααα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Κι εμένα μ' αρεσει το τικεράκι σου Pingu! Με 'γεια!

Ευχαριστώ Γεωργία μου!!! 

Καλή επιτυχία Ελεανα! Μην αγχώνεσαι!!! 

Δημητρουλα ούτε εγώ έχω ιδέα. Νομίζω και η tsh είναι καλή! Τα άλλα δεν έχω ιδέα!!! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Pingu είπε:

Ευχαριστώ Γεωργία μου!!! 

Καλή επιτυχία Ελεανα! Μην αγχώνεσαι!!! 

Δημητρουλα ούτε εγώ έχω ιδέα. Νομίζω και η tsh είναι καλή! Τα άλλα δεν έχω ιδέα!!! 

Να δούμε τι θα μ πουν την Δευτέρα που θα τα στείλωωω τραλαλαλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!

Μίςς μου λυπάμαι πολύ,δεν νομίζω να υπάρχουν λόγια παρηγοριάς για αυτό που συνέβη.Θα συμφωνήσω όμως με τα κορίτσια πως το επόμενο μωράκι απλά θα έχει διαφορετική ΠΗΤ.

Να καλωσορίσω και εγω τα καινούργια κορίτσια της παρέας μας,με το καλό να μοιραστούν ευχάριστα νέα σύντομα!!!

Καλλιοπάκι χρυσοχέρα...τυχεροί οι φίλοι σας!!

Πιγκουδάκι κάνω εικόνα την μικρή να τρέχει μέσα στα παιχνίδια :)

Αντζουλίνι θα είναι τέλειο να πάτε εκεί.

Δήμητρα δεν έχει δίπλα στα αποτελέσματα σου τις τιμές στο χαρτί;;

Μελένια;;;Τζώρτζια;;; Πως είστε;;;

Ελενάκι τι κάνεις;; Η φραουλίτσα;;

Είμαι σίγουρη πως ξεχνάω πολλές ..σας φιλώ όμως!!

Ο μικρός μας λέει επίσημα μαμά και γελάω πολύ ,ειδικά όταν το λέει με παράπονο που ακούγεται ενα ωωω μαμά :):) χαχαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 3

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!

Μίςς μου λυπάμαι πολύ,δεν νομίζω να υπάρχουν λόγια παρηγοριάς για αυτό που συνέβη.Θα συμφωνήσω όμως με τα κορίτσια πως το επόμενο μωράκι απλά θα έχει διαφορετική ΠΗΤ.

Να καλωσορίσω και εγω τα καινούργια κορίτσια της παρέας μας,με το καλό να μοιραστούν ευχάριστα νέα σύντομα!!!

Καλλιοπάκι χρυσοχέρα...τυχεροί οι φίλοι σας!!

Πιγκουδάκι κάνω εικόνα την μικρή να τρέχει μέσα στα παιχνίδια :)

Αντζουλίνι θα είναι τέλειο να πάτε εκεί.

Δήμητρα δεν έχει δίπλα στα αποτελέσματα σου τις τιμές στο χαρτί;;

Μελένια;;;Τζώρτζια;;; Πως είστε;;;

Ελενάκι τι κάνεις;; Η φραουλίτσα;;

Είμαι σίγουρη πως ξεχνάω πολλές ..σας φιλώ όμως!!

Ο μικρός μας λέει επίσημα μαμά και γελάω πολύ ,ειδικά όταν το λέει με παράπονο που ακούγεται ενα ωωω μαμά :):) χαχαχαχαχα!

Νατασακι μου ότι κ να κάνω δε σε φτάνω.... Αν δεν είχα άδεια σήμερα τίποτα δε θα έκανα... 

Δημητρούλα μου ούτε εγώ μπορώ να σε βοηθήσω με τις τιμές...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , NatasaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!

Μίςς μου λυπάμαι πολύ,δεν νομίζω να υπάρχουν λόγια παρηγοριάς για αυτό που συνέβη.Θα συμφωνήσω όμως με τα κορίτσια πως το επόμενο μωράκι απλά θα έχει διαφορετική ΠΗΤ.

Να καλωσορίσω και εγω τα καινούργια κορίτσια της παρέας μας,με το καλό να μοιραστούν ευχάριστα νέα σύντομα!!!

Καλλιοπάκι χρυσοχέρα...τυχεροί οι φίλοι σας!!

Πιγκουδάκι κάνω εικόνα την μικρή να τρέχει μέσα στα παιχνίδια :)

Αντζουλίνι θα είναι τέλειο να πάτε εκεί.

Δήμητρα δεν έχει δίπλα στα αποτελέσματα σου τις τιμές στο χαρτί;;

Μελένια;;;Τζώρτζια;;; Πως είστε;;;

Ελενάκι τι κάνεις;; Η φραουλίτσα;;

Είμαι σίγουρη πως ξεχνάω πολλές ..σας φιλώ όμως!!

Ο μικρός μας λέει επίσημα μαμά και γελάω πολύ ,ειδικά όταν το λέει με παράπονο που ακούγεται ενα ωωω μαμά :):) χαχαχαχαχα!

Τις εχει φυσιολογικες ειναι ολες αλλα τα εχω χασει πιαααα...

Καλά είπε μαμάαααα;;;;;; Μπράβοοοο ...:-P Το παιδί ξέρει ότι η μαμά του θα τον παρηγορεί κ αρχισε τις πρόβες ο γλυκομπουτίνιας μας ..δωστου σβουρηχτα φιλιαααα σματς

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eleana85 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αύριο ξεκινάω κλομιφαινη για 5 μέρες και έχω τρομερό άγχος αλλά και ανυπομονησία! 

