Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

ΓΑΜΟΣ & ΒΑΦΤΙΣΗ!!!


FwTeiNi

Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Αθηνα ειμαστε κοριτσι μου ναι, αλλα δυστυχως εμεις καλλιεργουμε αλλα ειδη φυτων, γλαστρας δηλαδη. Υπαρχουν ανθαγορες, στην αθηνα 2 ειναι οι πολυ μεγαλες που ειναι ολοι οι ανθοπαραγωγοι. Ωστοσο δεν ξερω αν μπορεις να εχεις προσβαση γιατι απευθυνονται σε επαγγελματιες με αφμ σχετικο με τον κλαδο πχ σε φυτωρια και ανθοπωλεια καθως δινουν φυτα "χονδρικη" θα λεγαμε. Εκει που ειμαστε εμεις ξερω οτι σιγουρα δεν μπορεις να μπεις. Υπαρχει ομως κ αλλη μια ανθαγορα στα ανω πατησια, αν γκουγκλαρεις ανθαγορα αθηνων θα στο βγαλει. Εκει δεν ξερω αν επιτρεπεται να μπεις, δεν ειμαι πολυ σιγουρη, αλλα μπορεις να τους τηλεφωνησεις να ρωτησεις, δεν χανεις και τιποτα. 

Καλημερα!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Καλημέρα :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μ καλημέρα! Οσες το έχετε κανει κ οσες γνωριζετε επειδή θα κάνουμε στο χωριό γαμο κ βάφτιση κ με το μωρο καταλαβαίνετε τη δυσκολία στην οργάνωση..για μπομπονιερες να φτιαξω μονη μ πως το κάνετε; πάτε σε μαγαζί με τέτοια ειδη κ ξεκινατε μονές η παραγγελνετε βάσει της μπομπονιερας που έχετε επιλέξει κ σας στέλνουν εκείνοι τα υλικά;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Κοριτσια μ καλημέρα! Οσες το έχετε κανει κ οσες γνωριζετε επειδή θα κάνουμε στο χωριό γαμο κ βάφτιση κ με το μωρο καταλαβαίνετε τη δυσκολία στην οργάνωση..για μπομπονιερες να φτιαξω μονη μ πως το κάνετε; πάτε σε μαγαζί με τέτοια ειδη κ ξεκινατε μονές η παραγγελνετε βάσει της μπομπονιερας που έχετε επιλέξει κ σας στέλνουν εκείνοι τα υλικά;;

Κ μεις σε χωριο θα κανουμρ τον ιπυλιο γαμοβαφτιση! Εγω θα κανω μονη μ τις μπομπονιερες μπηκα στο ιντερνετ σε ενα μαγαζι και μαζεψα οτι ηθελα απο υλικα ας πουμε πηρα 200κομματια τουλι απλο λευκο για να τυλιξω τα κουφετα πηρα 200κομματια παλι τουλι απλο αλλα εκρου για εξω και πηρα κ 200κομματια δαντελα τουλι εκρου για ακομα πιο εξω στις διαστασεις π ηθελα μετρησα ποσα εκατοστα θα κορδελα θα χρειαστω για 1μπομπονιερα πολλαπλασιασα με το 200μ βγηκε το αθροισμα κ διαλεξα δαντελενια κορδελα λευκη στο φαρδος π ηθελα τα μετρα π μ βγηκαν στο αθροισμα ποσα ρολα δηλαδη.....μετα μαζεψα τα υλικα για τα μαρτυρικα δηλαδη κορδονι δερματινο λιλα 200τεμ και αλλα 200 σταυροδακια ασημενια γιατι κ αυτα μονη μ θα τα φτιαξω...εβαλα στο καλαθι μ επισης 16μετρα τουλι λιλα κ λευκο γτ πανε με το μετρο αυτα π διαλεξα εγω κ ενα ρολο κορδελα δαντελα φουξια(αυτα για τον στολισμο στο σπιτι) διαλεξα επισης απο το ιδιο online μαγαζι ευχολογιο για να γραψουν οι καλεσμενοι τις ευχες τους κ κανα 2πραγματακια οπως κουτια στολισμενα για μπομπονιερες...κ θα τα κανω παραγγελια οταν ειμαι ετοιμη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ μεις σε χωριο θα κανουμρ τον ιπυλιο γαμοβαφτιση! Εγω θα κανω μονη μ τις μπομπονιερες μπηκα στο ιντερνετ σε ενα μαγαζι και μαζεψα οτι ηθελα απο υλικα ας πουμε πηρα 200κομματια τουλι απλο λευκο για να τυλιξω τα κουφετα πηρα 200κομματια παλι τουλι απλο αλλα εκρου για εξω και πηρα κ 200κομματια δαντελα τουλι εκρου για ακομα πιο εξω στις διαστασεις π ηθελα μετρησα ποσα εκατοστα θα κορδελα θα χρειαστω για 1μπομπονιερα πολλαπλασιασα με το 200μ βγηκε το αθροισμα κ διαλεξα δαντελενια κορδελα λευκη στο φαρδος π ηθελα τα μετρα π μ βγηκαν στο αθροισμα ποσα ρολα δηλαδη.....μετα μαζεψα τα υλικα για τα μαρτυρικα δηλαδη κορδονι δερματινο λιλα 200τεμ και αλλα 200 σταυροδακια ασημενια γιατι κ αυτα μονη μ θα τα φτιαξω...εβαλα στο καλαθι μ επισης 16μετρα τουλι λιλα κ λευκο γτ πανε με το μετρο αυτα π διαλεξα εγω κ ενα ρολο κορδελα δαντελα φουξια(αυτα για τον στολισμο στο σπιτι) διαλεξα επισης απο το ιδιο online μαγαζι ευχολογιο για να γραψουν οι καλεσμενοι τις ευχες τους κ κανα 2πραγματακια οπως κουτια στολισμενα για μπομπονιερες...κ θα τα κανω παραγγελια οταν ειμαι ετοιμη!

