Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημέρα!

Ρολάκια κοτόπουλου με ρύζι σήμερα

@thomai62 το πλύσιμο το αναλαμβανει ο σύζυγος!

@CMES πολύχρονη η κορούλα σου!!!

Σε κτημα στο Κορωπι έχω πάει και ήταν πανέμορφα! Δεν θυμάμαι όνομα....Ήταν ακριβούτσικο και αυτό, με catering, αλλά τέλεια όλα τα φαγητά!

@iouliana θα ερθει και το νο3!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, CMES είπε:

Ευχαριστω για τις ευχες σας!! Δεν εχω καποια προτιμηση για τη βαφτιση, ομως θελουμε κατι σχετικα μεγαλο γιατι θα εχουμε πολυ κοσμο και να εχει και μουσικη γιατι ειμαστε γλετζεδες!!! Δηλαδη οχι κατι σε ταβερνα, μαλλον σε κτημα. Επειδη μενουμε βορεια προαστεια αποκλειονται ολα τα παραθαλασσια λογω αποστασης. Τωρα κοιταμε καποια κτηματα προς Κορωπι ή Βαρυμπομπη. Εχουμε δει και ενα καταπληκτικο στη Νεα Μακρη αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικο!!

υπαρχει κι μια σαλα που χωραει 200 ατομαο στο περιστερι αν θες εκανα τον γαμο μου εκει


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Κοτόσουπα σήμερα! έχω ασθενείς στο σπίτι........η κόρη μου χάλια, με εμετούς και ο άντρας μου αδιάθετος.

Κάναμε και μία εξέταση στον μικρό και από ότι φαίνεται ξεπεράστηκε το πρόβλημα του. Θα πάω βέβαια στην γιατρό του την άλλη εβδομάδα.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα 

ρεβυθια  και πιτσα για σημερα

@iouliana περαστικα !!!!

κοριτσια μολις εμαθα οτι πεθανε η παιδιατρος των παιδιων μου και εχω σοκαριστει ηταν γυρω σαραντα και με δυο μικρα παιδια:(


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ντολμαδακια και κολοκυθοανθοι γεμιστοι απο  τα χερακια της μαμας μου

@CMES απο καρκινο με σα σε τρεις μηνες και να σκεφτεις πριν 20 μερες ειχα παει και μου εφτιαξε τ;α χαρτια των παιδιων για το σχολειο και την ειχα δει ηταν σαν ζωντανη νεκρη αλλα μου ειπε οτι ειχε περασει μια λομωξη δεν το φανταστηκα


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...