Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ersikapa6 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!τι κάνετε??σήμερα έχω γιατρό οπότε το απόγευμα θα έχετε νέα μου! @Eutuxia25 να σου ζήσει!!με το καλό και οι υπόλοιπες!

καλημερα!!!με το καλο να δεις το γλυκουλι σου.κοιτα μην γεννησεις και εσυ σημερα.οποια παει γιατρο γενναει χαχα.

Ιoanna mas με το καλο!!!

  • Χαχα 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μέχρι να πάρουμε νεα απο την @IoannaMas να σας γράψω οτι το μωρό εχει κατέβει πολύ, νιώθω χαμηλα μες στη λεκάνη μου περιοδικά ενοχλήσεις και τσιμπηματα, σαν να παει να βγαλει χερι κι οχι κεφαλι απο το γνωστό μέρος...

Τη Δευτερα προς Τριτη κοιμηθηκα ελαχιστα, λεω παει θα γεννήσω, εγω το σκεφτομουν δε συνεβαινε κατι πολυ διαφορετικό... Παιδιά αναπνεω κανονικά, δε με ενοχλει πια η κοιλιά στο κουβαλημα, παρα μονο οταν "διπλωνομαι" . Ταυτόχρονα ομως, πονάω στην ξιφοειδη αποφυση, στην άκρη του θώρακα. Εγω ειμαι 1,60. Ποσο ψηλο.μπορει να ειναι αυτο το μωρό πια;;;!

Γιατρό εχω 4/12. Τον πήρα και σήμερα να του τα πω ολα αυτά, να τον ρωτήσω και για nst που δε συζητήσαμε, γιατί οσο να'ναι κι εγω γιατρός, θεατρολόγος ειμαι :-P Όχι λεει, ολα οκ. Μη φοβάσαι. Αλλα ειναι πολυ διαφορετικά απ ο,τι με τον Θ.

Το αφεντικό μου βάζει στοιχήματα αν θα βγάλω κ την επόμενη εβδομάδα και γενικά υπαρχει ενα κλίμα "σε αναμμένα κάρβουνα" Νομίζω πως τελείωσα και τη βαλίτσα και θα δουμε...

Δε μπορω αυτο το απρόοπτο, θα ψοφήσω! Θέλω να ξερωωω !

Αυτά, ήθελα να τα πω!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες! Και στα μωράκια της παρεας πια!

 

  • Μου αρέσει 2

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gaidaki είπε:

Μέχρι να πάρουμε νεα απο την @IoannaMas να σας γράψω οτι το μωρό εχει κατέβει πολύ, νιώθω χαμηλα μες στη λεκάνη μου περιοδικά ενοχλήσεις και τσιμπηματα, σαν να παει να βγαλει χερι κι οχι κεφαλι απο το γνωστό μέρος...

Τη Δευτερα προς Τριτη κοιμηθηκα ελαχιστα, λεω παει θα γεννήσω, εγω το σκεφτομουν δε συνεβαινε κατι πολυ διαφορετικό... Παιδιά αναπνεω κανονικά, δε με ενοχλει πια η κοιλιά στο κουβαλημα, παρα μονο οταν "διπλωνομαι" . Ταυτόχρονα ομως, πονάω στην ξιφοειδη αποφυση, στην άκρη του θώρακα. Εγω ειμαι 1,60. Ποσο ψηλο.μπορει να ειναι αυτο το μωρό πια;;;!

Γιατρό εχω 4/12. Τον πήρα και σήμερα να του τα πω ολα αυτά, να τον ρωτήσω και για nst που δε συζητήσαμε, γιατί οσο να'ναι κι εγω γιατρός, θεατρολόγος ειμαι :-P Όχι λεει, ολα οκ. Μη φοβάσαι. Αλλα ειναι πολυ διαφορετικά απ ο,τι με τον Θ.

Το αφεντικό μου βάζει στοιχήματα αν θα βγάλω κ την επόμενη εβδομάδα και γενικά υπαρχει ενα κλίμα "σε αναμμένα κάρβουνα" Νομίζω πως τελείωσα και τη βαλίτσα και θα δουμε...

Δε μπορω αυτο το απρόοπτο, θα ψοφήσω! Θέλω να ξερωωω !

Αυτά, ήθελα να τα πω!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες! Και στα μωράκια της παρεας πια!

 

και εγω πριν ειχα κατι δυνατουε πονους χαμηλα στην κοιλια.ερχονται που θα πανε.εγω σκεφτομαι τις 19 του μηνα .αν πεσω μεσα θα γελασουμε πολυ.το ειπα στν αντρα μου γιατι συνηθως λεω την ατακα το ξερα ..... και μου λεει συνεχεια ναι το ξερες.δεν ξερω και πως ειναι οι φυσιολογικοι πονοι γεννας.με την προκληση ποναγα πολυ το εντονα και συνεχομενα.

10 ώρες πρίν, Ersikapa6 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!τι κάνετε??σήμερα έχω γιατρό οπότε το απόγευμα θα έχετε νέα μου! @Eutuxia25 να σου ζήσει!!με το καλό και οι υπόλοιπες!

