Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , gaidaki είπε:

Παιδιά κι εγώ φακές εφαγα σήμερα...Τα θέλει ο ...οργανισμός μας! Για να δούμε το 19 στη ρουλέτα ....θα βγει; @ERIANTON

Τα θελει ο καλατραβας μας χαχα.

Καλα ετσι και γινει θα στειλω να παιξουν τζοκερ και λοττο.εχει συνςζεια και κατι τζακ ποτ..... οχι τιποτα αλλο να βγαλω τις πανες του μωρου.

Εχει πλακα που με ρωτανε ποτε γενναω και τους λεω μια απο τις επομενες 20 μερες.δεν ξεερω γιατι με κοιτανε περιεργα μετα.

  • Χαχα 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δυο μέρες περασα δύσκολα...τωρα ξύπνησα στις 1πηγα εβγαλα γαλα το πηγα στις θερμοκοιτιδες γύρισα στο δωμάτιο κ κοβω βολτες ...αναλαμπη... η μπέμπα συνέχεια μ λενε ειναι σταθερη τπτ αλλο... τις βάλανε ενα φάρμακο μπας κ βοηθήσει τους πνεύμονες κ περιμένουμε αποτελέσματα..η Δευτέρα η Τρίτη θα βγω χωρίς την μπέμπα ...θα δυσκολευτω παρα πολυ αλλα πρέπει να λεω κ ευχαριστώ που ειναι μονο αυτο...εχω κλάψει πολυ βέβαια γτ ειδικά το βράδυ το μονο που ακούγεται ειναι μωρα που κλαίνε...Γενικά το σοκ που περασα ήταν μεγάλο κ δεν θα το ξεχάσω...μόλις εχω νεα θα σας γραψω...

  • Μου αρέσει 3

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Eutuxia25 είπε:

Κορίτσια δυο μέρες περασα δύσκολα...τωρα ξύπνησα στις 1πηγα εβγαλα γαλα το πηγα στις θερμοκοιτιδες γύρισα στο δωμάτιο κ κοβω βολτες ...αναλαμπη... η μπέμπα συνέχεια μ λενε ειναι σταθερη τπτ αλλο... τις βάλανε ενα φάρμακο μπας κ βοηθήσει τους πνεύμονες κ περιμένουμε αποτελέσματα..η Δευτέρα η Τρίτη θα βγω χωρίς την μπέμπα ...θα δυσκολευτω παρα πολυ αλλα πρέπει να λεω κ ευχαριστώ που ειναι μονο αυτο...εχω κλάψει πολυ βέβαια γτ ειδικά το βράδυ το μονο που ακούγεται ειναι μωρα που κλαίνε...Γενικά το σοκ που περασα ήταν μεγάλο κ δεν θα το ξεχάσω...μόλις εχω νεα θα σας γραψω...

Ολα θα πανε μια χαρα!!Ειναι ταλαιπωρία ψυχολογικη πιο πολύ.εσυ ειχες καποια επιπλοκή?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γέννησα κ εγώ κορίτσια! Τελικά συνέβη αυτό που φοβόμουν, μετά από 10 ώρες ωδινων τελικά μπήκα για καισαρική γιατί το μωρό είχε σφηνωσει κ δεν έβγαινε ούτε με βεντουζα παρόλο που είχα 10 διαστολή! Σας εύχομαι να γεννησετε ευκολότερα από μένα αλλά τέλος καλό όλα καλά έχω το μπέμπη μου κ αυτό μετραει

  • Μου αρέσει 9

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, IoannaMas said:

Γέννησα κ εγώ κορίτσια! Τελικά συνέβη αυτό που φοβόμουν, μετά από 10 ώρες ωδινων τελικά μπήκα για καισαρική γιατί το μωρό είχε σφηνωσει κ δεν έβγαινε ούτε με βεντουζα παρόλο που είχα 10 διαστολή! Σας εύχομαι να γεννησετε ευκολότερα από μένα αλλά τέλος καλό όλα καλά έχω το μπέμπη μου κ αυτό μετραει

Ιωάννα να σου ζησει!!!! Δεν πειραζει αρκει να ειστε καλα και οι 2 σας! Γερος κ δυνατος!!! Θα αναρρωσεις γρηγορα κ θα πατε σπιτακι σας μετα!

