Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ!!

ΑΛΗΘΕΙΑ kardoula ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Η ΑΛΛΑΓΗ...

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ TICKER ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΗΤ 02/09/2010 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!!


9aa416c46d.png

91b0ef346a.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς μένουμε Κύπρο τα τελευταία 6 χρόνια, στην Λευκωσία. Δυστυχώς αυτό το καφέ δεν έχει πολύ κίνηση και είναι κρίμα! Αλλά αν χρειάζεστε βοήθεια σε κάτι θα χαρώ να μου πείτε!

lienka με το καλό το μωρό σου!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera

emeis gyrisame kipro edw kai dio evdomades. o mpempakos mou einai 4 mhnwn pleon. kala einai genika prosarmozomaste sxetika grhgora. vrikame kai paidiatro. otis an thes na sou steilw me pm ta stoixeia tou. eimai arketa euxaristimenh.

lienka eisai apo kipro?

bubbles esy pou meneis? apo pou eisai?

Link to comment
Share on other sites

καρδούλα, εγώ κι ο άντρας μου είμαστε από ελλάδα, αλλά μένουμε πλέον μόνιμα λευκωσία λόγω δουλειάς. εσύ σε ποια πόλη μένεις; πώς πάει η προσαρμογή; εγώ στην αρχή είχα δυσκολευτεί αλλά τώρα μ' αρέσει! Βέβαια απ ότι καταλαβαίνω εσύ θα έχεις και την οικογένεια σου εδώ οπότε θα είναι πολύ διαφορετικά!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα και απο εμενα!!

εμενα ο ανδρας μου ειναι απο ελλαδα εγω απο εδω. Μενουμε Λεμεσο ομως εμεισ.

bubbles μην νομιζεις η αλλαγη δεν παυει να ειναι αλλαγη, και για εμας που απλα επιστρεφουμε στην πατριδα!!! αλλα φανταζομαι για σας ειναι χειροτερο γιατι δεν ξερει κανεισ σας τιποτα οτι χρειαστεις θα ειμαι και εγω εδω, μην ντραπεις!!ευχαριστω για τις ευχες σου!!

kardoula καλωσορίσατε!!!ολα να σας πανε καλυτερα!!

otis γεια σου και απο εμενα!!!


9aa416c46d.png

91b0ef346a.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ζέστη σήμερα!

Καρδούλα είχα βρει μια παιδίατρο με την οποία ήμουν απόλυτα ευχαριστημένη αλλά δυστυχώς για προσωπικούς της λόγους απουσιάζει στο εξωτερικό και τώρα είμαι σε αναζήτηση. Τα εμβόλια προς το παρόν τα κάνουμε στο Κέντρο Υγείας όπου οι κοπέλες είναι πολύ φιλικές και είναι δωρεάν.

Εσύ θα εργάζεσαι εδώ; το μωράκι ποιος θα το φροντίζει; εγώ βρήκα μια κοπέλα να την κρατάει στο σπίτι της και έχω άγχος αν θα αποδειχτεί καλή. Αύγουστο επιστρέφω στο γραφείο.

Από Εύβοια είμαστε και οι δύο, πλέον έχουμε πολλούς γνωστούς εδώ και κυρίως πολύ καλούς φίλους που για μας είναι σαν οικογένεια!

Θα ήταν ωραία να ανταλλάσαμε απόψεις για μέρη όπου μπορούμε να πηγαίνουμε εδώ με τα μωρά μας, όπως παιδότοπους, πάρκα κλπ, είναι μικρά ακόμα αλλά ο καιρός περνάει γρήγορα!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites

bubbles exw vrei paidiatro kai eimai euxaristimenh gia thn wra. an thes mporw na sou dwsw to thl tou. einai sthn akropoli. kai emena mou to sistisane. akoma ton testaro:) emena tha ton prosexi h mana mou pros to paron opote den exw tetia agxh. alla an mas peis poia tha sto prosexi isws exoume akousi kati. einai mikri h kipros:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι βρε παιδί μου! δεν έχει κίνηση το καφέ μας:(

παρόλο που εγώ κάνω τρελή διαφήμιση σε όλες μου τις φίλες εδω!

καρδούλα για την κυρία που θα κρατάει την μικρή έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια, απλά το άγχος παραμένει!

σχετικά με παιδίατρο την πήγα τελικά στην παιδιατρική κλινική αγία σοφία στην πρδρόμου, έχει 4 παιδιάτρους εκεί. κι εγώ στην φάση τεστ είμαι ακόμα! το θέμα του θηλασμού δεν το συζητάω ιδιαίτερα γιατί δεν ξέρω τι θα ακούσω, οπότε είμαι απόλυτη "θηλάζουμε αποκλειστικά" και δεν δίνω περιθώρια για σχόλια/προτάσεις.

ελπίζω να επιστρέψει η προηγούμενη παιδίατρος μας που είναι και σύμβουλος θηλασμού γιατί θα χρειαστώ σχετική βοήθεια όταν επιστρέψω δουλειά.

εσύ βρήκες ήδη δουλειά εδώ;


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites

bubbles egw mallon tha doulepsw san ektakth filologos to septemvri.

emeis pame sto xatzilampri pou einai sthn akropolh. den eixa kanena provlima mazi tou sxetika me to thilasmo. antitheta me entharini kiolas. den kserw alla pros to paron eimai euxaristimenh.

egw tha elega na mazeutoume kai na vrethoume ama thelete:) mikri einai i kipros einai eukolo xe:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ωραία ιδέα! Να το κανονισούμε τώρα που ακόμα είμαστε σπίτι, γιατί αν αρχίσει η δουλειά...άστα!

Παρεπιπτόντως με λένε Δέσποινα:D:D

Ελπίζω να αρχίσουν να γράφουν κι άλλες μανούλες και εγκυούλες να έχουμε λίγη κίνηση!


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...