Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      εγω βερινιασα με τη μαια σου! μου τη δίνουν και οι μαίες για να πω την αλήθεια 😅 αλλά δεν θα μπορούσα στην φαση που είσαι να παω! 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

 δεν εκανα γιορτη λεω να την κανω μαζι με του μεγαλου τον νοεμβρη να εχει σαραντησει και η νυφη μου να μαζευτουμε ολοι

εμεις το σαββατο θα μαζευτουμε στη μαμα μου και την κυριακη στα πεθερικα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!!

 

Περισσεύματα από εχθές σήμερα που είχαμε τραπέζι!!

 

Θωμαή να τους χαίρεσαι!!Εμένα γιόρταζε η κόρη μου και ο μπαμπάς μου αλλά έχει πεθάνει εδώ και χρόνια. Δεν γνώρισε τα εγγόνια του.

 

Σήμερα είπαμε και ποίημα στον παιδικό!!

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια θωμαι να τους χερεσε πολυχρονους...!!!!! πηγα εχθες και εκανα την αυχενικη ολα μια χαρα την τριτη θα βγουν και οι αιματολογικες εξετασεις.. και μας ειπε κατα 80% κοριτσακι θα ειναι..!!!!ο γιος μου βγηκε επαναστατης και εχει γενεθλια αυριο σε ευχαριστω πολυ αναθ... σχολασα και ειμαι στην κουζινα να ξεκινησω σιγα σιγα να ετοιμαζω .....!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια θωμαι να τους χερεσε πολυχρονους...!!!!! πηγα εχθες και εκανα την αυχενικη ολα μια χαρα την τριτη θα βγουν και οι αιματολογικες εξετασεις.. και μας ειπε κατα 80% κοριτσακι θα ειναι..!!!!ο γιος μου βγηκε επαναστατης και εχει γενεθλια αυριο σε ευχαριστω πολυ αναθ... σχολασα και ειμαι στην κουζινα να ξεκινησω σιγα σιγα να ετοιμαζω .....!!!!!

Καλές ετοιμασίες!!! Τι θα κάνεις τελικά? Να περάσετε τέλεια!

Ιουλιάνα να χαίρεσαι την κορούλα σου!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όσους είχατε δικούς σας να γιορτάσετε!!!

Θέλω τη γνώμη σας για τα γεννέθλια του γιού μου.. γεννημένος Φλεβάρη είναι αλλά εγώ γεννάω μέσα Γενάρη. 

Πιστευετε ότι είναι καλύτερο να του κάνω παρτάκι στις γιορτές των χριστουγέννων ή να το αφήσω για Μάρτη; Δε θέλω πάντως να του κάνω κάτι απλό γιατί λόγο και της έλευσης του μωρού σκέφτομαι ότι θέλω να το γιορτάσουμε πολύ έντονα φέτος, να το χαρεί. Θα φάει και κλεισούρα με το μωρό, θα κόψει και τον.παιδικό. Εσείς τι λέτε/κάνατε; 


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα 

χρονια πολλα σε ολους 

σας ευχαριστω για τις ευχες 

ιουλιανα να την χαιρεσαι 

χαρουμενη μαμα παντα γερος και δυνατος να ειναι 

sfi81 καντο ενα μεγαλο παρτυ τον μαρτη που  θα εχει καλυτερο καιρο και ισως το κανετε εξω 

ή καντε ενα μεγαλο χριστουγεννιατικο παρτυ στον παιδικο αν το επιτρεπουν και οι δασκαλες του


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Χρονια πολλα!

Σφσι δ ξερω πως το σκεφτεσαο,πχ σπιτι η εξω,ποσο κοσμο,αλλα μαλλον θα τα εκανα πριν

Υπαρχει η περιπτωση το μαρτη οι περισσοτεροι καλεσμενοι να ασχολουνται με το μωρο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

@SFSI81 εγω ξερω οτι δεν κανει να γιορταζεις τα γενεθλια νωριτερα, ειναι γρουσουζια! Ομως αν σκεφτεσαι να κανεις κατι μετα, καλυτερα καπου εξω και χωρις το μωρο μαζι. Θα ειναι πολυ μικρο να βρεθει με τοσο κοσμο!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!! Αν έπεφτε και καθημερινή θα τη νιώθαμε καλύτερα την επέτειο ε; :-D:-D:-D

Κορίτσια μου εκτός σπιτιού θα τα κάνω ούτως ή άλλως όπως και τις άλλες φορες γτ έχω πολύ κόσμο. Στο πρώτο του πάρτυ ήμασταν καμιά 45ρια ενώ πέρυσι περιοριστήκαμε στους 30. 

@CME2205 εγώ δεν είμαι ιδιαίτερα προληπτική πάλι, απλά σκέφτομαι μήπως το χαρεί περισσότερο το Μάρτη γιατί θα χει περάσει και μια σχετική κλεισούρα και θα νιώσει και πιο "ιδιαίτερα" μετά από καιρό. Θέλω να πώ μήπως είναι πιο καλό για την ψυχολογία του μετά... 

