Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα!

Εμένα μ αρέσει ο πηλός κια διάφορες χειροτεχνίες αλλά δεν βρίσκω και πολύ χρόνο για αυτά

Παίζουνε πολύ με την μικρή, τα αγαπημένα της είναι διάφορα ζωάκια και δημιουργούμε ιστορίες μ αυτά, έχουμε κουζίνα και μαγειρευουμε κάνουμε σαπουνοφουσκες και πολλα αλλά

Ο αη Βασίλης δεν ξέρουμε ακόμα τι θα φέρει πάντως έχουμε πάρει ήδη πολλά παιχνίδια ίσως κανένα βιβλίο που της αρέσουν και διαβάζουμε πολύ θα δούμε

Βικακι καλώς ήρθες και εδώ!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστω πολυ μαμα.

κ μας μας αρσουν οι σαπουνοφουσκες αλλα ειμαι αυστηρη κ παιζουμε μονο εξω,κ επειδη εχιυμε μικρο μπαλκονι,μονο στο χωριο η στο εξοχικο

κ η ωρα του μπανιου ωρα παιχνιδιου κατανταει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ,αυτη τη βδομαδα ουτε ορεξη εχω για μαγειρεμα,ουτε χρονο..κ εχω κ καποιες ελλειψεις,οποτε η χυλοπιτες,η πατατες γιαχνι η κανενα σουφλε.πρεπει να αποφασισω συντομα ομως..

καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό τα 2α,3α κ.ο.κ όσες περιμένετε!!!

Εγώ έχω δυο αγοράκια, 4 ετών και 13 μηνών. Εγραφα στις μανούλες Νοεμβρίου και όκτωβρίου 2015.

Λοιπόν..δν θυμάμαι όλα τα θέματα που θέσατε... Σήμερα θα φάμε μπιφτέκια με πατατοσαλάτα (μαγείρεψα χθες βράδυ) Τα μικρά μου τρώνε στο σταθμό (ψαρόσουπα σήμερα!)

Θα σας διαβάσω και θα επανέλθω!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,να μπω και εγω στη παρεουλα σας!! να σας ζησουν τα παιδακια σας !! sagreluna καλη λευθερια!! καλες γιορτες να εχουμε !! :P

σημερα ψαρι και για τα παιδια κοκκινιστο με λαζανια !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μανουλες!να μπω κ γω στην.παρεα σας;με καποια κοριτσια βρισκομαστε κ "αλλου".

ειμαι η βικη,ειμαι 30χρονων,εχω μια κορουλα που εκλεισε τα 2το σεπτεμβρη κ 14/11ηρθε κ το.αγορακι μας αλλα δ αλλαξα τικερ.

θα απαντησω σε ολα μαζεμενα..

ειμαστε απο ξανθη αλλα φετος μετακομισαμε κομοτηνη λογω δουλειας συζηγου.περασαμε κ 4χρονια απο αθηνα.κ φοιτητρια αγαπημενη θεσ/νικη.

η μικρη μου απο τη γεννα ηταν στις ανωτερες καμπυλες κ παραμενει.πριν 3μηνες ηταν 90εκ κ αυτο το μηνα ειναι 13κιλα.ολη μερα κτ μασουλαει..αλεσμενα εκοψε πριν το χρονο

καλως ηρθες στην παρεουλα μας...

καλημερα κοριτσια τι κανετε/?ο μικρος μου του αρεσει οτι εχει σχεση με θορυβο με τραγουδια χορο δεν σταματαει ολη μερα να τραγουδαει κ να χορευει μαλλον εκει κλεινουμε για επαγγεμα χαχαχαχ πηρε απο τη μανουλα του που δεν μπορεσε να εκπληρωσω το ονειρο μου ας το κανει ο γιος μου..εχει τρελα με τα αρκουδακια του ειδικα με ενα δεινοσαυρο μεγαλο με αυτο κοιμαται με αυτο ξυπναει..εμεις ειμαστε ακομα στα αλεσμενα ειναι λιγοφαγος ..ο αη Βασιλης ακομα δεν ξερω τι θα παρει το μικρουλη αυριο που θα παμε τζαμπο θα δω εκεινη την ωρα τι θα τον παρουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ο αι βασίλης θα φέρει παπουτσάκια για τον μικρό και μάλλον αυτοκινητάκια για το μεγάλο. Παίζουν μαζί αλλά και με τη μαμά, μπάλες-μπαλόνια, αυτοκινητάκια, λέγκο και με όλες τις κουτάλες και τα μπόλ που μπορούν να φτάσουν και ν σκορπίσουν στο πάτωμα... Είναι πολύ αγαπημένα! τρελάινονται να φωνάζουν ο ένας στον άλλο και να ξεκαρδίζονται.. αλλά και να κυνηγάει ο μικρός τον μεγάλο, να σκαρφαλώνουν καναπέδες, να κρύβονται κάτω από κρεβάτια και πίσω από κουρτίνες.. χαμός!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τελικα χυλοπιτες σημερα γτ ειχαμε κ διακοπη ρευματος

θα παμε τον μικρο παιδιατρο το απογευμα.επισκεψη μηνα

καλως ηρθατε νεες μανουλες

αναθ τι ωραια που παιζουν μαζι..μακαρι κ τα δικα μου να τα πηγαινουν καλα..

Link to comment
Share on other sites

αυριο κλεινουμε μηνα,αλλα ο μπαμπας δ μπορουσε,που να τρεχω με τα δυο

πολυ κρυο σημερα εδω..

ολα.καλα στη γιατρο,μια χαρα μεγαλωνουμε

καμια σχεση στο.δευτερο παιδι απο το πρωτο.πιο χαλαρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...