Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια

13,10 σχεση , κ 13.6 γαμος

τα δικα μου τα παιδια κανουν πιανο, το εβλεπαν στο σπιτι της γιαγιας κ τους ηρθε η επιθυμια να μαθουν! τους πηγα σε ωδειο, αλλα δεν το θελανε , ετσι κανουμε στο σπιτι .

Link to comment
Share on other sites

14 χρονια σχεσης κ 7 χρονια γαμου..αυτο που εκανα εγω δεν νομιζω να το χει κανει αλλη πρωτα εκανα πολιτικο γαμο λογω που πηραμε δανειο για σπιτι κ μετα καναμε τον αρραβωνα για να το καταλαβω..και μετα απο 4 χρονια καναμε κ το θρησκευτικο

Link to comment
Share on other sites

14 χρονια σχεσης κ 7 χρονια γαμου..αυτο που εκανα εγω δεν νομιζω να το χει κανει αλλη πρωτα εκανα πολιτικο γαμο λογω που πηραμε δανειο για σπιτι κ μετα καναμε τον αρραβωνα για να το καταλαβω..και μετα απο 4 χρονια καναμε κ το θρησκευτικο

χαχα..μπραβο πρωτοτυπια χρυσα!με τον πολιτικο δ το καταλαβες ε;

χαριυμενη μαμα ζηλευω με την καλη εννοια.ακομη ειστε στα μελια

Link to comment
Share on other sites

ναι ειμαστε ακομα στα μελια αν και σαν νιοπαντρο ζευγαρι οπως λενε δε ζησαμε γιατι μετα απο ενα μηνα γαμου μενω εγκυος δικη μας αποφαση φυσικα.. και τωρα που μεγαλωσε ο μπεμπης μου λιγο ειμαι παλι εγκυος και θελω να πιστευω πως θα πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες θα εχουμε και το δευτερο μελος στην οικογενεια μας..!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ειμαστε ακομα στα μελια αν και σαν νιοπαντρο ζευγαρι οπως λενε δε ζησαμε γιατι μετα απο ενα μηνα γαμου μενω εγκυος δικη μας αποφαση φυσικα.. και τωρα που μεγαλωσε ο μπεμπης μου λιγο ειμαι παλι εγκυος και θελω να πιστευω πως θα πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες θα εχουμε και το δευτερο μελος στην οικογενεια μας..!!!!!!

μια ηρεμη τελειομηνη κυηση σου ευχομαι!να παρεις αγκαλια κ το δευτερο παιδακι σου γερο!

μια χαρα μπορουμε να μαστε μες στα μελια κ με τα παιδακια μας μαζι πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια γιατι οταν λεω οτι θηλαζω ακομα με κοιτουν σαν εξωγηινη;;κ κυριως οι γιατροι...:confused:

13μηνων ειναι;δ ειναι πολυ συνηθες ο θηλασμος μετα το εξαμηνο

εγω ημουν τυχερη γτ ολοι ειχαν πολυ θετικοι αντιδραση οταν θηλαζα,αν κ μετα το χρονο η μικρη δ ζητουσε συχνα εκτος σπιτιου

οσο για τους γιατρους..αν θηλαζεις ουτε ντεπον δ σου δινουν..

Link to comment
Share on other sites

Αναθ να τους πεις να πα να κουρευονται οσο για τα φαρμακα να ναι καλα τα ιατρεια θηλασμου και ο μητρικος θηλασμος με το λα λετσε λεγκ και τη λακτανσια εχω ακουσει τρελες και παλαβομαρες μεχρι που ενας ωρλ ηελε να μου κανει ενεση κορτιζονης και οταντου ειπα οτι θηλαζω μου συνεστισε φυσιολογικο ορο... Η αλλη κρεμα κορτιζονης αλλα αφου θηλαζω χαμομηλι κσι σοδα και περασαν ολα καταλαβες; οταν θηλαζεις σε βλεπουν ανθρωπος οταν οχι φαρμακαποθηκη.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ γελασα με τη φαρμακαποθηκη!!

Καλα δν συζηταω για φρασεις του στυλ ολοκληρος αντρας κ ακομα θες β..ζι; αυτα δν τα σχολιαζω καν.. αλλα ρε παιδι μου σαν να μου λενε.. οκ... θηλασες ενα χρονο δν νομιζεις οτι φτανει? ο άλλος απορούσε (γιατρος) πως εχω γαλα ενω ειμαι τοσο αδυνατη.. τι ν πω???

Χαρουμενη μαμα με το καλο το δευτερο μωρακι σας!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα αν εβλεπε εμενα θα εσκιζε τα πτυχια του 55κιλα 175υψος και θηλαζα εξι ωρες τη μερα ενα παλικαρι ατελειωτο οχι πως ειναι γιος μου δηλαδη... Χιχιχι ομορφαντρα μου! Δουλεια τους ειπαμε... Δε ζητησμε να μας το θηλασουν κιολας....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια αργησα σημερα να βαλω το θεμα ημερας

εμπειρια τοκετου: εγω γεννησα και τα 2 μου παιδια με καισαρικη στον πρωτο με επιασαν οι πονοι και μετα απο 8 ωρες προσπαθειας καταφυγαμε σε καισαρικη


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ ενταξει αναλογικα το ιδιο ειμαστε 168 52 κιλα τωρα. Κ 83 εκ θηριο ο μπεμπης. Συνεχιζουμε ακαθεκτα τις νυχτες κ οταν νυσταζει η του εχω λειψει την ημερα.

Εγω δυο φτ με προκληση. 40+5 ο πρωτος γιατι δν ειχα καθολου συσπασεις. 39+2 ο δευτερος. Μεσα σε δυο ωρες ειχα γεννησει κ τις δυο φορες


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...