Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια

Καλα για δουλειές του σπιτιού κι εγώ δεν έχω θέμα με το σιδέρωμα αλλά δεν μ αρέσει το ξεσκονισμα και βαριεμαι το σφουγγάρισμα

Καλό σαββατοκύριακο σε όλες αν και πλέον έμεινε ή Κυριακή χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια αργησα σημερα επειδη ειπαμε να παμε μια βολτουλα στο συνταγμα μιας και βγηκε ο ηλιος.

θεμα ημερας : διαφορα ηλικιας με τον ετερο ημισι

εγω τον περναω ενα χρονο


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες!ελπιζω κ αυριο να κανει ωραια μερα να παμε κ μεις βολτα!

εμενα με περναει 3,5χρονια αλλα μεγαλοδειχνει κ εχει γκριζαρει αρκετα κερδιζε κ χρονια οποτε φαινεται για πολυ περισσοτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη εβδομάδα κορίτσια!

Εμένα με περνάει ένα χρόνο.. Γνωριστήκαμε στη σχολή. εγω 1ο έτος εκείνος 2ο.

Χαρούμενη μαμα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σωτήρια η καισαρική! Τωρα θα πατε παλι για καισαρικη λογικα ε?

Εσεις που θηλασατε πολύ η θηλαζετε ακόμη έχετε κάνει παπ και υπέρηχο? Εμενα μ είπε ο γιατρός ν πάω όταν σταματήσω ν θηλάζω και με έχει πιάσει ένα άγχος.. αλλα αν παω τωρα θα με διωξει..:-(


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Που είναι ή θωμαη να βάλει θέμα ημέρας;;;

Αναθ εγώ θηλάζω ακόμα ή μελινα είναι 1,5 χρόνων και έκανα και πέρσι τεστ παπ και θα κάνω τον επόμενο μηνα γιατί ξα σε διώξει;; Εμένα μου είπε ότι πρέπει κανονικά να κάνω κάθε χρόνο

Όσες θηλαζετε εχετε περίοδο; Εγω ακόμα όχι να το ψαξω ή είναι φυσιολογικό μετα απο τόσο καιρό;

Οι τελευταίες β μέρες μας ει αι δράμα μ αυτά τα δόντια το κορίτσι μου πονάει και δεν ηρεμεί ούτε στον ύπνο ούτε τον ξύπνιο...

Καλή εβδομάδα χριστουγεννιάτικη!ν


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα καλη εβδομαδα κοριτσια δινω το παρων εστω και με καθυστερηση

λογω τρεξιματος σημερα ειμαστε σε αναζητηση σπιτιου και σε αναζητηση δουλειας και καταλαβενετε ...

θεμα ημερας : δουλευετε ; αν ναι που ;

εγω μεχρι το καλοκαιρι δουλευσα σε παιδικο σταθμο που δυστυχως εκλεισε τον ιουνιου :(


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου θωμαη!!

Μετακόμιζετε; Δουλειά ε;; Ευχομαι να βρεις κάτι γρήγορα και να ναι αυτό που θέλεις

Εγω είμαι κάτι σαν τον Βέγγο....πολυτεχνίτης και ερημοσπιτης....τώρα δεν δουλεύω γιατί δεν έχουμε γενικά βοήθεια οπότε μεγαλώνω το κορίτσι μου ,ή τελευταία μου δουλειά ήταν σε φαρμακείο


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι πουλαει ο ιδιοκτητης το σπιτι και πρεπει να φυγουμε ,αν ειμαι τυχερη θα νοικιασω το σπιτι πανω απο τους γονεις μου που με βοηθανε πολυ


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Θωμαη σου ευχομαι ν νοικιασετε αυτο το σπιτακι κ ν βρεις γρηγορα δουλεια.. αθηνα μενεις;

Μαμα σε φαρμακειο; παντα ηθελα ν δουλεψω σε φαρμακειο.. δουλευω σε ιατρειο ομως..

λοιπον για τις γυναικολογικες μ ειπε ν τις κανω μονο αφου αποθηλασω..βεβαια μπορει ν ειχε στο μυαλο του οτι θ θηλασω 2-3 μηνες. Στο πρωτο παιδι που πηγα χωρις ν εχω ακομα περιοδο δν μ εκανε. Κ τωρα ακομα δν εχει φανει..εκανα κτ ορμονολογικες ειναι μια χαρα απλα η προλακτινη εμποδιζει την περιοδο ν ερθει.. αλλα αυτο δν με στενοχωρει καθολου!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...