Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

Τελικά οι δύο μας είμαστε σ αυτό το καφέ! Είπαμε έχει υπογεννητικότητα το νησί αλλά τόσο πια:P:p

Πάντως η Λευκωσία δεν είναι καθόλου baby friendly! Δοκίμασες να κάνεις βόλτα με το καρότσι στο κέντρο; Φυσικά θα μου πεις στην Αθήνα θα ήταν χειρότερα, αλλά πάλι αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να το αποδεχόμαστε κι εδώ!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

bubbles meta thn athina pou anagkazomouna na vgenw sto dromo me to karotsi gia na mporesw na kikloforisw kai malista se dromous me trelh kinisi mia xara mou fenete h leukosia.

pantos h kipros einai poly pisw akoma me to internet kai tous user alla den to perimena toso poly. prepei na to diafimisoume xexe

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, ελπίζω να ειστε καλά μανούλες και μπεμπάκια και εγκυούλες κι ας έχετε...γραμμένο...το δύσμοιρο αυτό καφέ!!!:tongue::tongue::tongue:

Στις 10 Ιουλίου υπάρχει προγραμματισμένη συνάντηση υποστήριξης θηλασμού για όσες ενδιαφέρεστε στην Λευκωσία!

Φιλιά σε όλες!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Μαρία καλωσήρθες και να χαίρεσαι την κόρη σου!

Η συνάντηση γίνεται στο Coffe Beanery στην Έγκωμη το Σάββατο 10 Ιουλίου, γύρω στις 9-10π.μ. Θα μάθω την ακριβή ώρα και θα σας ενημερώσω!

Ευκαιρία να γνωριστούμε κι από κοντά!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?εχω να γραψω πολυ καιρο εδω.

εγω προς το παρων ειμαι στην ελλαδα,αλλα απο τον αυγουστο θα μαι στην λευκωσια για 2 χρονια.εχω 2 παιδακια την κωνσταντινα 4,5 ετων και τον νικολα 1,5 ετων.

θα χαρω πολυ να τα λεμε απο εδω ή απο το fb(γιατι ολες μας αυτο εχουμε παντα ανοιχτο)να λεμε τις εμπειριες μας και φυσικα θα χρειαστω την βοηθεια σας εκει στην κυπρο.εχουμε βρει σπιτι στην λευκωσια και του αρεσε πολυ η κυπρο του αντρα μου.

εχω παλι ειμαι μεσα στο αγχος,ξερετε επειδη θα μαστε μονοι μας στην αρχη,

σκοπευω να δουλεψω αλλα δεν ξερω τι να κανω με τον μικρο μου,βρεφικο ή καποια γυναικα?και ποια?που ξερω αν ειναι καλη ή οχι?και να σας πω κατι?φοβαμαι πααααααααρα πολυ!!!!!!!!!!τοσα εχουμε ακουσει(μεχρι που σκεφτομαι οτι θα την βαλω να κανει και ιατρικες εξετασεις)ειμαι παραλογη κοριτσια?

θελω την αποψη σας.......................

οποια θελει ας μου στειλει με μηνυμα το fb αν εχει να τα λεμε και απο κει ή skype.....

να στε καλα και να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας.να ναι παντα γεματο υγεια!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια,τι κανετε?

βλεπω οτι ειστε on-line αλλα δεν γραφετε εδω γιατι?σνομπαρετε την στηλη μας? :(

ολα καλα εκει στην κυπρο?εχετε πολυυυυ ζεστη?????

φιλια στα ζουζουνακια σας.....................

kardoula

...............bubbles........

σας εστειλα μηνυμα..................αλλα δεν μου απαντησατε ακομη :(


eNortjKzUjI0NjM0MFWyBlwwFWgCzQ,,29.png

eNortjKzUjI0NjM0sFCyBlwwFXEC0A,,24.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...