Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα μανουλες!να μπω κ γω στην.παρεα σας;με καποια κοριτσια βρισκομαστε κ "αλλου".

ειμαι η βικη,ειμαι 30χρονων,εχω μια κορουλα που εκλεισε τα 2το σεπτεμβρη κ 14/11ηρθε κ το.αγορακι μας αλλα δ αλλαξα τικερ.

θα απαντησω σε ολα μαζεμενα..

ειμαστε απο ξανθη αλλα φετος μετακομισαμε κομοτηνη λογω δουλειας συζηγου.περασαμε κ 4χρονια απο αθηνα.κ φοιτητρια αγαπημενη θεσ/νικη.

η μικρη μου απο τη γεννα ηταν στις ανωτερες καμπυλες κ παραμενει.πριν 3μηνες ηταν 90εκ κ αυτο το μηνα ειναι 13κιλα.ολη μερα κτ μασουλαει..αλεσμενα εκοψε πριν το χρονο

Link to comment
Share on other sites

της δικιας μου της αρεσει κ η μαυρη σοκολατα:tongue:ευτυχως πλενουμε δοντακια.αυγο τρωμε.γενικα τρωμε τα παντα.κ αρκετα ιδιαιτερες γευσεις.μεχρι κ το καλοκαιρι θηλαζε(το σταματησε μονη)κ κοιμομασταν μαζι.μετα σε μονο μονη της στο παιδικο αλλα τωρα με τον μπεμπη εχουμε ενα πισωγυρισμα.ελπιζω να ξαναστρωσει.

μαμα κ η δικια μου ξυπνουσε μεχρι κ το μαιο κ οχι απαραιτητα για.δοντια

εμενα μου αρεσει πολυ το διαβασμα αλλα με την μικρη δ προλαβαινα.το καλοκαιρι διαβασα πολλα βιβλια αλλα τωρα παλι θα αργησω..γενικα διαβαζω γρηγορα κ.μενω ξυπνια μεχρι να το τελειωσω..

η κορη μου ποτε δ τα πηγαινε καλα με τον.υπνο.ουτε σαν.βρεφος.πλεον δ κοιμαται καθολου μερα.το βραδυ ριχνει ενα 12ωρο 8-8πχ.ευτυχως ο μικρος ειναι πολυ υπναρας προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

κ να πηγαινω σινεμα μ αρεσει αλλα φετος την.ανοιξη πηγα μετα απο την πρωτη γεννα πρωτη φορα ξανα,οποτε σε καμια διετια παλι..

εμενα της αρεσει να παιζει με διαφορα,κ ολο σταματαει κτ κ φερνει κτ αλλο.πχ με κουζινικα μας φτιαχνει τσαι,της αρεσουν τα παζλ,η ζωγραφικη,να μαστορευει:shock::confused: κ τα.καλλυντικα!ειναι διχασμενη προσωπικοτητα μαλλον..αλλα αυτο που κανει ολη μερα ειναι να χορευει.κ μενα της αρεσει να χοροπηδαει σε κρεβατια κ καναπεδες αλλα στην εγκυμοσυνη.φοβομουν πολυ.

νεα αδυναμια οι πλαστελινες.επιτηδες δ της επαιρνα νωριτερα για να μη δημιουργει χαμο αλλα ο μπαμπας δ μας χαλαει χατηρι..

δ μιλαει ακομη,μαζι μου συνεννοειται αλλα σε αυτο ειναι πολυ πισω.ελπιζω να τα πει ολα μαζεμενα..

