Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ εδω πολυ κρυο..

σημερα η κορη πηγε βολτα στον ξαδερφο της μονο με τον παππου κ τη γιαγια.βραδυ θα γυρισει..

χειμωνα παμε αγκιστρο για χαμαμ

σ/κ θεσ/νικη

ολες τι εποχες λονδινο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σςς κορίτσια!!

Διακοπές και άσχημα;; Όπου και να πας είναι καλά!! Εμείς κοιτάμε κάθε καλοκαίρι να διαλέξουμε και έναν νέο προορισμό

Από φαγητά εχθες είχαμε σπανακορυζο και ριζότο

Βίκυ μπραβο που πήγε βόλτα ή Ιωάννα να ξεσπάσει κιόλας !

Τι ωραία που θα πάτε για χαμάμ ζηλεύω

Αν έρθεις Θεσσαλονίκη πες μου να βρεθούμε!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τεσσεραμιση και εξι

Κοριτσια να ρωτησω κατι ασχολειται κανενα απο τα πιτσιρικια τα μεγαλα εννοω με τη μουσικη; ο πρωτος μου εχει κλιση δεν το λεω γω αλλα ειναι μικρουλη ακομα τριαμιση ηδη πηγαινει μουσικοκινιτικη και θα συνεχισει αλλα θα ηθελα καποιον να του μαθει οταν θα ρθει η ωρα καποιο οργανο ακολουθωντας τον αυθορμητισμο του κι οχι κλεινοντας τον σε στεγανα. Εχει καμμια καμμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε ?

θεμα ημερας : ποσα χρονια γαμου ??

εμεις 6 χρονια γαμου και 18 χρονια ζευγαρι

Να ζησετε κοπελα μ ουαου 18 χρονια;ποσο χρονων εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Προχθες κλείσαμε 10 χρόνια σχέσης. Γάμος 4,5.

Sangreluna και ο δικός μου έχει μία έφεση, ιδιαίτερα με το ρυθμό αλλά ακόμη δν τον πηγαίνουμε κάπου. Δεν θέλει ο ίδιος ακόμη οπότε δν τον πιέζουμε.

Η μουσικοκινητική μου ακούγεται καλή για την ηλικία του μεγάλου σου. Αυτό που σκέφτομαι εγώ για αργότερα είναι αφού επιλέξει κπ όργανο να βρω κπ ν του κάνει στο σπίτι, αλλά εμείς είμαστε επαρχία κ επίσης έχω συγγενείς κ φίλους μουσικούς οπότε δν θ κοστίσει πολύ. Αλλη ιδέα είναι ν δεις στο δήμο ή σε κπ σύλλογο μήπως κάνουν μαθήματα ή φτιάχνουν ορχηστρούλες με παιδάκια.. εμείς έχουμε λίγατέτοια εδώ αλλά πέφτουμε μακριά.. :P


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Τεσσεραμιση και εξι

Κοριτσια να ρωτησω κατι ασχολειται κανενα απο τα πιτσιρικια τα μεγαλα εννοω με τη μουσικη; ο πρωτος μου εχει κλιση δεν το λεω γω αλλα ειναι μικρουλη ακομα τριαμιση ηδη πηγαινει μουσικοκινιτικη και θα συνεχισει αλλα θα ηθελα καποιον να του μαθει οταν θα ρθει η ωρα καποιο οργανο ακολουθωντας τον αυθορμητισμο του κι οχι κλεινοντας τον σε στεγανα. Εχει καμμια καμμια ιδεα;

ισως να τον πας σε καποιο ωδειο


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Τεσσεραμιση και εξι

Κοριτσια να ρωτησω κατι ασχολειται κανενα απο τα πιτσιρικια τα μεγαλα εννοω με τη μουσικη; ο πρωτος μου εχει κλιση δεν το λεω γω αλλα ειναι μικρουλη ακομα τριαμιση ηδη πηγαινει μουσικοκινιτικη και θα συνεχισει αλλα θα ηθελα καποιον να του μαθει οταν θα ρθει η ωρα καποιο οργανο ακολουθωντας τον αυθορμητισμο του κι οχι κλεινοντας τον σε στεγανα. Εχει καμμια καμμια ιδεα;

επειδη ασχολιομουν πολλα χρονια με την μουσικη. σε ωδεια κανουν σε παιδακια μικρης ηλικιας μουσικη μαθενοντας τους διαφορα πραγματα για τη μουσικη οπως νοτες να μετρανε κτλπ μεσα απο το παιχνιδι..!!!! και μετα απο εκει και περα βλεπεις και κρινεις αν το παιδι ειναι ετοιμο η θελει να συνεχισει και να μαθει καποιο μουσικο οργανο..! μια καλη ηλικια για να ξεκινησει ενα παιδι μουσικο οργανο ειναι η ηλικια τον 6 χρονων!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...