Τεσπα είναι νωρίς ακόμη απλά τώρα που πλησιάζει ο καιρός όλο τον "μεγάλο" σκέφτομαι...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...!!! περασαμε πολυ ωραια εχθες ειχα φτιαξει αρκετα πραγματα .. κρεπες πιτσες κοτομπουκες ρυζοτο πατατοσαλατα μακαρονοσαλατα, σαλατα λαχανο καροτο η μαμα μου μου εκανε ενα στρυφτο με σφολιατα και μανιταρια και μια τυροπιτα η πεθερα μου μια λουκανικοπιτα και η γιαγια του αντρα μου μας εδωσε καλιτσουνακια φουρνου.. sfsi εγω ισως τα εκανα σε παιδοτοπο τον μαρτη καλυτερα μετα γιατι θα τα χαρει ποιο πολυ πιστευω ενω τα χριστουγεννα ειναι η γιορτη των παιδιων ετσι κ αλιως κ ισως να μη το καταλαβει το ιδιο τοτε που θα περναει καλα ετσι και αλιως οπως τον μαρτη οπου φυσικα αποφασισεις να τα κανεις...!!! αλλα δε χρειαζετε να ανυσηχεις και να αγχωνεσε απο τωρα θα δεις με του που θα ερθει με το καλο το μωρακι σου τοτε ισως τα δεις τα πραγματα λιγο ποιο ξεκαθαρα και με αλη οπτικη και ισως αναθεωρησεις αναλογα με τους ρυθμους που θα εχει το νεο μελος ... αλλα θα ηταν πολυ καλη ιδεα να ρωτησεις και τον ιδιο τι θα ηθελε αν μηλαει αποτι καταλαβα θα κλεισει τα τρια;;; να δεις πως το σκεφτετε και αυτος.....!!!

  • Ευχαριστώ 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, vikib είπε:

Σφσι κ πως σκεφτοσαι με τον μικρο;θα τον εχεις μαζι;

Καλησπέρα κορίτσια και καλό υπόλοιπο Κυριακής...

Όχι σίγουρα δεν θα χω το μωρό μαζί. Ο χώρος που σκέφτομαι είναι πολύ κοντά στο σπίτι οπότε μπορώ για ένα δίωρο να τ αφήσω με αντλημένο και στην ανάγκη πετάγομαι...

@xaroumenh mama σ ευχαριστώ αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να διακρίνει το πριν κ μετά. Πάντως ο ίδιος διάλεξε το χώρο που θα συμβεί...

Τι ωραία πράγματα που ετοιμάσατε μπράβο!!! Χρόνια πολλά και του χρόνου με υγεία 


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, SFSI81 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό υπόλοιπο Κυριακής...

Όχι σίγουρα δεν θα χω το μωρό μαζί. Ο χώρος που σκέφτομαι είναι πολύ κοντά στο σπίτι οπότε μπορώ για ένα δίωρο να τ αφήσω με αντλημένο και στην ανάγκη πετάγομαι...

@xaroumenh mama σ ευχαριστώ αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να διακρίνει το πριν κ μετά. Πάντως ο ίδιος διάλεξε το χώρο που θα συμβεί...

Τι ωραία πράγματα που ετοιμάσατε μπράβο!!! Χρόνια πολλά και του χρόνου με υγεία 

Νομιζω καλυτερα τοτε να γεννηθει ο μικρος κ οταν πλησιαζουν τα γενεθλια του μεγαλου κανονιζεις ενα μεγαλο παρτ για πιο μετα

Ετσι οπως το σκεφτεσαι,με αυτες τις επιλογες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

 

Κολοκυθάκια γεμιστα σημερα από τη μαμα μου!

sfs και εγω νομιζω καλυτερα μετα, πιστευω ότι θα το χαρει περισσοτερο μετα το σοκ της ελευσης του νεου μελους  

 

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα

μοσχαρακι κοκκινιστο με μακαρονια απο εχτες και πιτσα 

θεμα : εκπαιδευτικα προγραμματα και εκδρομες στο σχολειο

πανε τα παιδακια σας ?

ο δικος μου περυσι στην περιοδο προσαρμογης εκατσε σε εκπαιδευτικο προγραμμα με πολυ κλαμα και απο τοτε δεν ξανα ηθελε 

την πεμπτη εχουν το πρωτο για την φετινη χρονια και αποφασισαμε μαζι να κατσει να το δει και αν δε του αρεσει να τον παρω

εχτες πηγαμε στο παρκο του ιδρυματος νιαρχος που ειναι στον παλιο ιπποδρομο και περασαμε καταπληκτικα

 

  • Μου αρέσει 1

rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...