Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Καλησπερα Ηλιαννα. Όλα καλα. Εσύ τι κάνεις? Από πιο μέρος της Κυπρου είσαι? 2299285tt265o12ll.gif

Στελλίτσα μου είμαι από Λεμεσό, αλλά τώρα μένω Πάφο! Εσυ?

Καλημέρα σε όλες!! Πώς είστε?

Εγώ λίγα πονάκια στην κοιλιά τα έχω..

ee54389189.png

Επεξεργάστηκαν by Ilianaki
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και χρόνια πολλά στις Κατερινες. Τι κάνετε?

Ηλιανακι ήταν δύσκολό. 2 χρόνια πέρα δώθε και οι δυο. Οταν έμεινα έγκυος ερχόταν μόνο ο άντρας μου. Τώρα λέω να πηγαίνω με το μωράκι. Εσύ που μένεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και χρόνια πολλά στις Κατερινες. Τι κάνετε?

Ηλιανακι ήταν δύσκολό. 2 χρόνια πέρα δώθε και οι δυο. Οταν έμεινα έγκυος ερχόταν μόνο ο άντρας μου. Τώρα λέω να πηγαίνω με το μωράκι. Εσύ που μένεις?

Μένω στο κέντρο της πόλης! :P Και εγω πηγαινοερχόμουν Λεμεσό..αλλά τώρα αυτά έχουν αραιώσει αρκετά μέχρι να γεννηθεί ο μπέμπης!! ;)

aeaa5582db.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ γεννησα φυσιολογικά. Μην αγχώνεσαι. Θα κοιμηθεις και θα τα κάνει όλα ό γιατρός σου. Συμβουλή μου είναι, από την επόμενη της γέννας, να σηκώνεσαι. Μην κάθεσαι στο κρεβάτι. Όσο και να πονάς. Με το καλό να γεννήσεις και να μας γράψεις την εμπειρία σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...