Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δυστυχως θελει 200 ευρω για να φτιαχτει και βρηκα ενα 9 κιλων με 290 οποτε καλυτερα καινουργια 

προσωρινα θα πλενω στην μαμα μου που μενει απο κατω οποτε καπως βολευτηκα για εβαζα ενα πλυντηριο την ημερα μονο κυριακη δεν εβαζα 

7 χρονια το ειχα 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iouliana είπε:

Αναθ ευτυχως πολύ καλα!!

 

Cme μας ξελίγωσες.... μιαμ μιαμ....δε μου λες θα βοηθουσε ευκάλυπτος στο δωματιο του μωρου?

Θεωρητικά ναι, πρακτικά εγώ το αποφεύγω γιατί ορισμένες ουσίες μπορεί να έχουν ερεθιστικό αποτέλεσμα (αν πχ υπάρχει μία αλλεργία που δεν γνωρίζετε) και να γίνει χειρότερα. 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , CME2205 είπε:

Θεωρητικά ναι, πρακτικά εγώ το αποφεύγω γιατί ορισμένες ουσίες μπορεί να έχουν ερεθιστικό αποτέλεσμα (αν πχ υπάρχει μία αλλεργία που δεν γνωρίζετε) και να γίνει χειρότερα. 

α οκ ευχαριστω!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κι ευχαριστώ για τα περαστικά σας.. ακόμη έχει βήχα και του δίνω ένα φυτικό σιρόπι.

Σνίτσελ κοτόπουλου με ρύζι για εμάς σήμερα και φασολάκια για τον μικρό (δεν τρώει ιδιαίτερα το κρέας) .

@anath κι ο δικός μου την περασμένη εβδομάδα έκανε τη β δόση εκτάκτως λόγω της καταστασης. Ευτυχώς κανένα σύμπτωμα μέχρι στιγμής.

@thomai62 ελπίζω να φτιαχτεί γιατί είναι και καινούριο. Και το δικό μου στις στροφες σαν να ζορίζεται τελευταια και δε μ αρεσει... δεν έχω χειρότερο από χαλασμένο πλυντήριο.

@CME2205 τι την ήθελες την κρεμα γαλακτος σχεδόν τη μύρισα :-D..

Btw, να σε ρωτησω από τα δύο αντιγριπικά που κυκλοφορούν ποιό προτείνεις; Το tetra ή το απλό; Και ποια η διαφορά τους; 


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια εχθες ειχα γεμιστα που εμειναν και για σημερα και μου εδωσε η πεθερα μου και γιγαντες με λουκανικα...!!!! εμας η παιδιατρος για το εμβολιο της ιλαρας μας ειπε για την ωρα οτι δεν χρειαζετε να το κανουμε εφοσων στην περιοχη που μενουμε δεν εχουν ακουστει κρουσματα και εφοσων το παιδι εμβολιαζετε παντα στην ωρα του ειναι καλημενο...τωρα αν τυχει και ακουστουν κρουσματα ιλαρας εδω που μενουμε μας ειπε θα το ξανασηζητησουμε τοτε.. αν και ηταν και λιγο ''ενοχλημενη'' γιατι μας ειπε πως συνεχεια ακουγετε κατι καινουργιο για τα εμβολια και το μονο που κανουν ειναι να αγχωνουν τον κοσμο και τους γιατρους μετα απο λιγο καιρο ξεχνεται το θεμα και μετα ξανα για αλλο εμβολιο...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@SFSI81 εγω επιστημονικα δεν μπορω να σου απαντησω, ούτε κάνουμε αντιγριπικό στην οικογενεια αλλά παρατηρώ ότι όλοι κάνουν το τετρα φέτος, το γραφω κι εγώ στη δουλεια μου και ο γιατρός το συστήνει. Τώρα δεν είμαι και σίγουρη, μήπως είναι και  προωθημένο από την εταιρεία, αλλά σε φαρμακεία μου έχουν πει ότι δεν έχουν το απλό..

@xaroumenh mama όντως κάποιες φορές το "παρατραβάμε" αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση θεωρώ καλά κάνουμε και φυλαγόμαστε.. γιατί και κρούσματα υπαρχουν και ένα κακό σύστημα πρόληψης όλα αυτά τα χρόνια..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

@anath κι εγώ πρώτη φορά λόγω εγκυμοσύνης θα το κάνω κι άργησα...

Πήγα στο φαρμακείο και μου είπε ποιό από τα 2 σύστησε ο γιατρός μου αλλά εμένα με παρέπεμψε σε παθολόγο. Ε δε θα πληρώσω τώρα και παθολόγο να μου κάνει το εμβόλιο... ρώτησα την @CME2205 που είναι το αντικείμενό της να με διαφωτίσει. 

 

 


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα 

αυγα και πατατες τηγανιτες 

δυστυχως το πλυντηριο δεν φτιαχνετε απο οτι ειδε ο αδελφος μου που ειναι ηλεκτρολογος 

βραχηκυκλονει γιατι εσπασε ο καδος και τρεχουν νερα

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, thomai62 είπε:

καλημερα 

αυγα και πατατες τηγανιτες 

δυστυχως το πλυντηριο δεν φτιαχνετε απο οτι ειδε ο αδελφος μου που ειναι ηλεκτρολογος 

βραχηκυκλονει γιατι εσπασε ο καδος και τρεχουν νερα

 

Ωχ κρίμα μωρέ! Ο κάδος πώς έσπασε; από υπερφόρτωση... εγώ να τ ακούω που τον τιγκάρω..

@CME2205 ευχαριστώ πάρα πολύ 


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , SFSI81 είπε:

Ωχ κρίμα μωρέ! Ο κάδος πώς έσπασε; από υπερφόρτωση... εγώ να τ ακούω που τον τιγκάρω..

@CME2205 ευχαριστώ πάρα πολύ 

Εγω μολις το εκανα! Αντε και καλο χειμωνα!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Εμεις σημερα πηγαμε σε γενεθλια σε παιδοτοπο οποτε φαγαμε εκει. Πολλη κουραση αυτος ο παιδοτοπος ομως αν δεν ειναι αρκετα μεγαλο το παιδι! Ξεπατωθηκα να την κυνηγαω!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...