Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΓΑΜΟΣ & ΒΑΦΤΙΣΗ!!!


FwTeiNi

Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν ειναι πιο οικονομικος το τσεκαρα!!!

Σε αυτα που ήθελα εγω ήταν για αυτό το προτεινα!!! 

Ωραία διαδικασία ειναι παντως!! Πολυ δημιουργικη!!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, anemoni1989 είπε:

Σε αυτα που ήθελα εγω ήταν για αυτό το προτεινα!!! 

Ωραία διαδικασία ειναι παντως!! Πολυ δημιουργικη!!!! :)

Ειναι λιγο κουραστικο αν δεν εχεις βοηθεια κ ετσι επιστρατευσα την κουνιαδα μου τουλ για τις μπομπονιερες τα μαρτυρικα θα τα κανω μονη μ!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ψάξε κ στο , internet για ανθοδέσμες κ τέτοια εγώ την ανθοδέσμη του πολιτικού την παρειγγειλα από το internet, ,κ ήταν οικονομική βοήθεια μια χαρά

 

Κ ήταν μια χαρά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι λιγο κουραστικο αν δεν εχεις βοηθεια κ ετσι επιστρατευσα την κουνιαδα μου τουλ για τις μπομπονιερες τα μαρτυρικα θα τα κανω μονη μ!

Εγω ολα μονη μου τα κανω!!! Βεβαια αν η μικρή ηταν λιγο πιο μεγαλη και συνεργασιμη θα ηταν ευκολοτερο, αλλα και ετσι την κουτσοπαλευω!!! 

Just now, Μαράκι μαρακι είπε:

Κορίτσια ψάξε κ στο , internet για ανθοδέσμες κ τέτοια εγώ την ανθοδέσμη του πολιτικού την παρειγγειλα από το internet, ,κ ήταν οικονομική βοήθεια μια χαρά

 

Κ ήταν μια χαρά.

Χθες εριξα μια γρήγορη ματιά και οντως ειναι πολυ πιο οικονομικες!!!  Εγω δεν σ κρυβω ψηθηκα μηπως την κανω μονη μου, αλλα μαλλον "την καλη"  θα την παρω ετοιμη και θα φτιαξω μονη τη 2η που θα πεταξω στο κέντρο!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ψάξε κ στο , internet για ανθοδέσμες κ τέτοια εγώ την ανθοδέσμη του πολιτικού την παρειγγειλα από το internet, ,κ ήταν οικονομική βοήθεια μια χαρά

Ήταν πολύ όμορφη κ οικονομική.ναι μπορείς κ μόνη σου.ψαξε βιντεάκια στο YouTube.κ ανθοσυνθεση παρειγγειλα κ ήταν τέλεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anemoni1989 είπε:

Εγω ολα μονη μου τα κανω!!! Βεβαια αν η μικρή ηταν λιγο πιο μεγαλη και συνεργασιμη θα ηταν ευκολοτερο, αλλα και ετσι την κουτσοπαλευω!!! 

Χθες εριξα μια γρήγορη ματιά και οντως ειναι πολυ πιο οικονομικες!!!  Εγω δεν σ κρυβω ψηθηκα μηπως την κανω μονη μου, αλλα μαλλον "την καλη"  θα την παρω ετοιμη και θα φτιαξω μονη τη 2η που θα πεταξω στο κέντρο!!! 

Κ εγω 2 θα κανω απλα κ τις 2απλες κ απερριτες!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

 

Τσεκάρετε και στο Μπαρκα!! Είναι πιο οικονομικός!!! 

Εγω επειδη μενω Αθηνα και εχω κοντά μου ενα οικονομικο μαγαζι μου ειναι πιο εύκολο να παω να τα δω απο κοντα!! Αλλα μπαίνω πρωτα και ελεγχω να δω τι παίζει απο τιμές στα διάφορα μαγαζια... Κανω μια λιστα νετα και ειτε τα παραγγελνω για να τα εχουν, ειτε παω και τα παιρνω απο εκει 

Μπορείς να μ πεις το μαγαζί; γιατι μπορω να πεταχτω μέχρι Αθήνα για να τα δω κ από κοντά!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Μπορείς να μ πεις το μαγαζί; γιατι μπορω να πεταχτω μέχρι Αθήνα για να τα δω κ από κοντά!

Λοιπον ειναι στο Περιστέρι! Μπαρκας λέγεται!!! Αν το γκουγκλαρεις θα σου βγάλει δ/νση!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...