Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

δεν προσπαθω πολυ καιρο 4 μηνες απλα ειχα καποια προβληματα και δεν............ αυτο τον μηνα εβαλα ενεση για να σπασει το αυγουλακι και 24 του μηνα θα ξερω

καλως την γκριζουλα μου

πατριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιδααααααααααααααααααα

;););););););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα!!!

Σας έχω ερώτηση: Μήπως γέννησε καμία από σας με καισαρική μετά απο επισκληρίδιο?..:S Εγώ μάλλον αυτό θα κάνω και έχω κατατρομάξει! Βοήθεια!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Σας έχω ερώτηση: Μήπως γέννησε καμία από σας με καισαρική μετά απο επισκληρίδιο?..:S Εγώ μάλλον αυτό θα κάνω και έχω κατατρομάξει! Βοήθεια!!

Καλημερα σας...

Ηλιανακι μου, εγω εκανα ολικη αλλα η αδελφη μου και η κουνιαδα μου εκαναν..

Η αδελφη μου δεν καταλαβε τιποτααααα...! Και ηταν και πολυ αρνητικη με το θεμα αλλα τελευταια στιγμη επρεπε να γινει....!

Η κουνιαδα μου, μου ειπε οτι ενιωθε λιγο, καπιους πονουσ την ωρα της επεμβασης και ηταν αρκετα επωδηνο αλλα ουτε 24 ωρες αφου γεννησε καθοταν στο κρεβατι σταυροποδι και χαλαρα!

Εγω παλι πονουσα πολυ μετα που γεννησα, ξερεις οτι και να κανεις καταλαβαινεις πως αυτο που σου σημβαινει ειναι πολυ μεγαλο και υπεροχο αλλα δεν παυει σε ολες τις περιπτωσεις να ειναι μια επεμβαση, πονους θα εχεις ουτος η αλλιως αλλα μπροστα στο θαυμα που θα κρατας στα χερια σου, πρωτα ο Θεος δεν ειναι τιποτα!!!! Γιαυτο χαλαρωσε καλη μου και απολαυσε το!:P

Μανουλιτσα μου xxxx το πιστευεις οτι μπηκα μια φορα και μετα το ξεχασα και οτι υπαρχει...:tongue: τωρα που μου το θυμησες θα ερθω καποια στιγμη που θα εχω χρονο...

Φιλιαααααα...


tsegt4rnwo.jpgeNortjK1UjIxNjY3VrIGXDASqwKg16.png
Link to comment
Share on other sites

Kalimera,

Ilianaki giati kaisariki?

Είχα κάνει παλιότερα εγχείρηση για αφαίρεση οινομυώματος -το οποίο σαν εμπειρία νάρκωσης ήταν απαίσιο, ήταν ολική και νόμιζα ότι δεν ανέπνεα, ότι θα πνιγόμουν-και έτσι λόγω της τομής αυτής θα πάω για καισαρική αλλά με επισκληρίδιο. Η μισή νάρκωση άκουσα είναι περιέργη ..νοιώθεις τραβήγματα και πίεση? Τι γίνετε αν πανικοβληθώ αφου θα ακούω και θα "βλέπω" ? :( 'Ασε που η βελόνα της επισκληριδίου είναι τεράαστια!!!

SouSou μου σε ευχαριστώ για το κουράγιο που δίνεις!! Συνήθως λένε ότι ο φόβος του άγνωστου σε κάνει να παρανοείς!! χεχε..Κατάντησα να βλέπω εφιάλτες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ γέννησα με καισσαρική κι επισκληρίδιο, την βελόνα δεν την είδα, απλα δεν καταλαβαίνεις τίποτα από την μέση και κάτω, δεν είναι τίποτα! όπως κάθε χειρουργείο χρειάζεται τον χρόνο ανάρωσης! μετά (όταν έφυγε η αναισθησία) το μόνο που ένιωθα ήταν πόνο στην κοιλιά λόγω της καισσαρικής, καμία σχέση με την επισκληρίδιο! και όσο για την ώρα του χειρουργείου, δεν βλέπεις κάτι γιατί υπάρχει κουρτίνα μπροστά σου! μην ανισηχείς όλα θα πάνε καλά! εγώ γέννησα στην Αθήνα και είναι πολύ διαδεδομένη η επισκλιρήδιος στην Ελλάδα! για την Κύπρο δεν γνωρίζω!


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει παλιότερα εγχείρηση για αφαίρεση οινομυώματος -το οποίο σαν εμπειρία νάρκωσης ήταν απαίσιο, ήταν ολική και νόμιζα ότι δεν ανέπνεα, ότι θα πνιγόμουν-και έτσι λόγω της τομής αυτής θα πάω για καισαρική αλλά με επισκληρίδιο. Η μισή νάρκωση άκουσα είναι περιέργη ..νοιώθεις τραβήγματα και πίεση? Τι γίνετε αν πανικοβληθώ αφου θα ακούω και θα "βλέπω" ? :( 'Ασε που η βελόνα της επισκληριδίου είναι τεράαστια!!!

SouSou μου σε ευχαριστώ για το κουράγιο που δίνεις!! Συνήθως λένε ότι ο φόβος του άγνωστου σε κάνει να παρανοείς!! χεχε..Κατάντησα να βλέπω εφιάλτες!

Μην το λες, δεν ακους και πολλα πραγματα, οσο για το οτι θα βλεπεις ξεχασε το:rolleyes: εχεις μπροστα σου ενα παραβαν που δεν σε αφηνει να δεις τιποτα, θα δεις μονο το αγγελουδι σου οταν με το καλο βγει γιατι θα σου το δειξουν... αυτο το παραβαν το βαζουν ακομα και στην ολικη που εκανα εγω, για την επισκληριδιο ξερω γιαι ειδα το βιντεο που γυρισε ο κουνιαδος μου! και για τη ενεση μην μου τρομοκρατησε... δεν τηνν βλεπεις καν και απο οτι μου ειπαν και η δυο, ουτε την νιωθεις ιδιαιτερα!Πολυ παραεξηγημενη την εχουμε ολη την επισκληριδιο τελικα :tongue:


tsegt4rnwo.jpgeNortjK1UjIxNjY3VrIGXDASqwKg16.png
Link to comment
Share on other sites

Μην το λες, δεν ακους και πολλα πραγματα, οσο για το οτι θα βλεπεις ξεχασε το:rolleyes: εχεις μπροστα σου ενα παραβαν που δεν σε αφηνει να δεις τιποτα, θα δεις μονο το αγγελουδι σου οταν με το καλο βγει γιατι θα σου το δειξουν... αυτο το παραβαν το βαζουν ακομα και στην ολικη που εκανα εγω, για την επισκληριδιο ξερω γιαι ειδα το βιντεο που γυρισε ο κουνιαδος μου! και για τη ενεση μην μου τρομοκρατησε... δεν τηνν βλεπεις καν και απο οτι μου ειπαν και η δυο, ουτε την νιωθεις ιδιαιτερα!Πολυ παραεξηγημενη την εχουμε ολη την επισκληριδιο τελικα :tongue:

Σε ευχαριστω πολύ! Ελπίζω όταν έρθει η στιγμή να είμαι ψύχραιμη!! Εννοείται ότι αυτό που με παρηγορεί είναι το ότι θα δώ επιτέλους τον μπέμπη μου! :P

Καλημέρα σε όλες!!! Στελίτσα να σου ζήσει το νινάκι!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...