Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την αποξεση


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα Δυστυχώς είχα την δυσάρεστη εμπειρία μιας παλλινρομης κύησης πριν από μια εβδομάδα.... η ψυχολογία μου χάλια το άγχος μεγάλο... Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι αν είχε καμμία σας παρόμοια εμπειρία και πόσο σας κράτησε το αίμα γιατί εμένα μια εβδομάδα μετά και ακόμη να σταματήσει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα ,καταρχην λυπαμαι γι αυτο που περασες κ καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις.Εγω οταν εκανα διακοπη στις 14 εβδομαδες ειχα αιμα για 18 μερες μεχρι να καθαρισω εντελως ,μετα βεβαια απο μια βδομαδα μου ξαναρχισε μιας κ αποδειχτηκε πως ειχαν μεινει υπολειμματα...οι γιατροι παντως λενε πως χρειαζεται 10 με 15 μερες αναλογα κ με το ποσο προχωρημενο ηταν το εμβρυο

Link to comment
Share on other sites

xristina55 σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου απλα εχω ανησυχήσει λίγο γιατί μου φάνηκε μεγάλο το διάστημα που έχω αιμορραγία πίστευα πως θα κρατήσει 2-3 μέρες 

Link to comment
Share on other sites

Ποσων εβδομαδων εκανες τη διακοπη?σκεψου οτι η περιοδος κραταει 4 5 μερες ,ολα αυτα που πρεπει να πεσουν μαζι με τη χοριακη κανουν την αιμορραγια να κρατησει περιπου 10 μερες .σκεψου οτι στην αποξεση απλα αφαιρουν το εμβρυο κ ολα τα υπολοιπα πεφτουν μονα τους .Εμενα κρατησε 18 κ μου χαν πει το πολυ 2 βδομαδες.Αν νιωθεις αγχος ομως περιμενε μια δυο μερες κ παρε το γιατρο σου τηλεφωνο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 23/2/2017 at 5:11 ΜΜ, Peggy28 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα Δυστυχώς είχα την δυσάρεστη εμπειρία μιας παλλινρομης κύησης πριν από μια εβδομάδα.... η ψυχολογία μου χάλια το άγχος μεγάλο... Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι αν είχε καμμία σας παρόμοια εμπειρία και πόσο σας κράτησε το αίμα γιατί εμένα μια εβδομάδα μετά και ακόμη να σταματήσει 

Πόσο σε νιώθω δε φαντάζεσαι... Εμένα το αίμα δε μου ήρθε κατευθείαν, διότι μετά την απόξεση ανέβασα υψηλό πυρετό και έκανα εμετούς οπότε και ήμουν ξάπλα.. Μπορώ να πώ οτι ξεκίνησε 4-5 μέρες μετά.. Ενω φαινομενικά έτεινε να σταματήσει μετά από 5 μέρες, πήγα και σήκωσα κάτι βάρη και είχα αιμοραγία τρελή που ούτε σε περίοδο δεν είχα. Εν τέλει το αίμα συνολικά μου κράτησε γύρω στις 10-15 μέρες....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...