Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανουλλες απο Κυπροοο!!!


SouSou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 898
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ γεννησα φυσιολογικά. Μην αγχώνεσαι. Θα κοιμηθεις και θα τα κάνει όλα ό γιατρός σου. Συμβουλή μου είναι, από την επόμενη της γέννας, να σηκώνεσαι. Μην κάθεσαι στο κρεβάτι. Όσο και να πονάς. Με το καλό να γεννήσεις και να μας γράψεις την εμπειρία σου.

Ευχαριστώ πολύ!!! Προσπαθώ να είμαι χαλαρή, αν και ξέρω ότι μάλλον θα πανικοβληθώ! Θα κάνω καισαρική με spinal block οπότε θα είμαι ξύπνια κατά την διάρκεια τησ διαδικασίας!!! όλεε!! :P Αυτό είναι που με τρομάζει αλλά εύχομαι να αντέξω γιατί θέλω πολύ να δώ το μωράκι μου μόλις γεννηθεί!!!

Με το καλό να γεννήσουμε όλες όσες περιμένουμε!!!

8d48d44621.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε όλες!!!

kardoula μου ναι ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στις 5 του μηνός τον μπέμπη μου!!!! Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου, εύχομαι και σε σένα το καλύτερο!! Πότε με το καλό γεννάς? :D

q2ae0kw5pbfcny0k.png

Επεξεργάστηκαν by Ilianaki
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν μοιάζει πολύ στον μπαμπά του, αν και θέλω να πιστεύω οτι κάτι έχει πάρει και από μένα :lol:. Μέρα με την μέρα αλλάζει, γίνετε πιο στρουμπουλός αν και γεννήθηκε μικρούλι 2620kg!! Σήμερα είχαμε και την πρώτη μας επίσκεψη στην παιδίατρο!! Όλα καλα!!;)

Σου εύχομαι να έχεις μια μοναδική εμπειρία στην γέννηση του παιδιού σου, και να τον έχεις στην αγκαλιά σου γερό και υγιή. Τα συναισθήματα που θα σου βγάλει είναι απερίγραπτα!! :D

q2ae0kw5pbfcny0k.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...