Αα ωραία κ ποσο σου βγήκε η τιμή αν επιτρέπεται; πάντως πολύ καλυτερα έτσι δε το συζητώ!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Αα ωραία κ ποσο σου βγήκε η τιμή αν επιτρέπεται; πάντως πολύ καλυτερα έτσι δε το συζητώ!

Κοιτα να δεις οοοολα αυτα π σου ειπα 155€

Συν 10€ μεταφορικα!

 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοιτα να δεις οοοολα αυτα π σου ειπα 155€

Μονο;; εντωμεταξυ ειλικρινα είναι γελοίο να δωσεις τοσα λεφτά σε μαγαζί να τα πάρεις έτοιμα, δλδ αν το σκεφτείς μονο κάνα 200αρι θα σου πήγαιναν πχ οι μπομπονιερες κ αλλα τοσα ολα τα υπολοιπα!! Πολύ καλη τιμή κ ωραία η ιδέα έτσι 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Μονο;; εντωμεταξυ ειλικρινα είναι γελοίο να δωσεις τοσα λεφτά σε μαγαζί να τα πάρεις έτοιμα, δλδ αν το σκεφτείς μονο κάνα 200αρι θα σου πήγαιναν πχ οι μπομπονιερες κ αλλα τοσα ολα τα υπολοιπα!! Πολύ καλη τιμή κ ωραία η ιδέα έτσι 

Παραπανω π θα εβρισκα 1€ την μια μπομπονιερα οπου κοιταξα ηταν 1.5και πανω! 200θελω! Τα υλικα για τα μαρτυρικα μ βγηκαν 70€ χονδρικα τα 200 κ σε μαγαζια π κοιταξα 30ευρω τα 50 αρα 120τα 200π ηθελα! Ε οχι δεν τρελαθηκα φυσικα.....μονη μ και παλι μονη μ!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παραπανω π θα εβρισκα 1€ την μια μπομπονιερα οπου κοιταξα ηταν 1.5και πανω! 200θελω! Τα υλικα για τα μαρτυρικα μ βγηκαν 70€ χονδρικα τα 200 κ σε μαγαζια π κοιταξα 30ευρω τα 50 αρα 120τα 200π ηθελα! Ε οχι δεν τρελαθηκα φυσικα.....μονη μ και παλι μονη μ!

Φαντασου! Εννοειται δε τίθεται θέμα συζήτησης! Βρήκα τωρα κ εγώ ενα μαγαζί που έχει τα παντα κ για προσκλητήρια, στολισμούς, μπομπονιερες κ τα σχετικα σε καλες τιμες! Χίλιες φορες μόνος σου!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Φαντασου! Εννοειται δε τίθεται θέμα συζήτησης! Βρήκα τωρα κ εγώ ενα μαγαζί που έχει τα παντα κ για προσκλητήρια, στολισμούς, μπομπονιερες κ τα σχετικα σε καλες τιμες! Χίλιες φορες μόνος σου!!

Μπορει να εχουμε κ το ιδιο πως λεγεται;;; αν ειναι αυτο π λεω εγω ειναι καταπληκτικο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι υπεροχες οι τιμες!!

 

3 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Χαχα είναι όντως τέλειο!!!

Τσεκάρετε και στο Μπαρκα!! Είναι πιο οικονομικός!!! 

4 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Κοριτσια μ καλημέρα! Οσες το έχετε κανει κ οσες γνωριζετε επειδή θα κάνουμε στο χωριό γαμο κ βάφτιση κ με το μωρο καταλαβαίνετε τη δυσκολία στην οργάνωση..για μπομπονιερες να φτιαξω μονη μ πως το κάνετε; πάτε σε μαγαζί με τέτοια ειδη κ ξεκινατε μονές η παραγγελνετε βάσει της μπομπονιερας που έχετε επιλέξει κ σας στέλνουν εκείνοι τα υλικά;;

Εγω επειδη μενω Αθηνα και εχω κοντά μου ενα οικονομικο μαγαζι μου ειναι πιο εύκολο να παω να τα δω απο κοντα!! Αλλα μπαίνω πρωτα και ελεγχω να δω τι παίζει απο τιμές στα διάφορα μαγαζια... Κανω μια λιστα νετα και ειτε τα παραγγελνω για να τα εχουν, ειτε παω και τα παιρνω απο εκει 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

 

Τσεκάρετε και στο Μπαρκα!! Είναι πιο οικονομικός!!! 

Εγω επειδη μενω Αθηνα και εχω κοντά μου ενα οικονομικο μαγαζι μου ειναι πιο εύκολο να παω να τα δω απο κοντα!! Αλλα μπαίνω πρωτα και ελεγχω να δω τι παίζει απο τιμές στα διάφορα μαγαζια... Κανω μια λιστα νετα και ειτε τα παραγγελνω για να τα εχουν, ειτε παω και τα παιρνω απο εκει 

Δεν ειναι πιο οικονομικος το τσεκαρα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...