νικη-αντωνια πολυ χαιρομαι που ειναι η.μικρη μαζι σας!ολα καλα θα.πανε!ειναι πολυ γενναιο κοριτσακι η μικρη σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου vikib καλως ηρθες να σου ζησουν τα μικρουλια σου...αχ μενεις Κομοτηνη;την αγαπαω πολυ αυτη την πολη...σπουδαζα εκει κ μου λειπει πολυ περασα τελεια...εγω εχω ενα κοριτσακι 22 μηνων τρωει τα παντα οχι αλεσμενα.Με το θέμα υπνο κοιμαται 2 ωρες σχεδον μπορει κ λιγοτερο ρο μεσημερι κ το βραδυ κοντεύει 11 να κοιμηθει...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου vikib καλως ηρθες να σου ζησουν τα μικρουλια σου...αχ μενεις Κομοτηνη;την αγαπαω πολυ αυτη την πολη...σπουδαζα εκει κ μου λειπει πολυ περασα τελεια...εγω εχω ενα κοριτσακι 22 μηνων τρωει τα παντα οχι αλεσμενα.Με το θέμα υπνο κοιμαται 2 ωρες σχεδον μπορει κ λιγοτερο ρο μεσημερι κ το βραδυ κοντεύει 11 να κοιμηθει...

ευχαριστω λιανα!κ συ να τη χαιρεσαι!

ωραια ειναι,κ μενα μ αρεσει.κ πολυ φιλικη προς τα παιδια

τι ωρα ξυπναει το πρωι;τι ωρες ειναι ο μεσημεριανος υπνος;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω λιανα!κ συ να τη χαιρεσαι!

ωραια ειναι,κ μενα μ αρεσει.κ πολυ φιλικη προς τα παιδια

τι ωρα ξυπναει το πρωι;τι ωρες ειναι ο μεσημεριανος υπνος;

Το πρωί ξυπναει 8 με 9 και το μεσημερι κοιμαται 2 μιση με 3 ως 4 μιση 5 αναλογα δεν καθεται καθολου ολη μερα κ δε το βαζει κατω χαχα πολλη ενέργεια

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί ξυπναει 8 με 9 και το μεσημερι κοιμαται 2 μιση με 3 ως 4 μιση 5 αναλογα δεν καθεται καθολου ολη μερα κ δε το βαζει κατω χαχα πολλη ενέργεια

καλες ωρες κοιμαται.δ κοιμαται ως αργα το απογευμα,ουτε τοσο πολυ.μπραβο ενεργεια!

κ η δικια μου ετσι ειναι.δευτερολεπτο δ καθεται.αν δ ηταν τοσο ζωηρη θα ηταν τουλ 15κιλα μ αυτα που τρωει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα !!!!

Θεμα ημερας :το δωρο που θα φερει ο αι βασιλης στα μικρουλια μας ?

στα δικα μου θα φερει στο μεγαλο ενα καστρο με ιπποτες και στον μικρο ενα ξυλινο τρενακι


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα στο μεγαλο ενα αυτοκινητο για τον αρχιπυραγο στο μικρο ενα κουτι με πολλα πολλ τουβλακια. Επισης ενα παγκο με εργαλεια και ενα τρυπανι κι ενα τροχο και δυο λουτρινα

Link to comment
Share on other sites

ας πουμε τι μας αρεσει να κανουμε για αρχη .εμενα μου αρεσει να διαβαζω να πλεκω και να κανω κατασκευες

Πλέξιμο και κατασκευές είναι και οι δικές μου αδυναμίες!!!!:D


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα θεμα ημερας :ποιο ειναι το αγαπημενος μας παιχνιδι με τα μικρα μας

εμας ειναι η ζωγραφικη

Τραγουδάκια, παραμύθια και χορός!!! Είμαστε καλλιτεχνικές προσωπικότητες!!!!χαχαχα :D


mMaAp3.png               5Bqgp2.pngoKjap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες!τι κανετε σημερα;

στον μικρο δ βρηκαμε καποιο παιχνιδακι να μας αρεσει.θα ξαναψαξουμε

στη μεγαλη βιβλια κ παζλ

στη γιορτη της 7/1 εναν τριποδα ζωγραφικης

βεβαια η μικρη ζητησε μπαλονια οποτε θα γεμισουμε το σπιτι πρωτοχρονιατικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...