Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια!!! Πάει κι ο μισός Οκτώβρης...λογικά σε 3 μήνες τέτοια μέρα θα κρατάω το δευτερο μωράκι μου αγκαλίτσα :-D

Λαχανοντολμάδες για εμάς σήμερα... 

Ο μικρός θα περιοριστεί στη γέμιση...αυτός χάνει :-D


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.. μοσχαρακι κοκκινιστο για σημερα που περισεψε απο εχθες με μακαρονια..!!! αχ θωμαι πιτσα εφτιαξα το σαββατο και δε μπορουσα να πειμενω να ψηθει απο τον φουρνο την ετρωγα πριν ακομα καλα καλα ψηθει.. αχχχ τι με περιμενει και ειμαι ακομα στις αρχες..δε ξερω αλλα αυτη η εγκυμοσυνη μου φενεται τελειος διαφορετικη απο την προηγουμενη....και παροτι ειμαι 11 εβδομαδων εχει ξεκινησει σιγα σιγα να φενεται και η κοιλιτσα μου..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μοσχαρακι λεμονατο και μακαρονια

η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορεικη @xaroumenh mama εγω το μονο που δεν ειχα και στις 2 ηταν μεγαλη κοιλια


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!

Σνίτσελ κοτόπουλο με πουρέ για σήμερα!

Χάλια το ΣΚ. Ξεκίνησαν τα μικρά με μια ιωσούλα και μου το μωρό μου έκανε κρουπ. Ευτυχώς άρχισε να υποχωρεί.

Έχετε μεγάλες κοιλίτσες?? καημό το είχα, δεν φαινόταν καθόλου η κοιλιά μου...από τον ογδοο και μετά

 

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μπροκολο σημερα με τονο (για τον αντρα μου ) και αυγα βραστα... !!στην πρωτη εγκυμοσνυνη ιουλιανα στο πρωτο τρημινο δε φενοταν τιποτα απο τον 4 το εβλεπα εγω  απο τον εκτο το καταλαβενανε οσοι με γνωριζαν και απο τον 7 οι τριτοι... τωρα σε αυτη μου φενεται πως ηδη φενεται η κοιλιτσα..!!! περαστικα στα παιδακια σου...!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κεφτεδακια με λαχανικά τα τσακίσαμε κορίτσια :-D

Εμένα σε αυτή την εγκυμοσύνη από τον 3ο ψιλοφαινόταν...

Ο μικρός με μύξες κ βηχαλάκι... εχθές τον κράτησα σπίτι προληπτικά αλλά σήμερα τον έστειλα σχολείο.


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!

Περαστικά στα αρρωστούλια!

Κ η δικη μου μωροκοιλιτσα αργησε να φανεί, και τις δύο φορές γύρω στον 6ο το καταλαβαν οσοι δεν το ηξεραν.. και δεν ήταν πολύ μεγάλη αλλά φαινόταν μεγαλη αναλογικά με το σώμα μου!

Αυτες τις μέρες φάγαμε χυλοπίτες με κόκκινη σάλτσα, κολοκυθάκια γεμιστά με κιμά και σήμερα κοτόπουλο στο φούρνο.

Εκανα και τη 2η δόση ΜΜR στον μικρό.

  • Μου αρέσει 1

dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια 

εχτες φαγαμε το μοσχαρακι με ρυζι και σημερα κοτοπουλο κοκκινιστο με μακαρονια 

εχτες μου χαλασε και το πλυντηριο ρουχων και ειμαι σε αναζητηση 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Φασολάκια σήμερα!

@thomai62 ήταν παλιο? Δεν είναι κάτι που διορθώνεται? Ελπίζω να βρείτε λύση σύντομα.. Το μόνο που δεν θέλω να μου χαλάσει είναι το πλυντήριο... και το σίδερο...βάζω τουλαχιστον 3 πλυντήρια την εβδομάδα.. χαχα

@iouliana και @SFSI81 πώς είναι τα παιδάκια σας?


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...