Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

καλημέρα!!!

Ωτίτιδα έχω τελικά....

Εσείς πώς είστε?

Θωμαή πώς φτιάχνεις την κρεμα? Εχω σιμιγδαλι και δεν ξερω τι να το κανω!

Το γιουβετσάκι της CME θα  φάμε σήμερα!!!! Α κ ο γιος μου ζητησε ν φτιαξουμε cupcakes..... μαλλον το ΣΚ!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!! Κεφτεδακια με πουρε γλυκοπατατας σημερα!! Βρε κοριτσια τι παθατε ολες;;; anath περαστικα!!!

Εγω παλι εχω εναν απιστευτο πονο στο ισχιο σε βαθμο που δεν μπορω να περπατησω ουτε μεχρι την τουαλετα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!1

 

Ψαράκια με πατάτες σήμερα!!

 

Θωμαή πες μας συνταγή!!

CME θα πιέζει κανένα νεύρο ο μικρός !! Δε μου λες....τόσο πολύ αργεί να επανέλθει η γεύση και η όσφρηση?

Περαστικά αναθ!!Πονάς??

 


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!1

 

Ψαράκια με πατάτες σήμερα!!

 

Θωμαή πες μας συνταγή!!

CME θα πιέζει κανένα νεύρο ο μικρός !! Δε μου λες....τόσο πολύ αργεί να επανέλθει η γεύση και η όσφρηση?

Περαστικά αναθ!!Πονάς??

 

Ποσο καιρο εισαι καλα; νομιζω μερικες μερες ειναι η ιστορια μονο!! Εχεις δρομο μπροστα σου!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα...!!!! παστιτσιο σημερα.!!! υπομονη cme λιγες μερες εμειναν ακομα  πως τα παει η μικρη σου με τον υπνο επανηλθε η ακομα.;;;; αναθ περαστικα σου...!!!!! ααα καναμε και την β επιπεδου και ολα μια χαρα ο μπεμπης βγενει 5 μερες μεγαλυτερος...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, CME2205 είπε:

Ποσο καιρο εισαι καλα; νομιζω μερικες μερες ειναι η ιστορια μονο!! Εχεις δρομο μπροστα σου!!

Ακομη ποναει το κεφαλι μου αλλα όχι τοσο εντονα...α εχω ακομη ε?

 

 @χαρουμενη μαματελεια!αγορακι είναι σιγουρα ε? ποση διαφορα θα έχουν?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

γεια σας και απο εμενα...!!!! παστιτσιο σημερα.!!! υπομονη cme λιγες μερες εμειναν ακομα  πως τα παει η μικρη σου με τον υπνο επανηλθε η ακομα.;;;; αναθ περαστικα σου...!!!!! ααα καναμε και την β επιπεδου και ολα μια χαρα ο μπεμπης βγενει 5 μερες μεγαλυτερος...!!!

Μπα τα ιδια με τη μικρη. Απλα εχουμε συμβιβαστει και καθομαι διπλα της στην καρεκλα μεχρι να την παρει ο υπνος. Τωρα εδω και 2 μερες της εκοψα το μεσημεριανο υπνο (για την ακριβεια μονη της τον εκοψε, την εβαζα για υπνο και δεν κοιμοταν) και αρχισε να κοιμαται λιγο πιο γρηγορα τοβμ βραδυ. Την Τεταρτη εχω ραντεβου για προκληση οποτε ερχεται και ο μπεμπης!!

Μια χαρα ο μικρος σου!! Ενενα εβγαινε 1 μηνα μεγλυτερος! Τωρα ειμαι 37+2 και τον μετρησε ο γιατρος 4200!!

πρίν από 1 λεπτό , iouliana είπε:

Ακομη ποναει το κεφαλι μου αλλα όχι τοσο εντονα...α εχω ακομη ε?

 

 @χαρουμενη μαματελεια!αγορακι είναι σιγουρα ε? ποση διαφορα θα έχουν?

Οσο βαζεις σπρευ στη μυτη δεν θα επανελθει η οσφρηση. Και απο οταν τα κοψεις υπολογισε καμια βδομαδα τουλαχιστον!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iouliana είπε:

Ακομη ποναει το κεφαλι μου αλλα όχι τοσο εντονα...α εχω ακομη ε?

 

 @χαρουμενη μαματελεια!αγορακι είναι σιγουρα ε? ποση διαφορα θα έχουν?