Περιμενουμε τα νέα σου κοριτσάκι!!ολα καλα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

@ERIANTON λες να βιαζεται ο μπουμπουκος τοσο κ να την κανει στις 19;;; Για να δουμε τα στοιχηματα! Ποτε εχεις γιατρο εσυ;

@gaidaki κ εγω εφαγα φακες χτες κ με πειραζουν οι ατιμες κ ελεγα θα γεννησω παει κ θα βγαζω κ φακες χαχαχαχαα! πρηστηκε το εντερο εσπρωχνε το μωρο εκει στα πλευρα χαμουλης.... κ εγω παντως το νιωθω χαμηλα καποιες φορες σα να ναι ετοιμο να βγει αλλα δε μου πε ο γιατρος κτ τετοιο οποτε ολα καλα!

 


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ERIANTON είπε:

και εγω πριν ειχα κατι δυνατουε πονους χαμηλα στην κοιλια.ερχονται που θα πανε.εγω σκεφτομαι τις 19 του μηνα .αν πεσω μεσα θα γελασουμε πολυ.το ειπα στν αντρα μου γιατι συνηθως λεω την ατακα το ξερα ..... και μου λεει συνεχεια ναι το ξερες.δεν ξερω και πως ειναι οι φυσιολογικοι πονοι γεννας.με την προκληση ποναγα πολυ το εντονα και συνεχομενα.

Περιμενουμε τα νέα σου κοριτσάκι!!ολα καλα?

19 Νοεμβριου εννοεις;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ioanna2* είπε:

Γεια σας κοριτσια!

@ERIANTON λες να βιαζεται ο μπουμπουκος τοσο κ να την κανει στις 19;;; Για να δουμε τα στοιχηματα! Ποτε εχεις γιατρο εσυ;

@gaidaki κ εγω εφαγα φακες χτες κ με πειραζουν οι ατιμες κ ελεγα θα γεννησω παει κ θα βγαζω κ φακες χαχαχαχαα! πρηστηκε το εντερο εσπρωχνε το μωρο εκει στα πλευρα χαμουλης.... κ εγω παντως το νιωθω χαμηλα καποιες φορες σα να ναι ετοιμο να βγει αλλα δε μου πε ο γιατρος κτ τετοιο οποτε ολα καλα!

 

Και εγω φακες εφαγα σημερα και με ταραξαν και κατα τις 7 εν σουβλακι και κεω στον αντρα μου ευτυχως οι γιατροι φορανε μασκες αμα τυχει και γεννησω σημεραμην μυτιζω τζατζικια.28 εχω γιατρο 


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!η μπεμπα είναι 2800 αλλά έχει βάλει τον πωπο της πολύ χαμηλά και πονάω πολύ από κάτω!! κορίτσια σε 10 με 15 μέρες θα με πάρει με καισαρική μου είπε!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αναστασία33 είπε:

19 Νοεμβριου εννοεις;

Ναι

Just now, Ersikapa6 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!η μπεμπα είναι 2800 αλλά έχει βάλει τον πωπο της πολύ χαμηλά και πονάω πολύ από κάτω!! κορίτσια σε 10 με 15 μέρες θα με πάρει με καισαρική μου είπε!!

Λογω τις θέσης του μωρου?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι η θέση της είναι πολύ αναποδη έχει πωπο εκεί που έπρεπε να έχει το κεφάλι και τον έχει και πολύ χαμηλά.μου είπε να μην περπατάω για να μην κατέβει άλλο γτ πονάω πάρα πολύ κορίτσια από κατω.ετσι αναγκαστικά θα πάμε με καισαρική.βεβαια και λόγω χολής καισαρική θα έκανα γτ Δν κάνει να σφιχτεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Να μετονομασω την ομαδα; :-P

Που σου ηρθε για 19 συγκεκριμενα;

Δεν πιστευω να περιμενεις μια νορμαλ απαντηση....

Ο γιος μου εχει ημερα γεννησης 16,εγω 17,ο μπαμπας 18.η 15 περασε οποτε μας εμεινε το 19:shock:

πρίν από 4 λεπτά , Ersikapa6 είπε:

Ναι η θέση της είναι πολύ αναποδη έχει πωπο εκεί που έπρεπε να έχει το κεφάλι και τον έχει και πολύ χαμηλά.μου είπε να μην περπατάω για να μην κατέβει άλλο γτ πονάω πάρα πολύ κορίτσια από κατω.ετσι αναγκαστικά θα πάμε με καισαρική.βεβαια και λόγω χολής καισαρική θα έκανα γτ Δν κάνει να σφιχτεις.

Αα οκ οποτε δεν μας νοιαζει αν αλλαξει σταση.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ersikapa6 είπε:

Ναι η θέση της είναι πολύ αναποδη έχει πωπο εκεί που έπρεπε να έχει το κεφάλι και τον έχει και πολύ χαμηλά.μου είπε να μην περπατάω για να μην κατέβει άλλο γτ πονάω πάρα πολύ κορίτσια από κατω.ετσι αναγκαστικά θα πάμε με καισαρική.βεβαια και λόγω χολής καισαρική θα έκανα γτ Δν κάνει να σφιχτεις.

Ποσο εισαι τωρα;

πρίν από 3 λεπτά , ERIANTON είπε:

Δεν πιστευω να περιμενεις μια νορμαλ απαντηση....

Ο γιος μου εχει ημερα γεννησης 16,εγω 17,ο μπαμπας 18.η 15 περασε οποτε μας εμεινε το 19

Αα οκ οποτε δεν μας νοιαζει αν αλλαξει σταση.

Ασε κι εγω εχω τετοια κολληματα...


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...