Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Καλαμαράκια με ρύζι σήμερα!

Που χαθήκατε καλέ όλες; Ελπίζω για Χριστουγεννιάτικες βολτίτσες! Μας τα χάλασε όμως ο καιρός. Κι εγώ θέλω να βγω να πάρω δώρα για τα βαφτηστίρια και το σκέφτομαι!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

CME  το ίδιο φαγητό είχαμε! Έφτιαξα τελικά τα μελομακάρονα και έγιναν πολύ ωραία. Έκανα και με κουβερτούρα μερικά!

Εμείς είχαμε εχθές την γιορτή στον παιδικό!!Τι πλάκα που έχουν τα μικράκια!!

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια και απο εμενα σημερα ειχα ντολμαδακια πηγα και εγω εχθες για υπερηχο ολα μια χαρα μεγαλωνει το αγορακι μου.. και στης 9/1 εχω ραντεβου για β επιπεδου ........


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!! Ρεβύθια σήμερα!

@xaroumenh mama άντε μεγαλώνει το μωράκι σου! Κι εγώ 9/1 έχω τον επόμενο υπέρηχο! (αν έχω επιβιώσει μέχρι τότε... άστα δυσκολεύομαι πάρα πολύ πια...)


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα χρονια πολλα 

ελπιζω να περασατε ολες ομορφα 

εμεις το πρωι των χριστουγεννων πηγαμε στον κουμπαρο μας που γιορταζε το βραδυ στους γονεις μου και την επομενη στα πεθερικα 

ο αιβασιλης μας ηρθε λιγο νωριτερα καικερδισαμε 1000 ευρω στην λοταρια με τις αποδειξεις 

κοτοπιτα και πιτσα σημερα 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και Χρονια Πολλα!!!!!

Χαιρομαι που ειστε καλα και περασατε όμορφα!

Θωμαή μπράβο κορίτσι μου τι τυχη ηταν αυτή!

Και εμείς απ΄όλα κάναμε  αυτές τις μέρες.... Και Χριστουγεννιάτικη γιορτη στο Νήπιο, και καφέ με τον άντρα μου, και φαγητό στους δικούς μου και στα πεθερικά μου.. Παίξαμε και με το χιόνι (σε ενα χωριο 1 ώρα μακρια)! Είδαμε πολλούς συγγενείς και φίλους γενικά, ευχαριστήθηκα και τα αγόρια μου! Σήμερα δουλεια...:-(

Ψάχνω και για τα δώρα του Αι Βασίλη, να είμαστε έτοιμοι!!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...