ναι σιγουρα πιστευω αγορακι θα ειναι....!!!!! θα εχουν 2,5 χρονια ακριβως διαφορα.... τον γιο μου τον γεννησα 28 οκτωβρη του 15... τωρα εχω πιθανη 9 μαιου με την β επιπεδου πηγε 4 μαιου  λογο καισαρικης πιστευω μεχρι της 27 απριλη να εχω γεννησει ...!!!!!

1 hour ago, CME2205 είπε:

Μπα τα ιδια με τη μικρη. Απλα εχουμε συμβιβαστει και καθομαι διπλα της στην καρεκλα μεχρι να την παρει ο υπνος. Τωρα εδω και 2 μερες της εκοψα το μεσημεριανο υπνο (για την ακριβεια μονη της τον εκοψε, την εβαζα για υπνο και δεν κοιμοταν) και αρχισε να κοιμαται λιγο πιο γρηγορα τοβμ βραδυ. Την Τεταρτη εχω ραντεβου για προκληση οποτε ερχεται και ο μπεμπης!!

Μια χαρα ο μικρος σου!! Ενενα εβγαινε 1 μηνα μεγλυτερος! Τωρα ειμαι 37+2 και τον μετρησε ο γιατρος 4200!!

Οσο βαζεις σπρευ στη μυτη δεν θα επανελθει η οσφρηση. Και απο οταν τα κοψεις υπολογισε καμια βδομαδα τουλαχιστον!

πω πω μεγαλο μωρο μπραβο....!!! αν θυμαμαι καλα αποτι εχεις πει και η κορη σου ετσι μεγαλη γεννηθηκε σωστα;;; εμενα μου εδωσε 3200 στις 38 εβδομαδες περιπου και 3350 αν πηγενα φυσιολογικα δλδ εφτανα τις 40 εβδομαδες..!!! αντε με το καλο μια βδομαδα ακομα υπομονη...!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@CME2205 αντε με το καλό!!!! Συγκινήθηκα! (κάθε φορά το παθαίνω, με όλες τις μανούλες!) Με τη μικρή σου κάνε ότι την κάνει να νιώθει ασφαλής.... καταλαβαίνει την αλλαγή που έρχεται νομίζω γι αυτό αντιδρά..

@xaroumenh mama μπράβο σας! Μια χαρα θα είναι η διφορά τους!

@iouliana πραγματικά το χειρότερο είναι αυτό με την γεύση.... να επανέλθει γρήγορα εύχομαι!

Ευχαριστώ για τα περαστικά...Δεν πονάει αλλά με ενοχλεί, αισθάνομαι ενα βάρος... και μια βαρυκοϊα χαχα

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, anath είπε:

καλημέρα!!!

Ωτίτιδα έχω τελικά....

Εσείς πώς είστε?

Θωμαή πώς φτιάχνεις την κρεμα? Εχω σιμιγδαλι και δεν ξερω τι να το κανω!

Το γιουβετσάκι της CME θα  φάμε σήμερα!!!! Α κ ο γιος μου ζητησε ν φτιαξουμε cupcakes..... μαλλον το ΣΚ!

http://syntages.matia.gr/γλυκά/κρέμες/κρέμα-εύκολη-με-άρωμα-κακάο.html

απο εδω εκανα την συνταγη 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

ναι σιγουρα πιστευω αγορακι θα ειναι....!!!!! θα εχουν 2,5 χρονια ακριβως διαφορα.... τον γιο μου τον γεννησα 28 οκτωβρη του 15... τωρα εχω πιθανη 9 μαιου με την β επιπεδου πηγε 4 μαιου  λογο καισαρικης πιστευω μεχρι της 27 απριλη να εχω γεννησει ...!!!!!

πω πω μεγαλο μωρο μπραβο....!!! αν θυμαμαι καλα αποτι εχεις πει και η κορη σου ετσι μεγαλη γεννηθηκε σωστα;;; εμενα μου εδωσε 3200 στις 38 εβδομαδες περιπου και 3350 αν πηγενα φυσιολογικα δλδ εφτανα τις 40 εβδομαδες..!!! αντε με το καλο μια βδομαδα ακομα υπομονη...!!!!!

  Ωραια !η κορη μου γεννηθηκε απριλιο! Και τα δικα μου εχουν σχεδόν 2,5 χρονια διαφορα (28 μηνες για την ακριβεια)


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μακαρονια με κιμα για τη μικρη! Εμεις λεω να παραγγειλουμε... θα το ριξω εξω σημερα!! Εχω κουτσαθει τελειως και οχι να μαγειρεψω, ουτε στο μπανιο δεν μπορω να παω!!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...