Όχι άγχος,  θα κάνεις πολλά και μεγάλα αυγούλάκια . Καλή επιτυχία 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Calliopi. είπε:

Νατασακι μου ότι κ να κάνω δε σε φτάνω.... Αν δεν είχα άδεια σήμερα τίποτα δε θα έκανα... 

Δημητρούλα μου ούτε εγώ μπορώ να σε βοηθήσω με τις τιμές...

Είμαι σίγουρη πως και χωρίς άδεια θα τα έκανες όλα υπέροχα.

Όταν μαγειρεύουμε για αγαπημένα μας πρόσωπα πάντα τα καταφέρνουμε.

Το σπίτι ακόμα μοσχοβολάει απο το γλυκό;;;;

 

πρίν από 15 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Τις εχει φυσιολογικες ειναι ολες αλλα τα εχω χασει πιαααα...

Καλά είπε μαμάαααα;;;;;; Μπράβοοοο ...:-P Το παιδί ξέρει ότι η μαμά του θα τον παρηγορεί κ αρχισε τις πρόβες ο γλυκομπουτίνιας μας ..δωστου σβουρηχτα φιλιαααα σματς

Αααα πέσμας πουλάκι μου πως πνίγεσαι μόνη σου τότε .....χαχαχαχαχαχα!!!!!

Ναι ενω μέχρι τώρα έλεγε όλη μέρα τα ακατανόητα για εμάς ξεκίνησε μόνος του να το λέει :) 

  • Μου αρέσει 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , NatasaP είπε:

Είμαι σίγουρη πως και χωρίς άδεια θα τα έκανες όλα υπέροχα.

Όταν μαγειρεύουμε για αγαπημένα μας πρόσωπα πάντα τα καταφέρνουμε.

Το σπίτι ακόμα μοσχοβολάει απο το γλυκό;;;;

 

Αααα πέσμας πουλάκι μου πως πνίγεσαι μόνη σου τότε .....χαχαχαχαχαχα!!!!!

Ναι ενω μέχρι τώρα έλεγε όλη μέρα τα ακατανόητα για εμάς ξεκίνησε μόνος του να το λέει :) 

Αστα να πάνε ...τι να κάνω μωρε αγχωνομαι...

Παντως πρωτοτυπισε ο ζουζούνος συνήθως λένε μπα μπα...μπαμπαααα :)

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Δημητρουλα μου κι εγω αρχιζω και τα ξεχναω. Μονο για τις τιμες της ερυθρας που εχω προσφατες μπορω να σου πω. Οπως λεγαμε και στη δικη μου περιπτωση θα ειναι το αντισωμα ΙgG, λογικα που ειναι καλο να εχει θετικη τιμη.

Νατασσακι, λεει ο μικρουλης μαμα και λιωνει η μανουλααα;;;

Καλλιοπη μου καλα ειμαι. Δεν εχω αναγουλες εδω και μια εβδομαδα, αλλα και η ορεξη μου ακομα ειναι περιορισμενη, ευτυχως!

Κοριτσια ο γιατρος δεν με αφηνει να τρωω γλυκα και συνηθως καμια ωριτσα μετα το φαγητο θελω κατι γλυκο. Κατι μικρο. Τρωω κατι αποξηραμενα συκα ή δαμασκινα, αλλα σκεφτηκα να τρωω ποτε-ποτε μια σειρουλα απο σοκολατα υγειας. Διαβασα πως τρεις φορες την εβδομαδα επιτρεπεται και αφου τελικα καφε δεν πινω λεω να το κανω. Το ζαχαρο μου ειναι καλο. Δε νομιζω με μια σειρουλα καθε τοσο να κανω κακο. Τι λετε;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Αστα να πάνε ...τι να κάνω μωρε αγχωνομαι...

Παντως πρωτοτυπισε ο ζουζούνος συνήθως λένε μπα μπα...μπαμπαααα :)

Αγχωνόμαστε όταν δεν είναι φυσιολογικά μην το πας ανάποδα!

  • Ευχαριστώ 1

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Αχ, Δημητρουλα μου κι εγω αρχιζω και τα ξεχναω. Μονο για τις τιμες της ερυθρας που εχω προσφατες μπορω να σου πω. Οπως λεγαμε και στη δικη μου περιπτωση θα ειναι το αντισωμα ΙgG, λογικα που ειναι καλο να εχει θετικη τιμη.

Νατασσακι, λεει ο μικρουλης μαμα και λιωνει η μανουλααα;;;

Καλλιοπη μου καλα ειμαι. Δεν εχω αναγουλες εδω και μια εβδομαδα, αλλα και η ορεξη μου ακομα ειναι περιορισμενη, ευτυχως!

Κοριτσια ο γιατρος δεν με αφηνει να τρωω γλυκα και συνηθως καμια ωριτσα μετα το φαγητο θελω κατι γλυκο. Κατι μικρο. Τρωω κατι αποξηραμενα συκα ή δαμασκινα, αλλα σκεφτηκα να τρωω ποτε-ποτε μια σειρουλα απο σοκολατα υγειας. Διαβασα πως τρεις φορες την εβδομαδα επιτρεπεται και αφου τελικα καφε δεν πινω λεω να το κανω. Το ζαχαρο μου ειναι καλο. Δε νομιζω με μια σειρουλα καθε τοσο να κανω κακο. Τι λετε;

Δεν νομίζω να κάνει κακό. Έτρωγα και εγώ ποτε πότε και δεν είχα θέμα με το ζαχαρο. Μπορείς να πάρεις και σοκολάτα με στεβια αν την τρως. Έχω δοκιμάσει και είναι ωραία.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...