Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Εμενα κοιμουνται και τα δυο κακαο βαλε χερι σε παππου γιαγια μη βρεις μπελα τα τερηδονακια καραδοκουν...πολυ ατιθασο το σοκολατακι σου εφω εδω περιμενω το τριτο ποτε συζητουααμε για το πρωτο ε; τι καιρους εχετε κει πεσαν χιονια η ακομα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμενα κοιμουνται και τα δυο κακαο βαλε χερι σε παππου γιαγια μη βρεις μπελα τα τερηδονακια καραδοκουν...πολυ ατιθασο το σοκολατακι σου εφω εδω περιμενω το τριτο ποτε συζητουααμε για το πρωτο ε; τι καιρους εχετε κει πεσαν χιονια η ακομα;

Αληθεια;;; Εσύ ήταν μη πάρεις φορά δλδ.Με το καλό!Πότε έχεις ΠΗΤ;

Τώρα πάει ειναι αργα εθιστικε και η μικρη στη σοκολατα :lol::lol::lol:

Κι εγώ να σου πω την αλήθεια επειδή είναι σαν καλαμάκι δεν με πολυαπασχόλησε το να μη φάει διάφορα παχυντικό. Όμως Εντάξει τελευταία κλαιει και ζητάει επίμονα σοκολάτα.Κατι που έχει αρχίσει και μου σπάει τα νεύρα γιατί φαντάσου ότι μπορεί να της δίνεις γκοφρετα πχ και να στη πετάει στη μούρη γτ θέλει κανονική σοκολατα:roll:

Τουλάχιστον να μάθουμε να πλένουμε τα δόντια μας όσο πιο νωρίς γίνεται....


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κακαο εγω τους τα πλενω απο τα πρωτα δοντια κοντα στο χρονο εχω βαλει εμπαργκο σε παπποδες και γλυκο εχει μονο απογεμα και μετα πλυσιμο δοντακια εχω δυο περιπτωσεις γνωστων με απειρα σφραγισματα απο τριων χρονων...

Ασε ηταν να μην αρχισω στο μηνα μου ειμαι... Εσυ θα πας για δευτερο τι λες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη ιδεα... Ξερεις 70-80 πικρα σκετη χιχιχι εμενα ο μικρος ειχε δυσανεξια στο κακαο γενικα δε τρελενεται ο πρωτος εννοω ο αλλος ε νταξει αμα τη βει... Δε ζητανε παντως

Link to comment
Share on other sites

Κακαο εγω τους τα πλενω απο τα πρωτα δοντια κοντα στο χρονο εχω βαλει εμπαργκο σε παπποδες και γλυκο εχει μονο απογεμα και μετα πλυσιμο δοντακια εχω δυο περιπτωσεις γνωστων με απειρα σφραγισματα απο τριων χρονων...

Ασε ηταν να μην αρχισω στο μηνα μου ειμαι... Εσυ θα πας για δευτερο τι λες;

Καλα πιστευω έχει να κάνει και με το σμάλτο των δοντιών το αν θα χαλάσουν εύκολα ή όχι. Αλλά εννοείται και η διατροφή σημαντικοτατος παράγοντας.Δοντια της καθαρίζω με οδοντόκρεμα σε γάζα το βράδυ αλλά τελευταία κάπου βόσκει η οδοντόκρεμα και σταματήσαμε. Λέω να τη μάθω να τα πλένει με νερό και οδοντοβουρτσα για να μαθαίνει σιγά σιγά μόνη της.

Τώρα για το δεύτερο που λες επειδή θα το πληρώσω αργώ ακόμα. Ούτε από γύφτους να αγόραζα παιδι χαχαχαχα

Απλά όταν μπορέσω θα κάνω κατάψυξη εμβρύων με φυσικους κύκλους μάλλον. Να τα έχω διαθέσιμα και όταν θα μπορώ θα κάνω εμβρυομεταφορά.Θα δούμε. Πάντως αργώ ακόμα γτ δεν δουλεύω και δεν παίζει να μπορέσω να πληρώσω και εξωσωματικες και εγκυμοσύνη -γέννα και ταυτόχρονα τα έξοδα του παιδιού. Δύσκολα πολυ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιανα οχι αλλα κατα κει με βλεπω μαλλον λογω μεταθεσης ξερεις τιποτα για βολο;

Δυστυχως δεν ξερω αλλα σαν περιοχη ειναι ωραια βουνο και θαλασσα μαζι.Για ποτε λετε;

Link to comment
Share on other sites

και εμενα ο μικρος μου κοιμηθηκε γυρος στις δυο και μιση και θα κοιματε κανενα δυωρο με τριωρο..!!!!

Μια χαρα και εσενα...το βραδυ τι ωρα κοιμαται;..εμενα ξεκιναμε απο 10 μιση κ μπορει να κοιμηθει 11 με 11 μιση...εχει ενεργεια δεν το βαζει κατω χαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα και εσενα...το βραδυ τι ωρα κοιμαται;..εμενα ξεκιναμε απο 10 μιση κ μπορει να κοιμηθει 11 με 11 μιση...εχει ενεργεια δεν το βαζει κατω χαχααχα

το βραδυ μεχρι της 9 και 30 το αργοτερο εχει κοιμηθει και ξυπναει γυρο στης 7 με 7 και 30 το πρωι.. και μετα γυρω στης 10 θα παρει παλι εναν υπνακο αν και μου φενετε πως ξεκιναει σιγα σιγα να κοβει τον πρωινο υπνακο


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...