 

@Eutuxia25 κοριτσι μ ευχομαι καλο κουραγιο και να οπλιστεις με υπομονη, η μικρουλα θα γινει μια χαρα σε κατελαβαινουμε ποσο δυσκολο ειναι να μην την εχεις κοντα σ , αλλα δε θ αργησει να βγει. Κ με τον καιρο να δεις που ολα θα ξεθυμανουν στο μυαλο σ γτ θα εχεις το κοριτσι σ μετα!

@Ersikapa6 ολα καλα θα πανε καλες εβδομαδες ειναι μην ανησυχεις για τπτ! 

 

Καλημερα σε ολα τα κοροτσια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! 

@IoannaMas Να σου ζήσει! Να αναρρωσετε σύντομα και να έχεις και τα 2 μικρά σου αγκαλιά. 

@Eutuxia25 Προφανώς ειναι πολύ δύσκολο. Και η κατάσταση η ορμονική η δική σου δε βοηθάει. Να ερεθι γρήγορα η πρώτη στιγμή που θα αγκαλιαστειτε με την μικρούλα! 


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

:)Μανουλες Δεκεμβρίου 2017:)

1) @Dwroulita85 20.09.2017 αγοράκι :-D 

2) @butterfly1986 23.10.2017 αγοράκια :-D:-D

3) @Marigula 31.10.2017 κοριτσάκια :-D:-D

4) @Eutuxia25 15.11.2017 κοριτσάκι :-D

5) @IoannaMas 17.11.2017 αγοράκι :-D

@sofaki887- κορίτσι:-D ΠΗΤ-24.11.17

@tinkerbell1991 - αγόρι:-DΠΗΤ-30.11.17

@natasaki34 - αγόρι:-D ΠΗΤ-05.12.17

@Maria D - αγόρι:-D ΠΗΤ-08.12.17

@ERIANTON - αγόρι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Ioanna2* - αγόρι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Alzira - κορίτσι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Ersikapa6 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-11.12.17

@Rena87 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-12.12.17

@lizaki1111- κορίτσι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Maria K8 -  αγόρι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Elpidaaa - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17 

@gaidaki- αγόρι:-D ΠΗΤ-16.12.17

@Αναστασία33- αγόρι:-D ΠΗΤ-21.12.17

@tina26 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@gtkt1311 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@Natale1 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-31.12.17

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει @IoannaMas !!! @ERIANTON οχι δεν ειχα καμια επιπλοκή τους πόνους απ τα ράμματα κ απ την κοιλιά που πανε ολα στην θέση τους εχω και απο χτες ειμαι πολυ καλα...απ οτι βλέπω αυξάνεται κ το γαλα μου! 

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Να σου ζήσει @IoannaMas !!! @ERIANTON οχι δεν ειχα καμια επιπλοκή τους πόνους απ τα ράμματα κ απ την κοιλιά που πανε ολα στην θέση τους εχω και απο χτες ειμαι πολυ καλα...απ οτι βλέπω αυξάνεται κ το γαλα μου! 

Μπραβο!!!πολυ χαιρομαι για σενα και αυριο θα εισαι καλυτερα και απο Δευτερα θα πετας και απο ευτυχια και απο τοθς πονους!ειναι τοσο ομορφο οσο το σκεφτοσουν το μωρουλι σου ή ακομα καλυτερη?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , ERIANTON είπε:

Μπραβο!!!πολυ χαιρομαι για σενα και αυριο θα εισαι καλυτερα και απο Δευτερα θα πετας και απο ευτυχια και απο τοθς πονους!ειναι τοσο ομορφο οσο το σκεφτοσουν το μωρουλι σου ή ακομα καλυτερη?

Χαχαχαχα εντάξει ταλαιπωρακι ειναι ...τωρα Έχει μασκουλα οξυγόνου κ δεν καταλαβαίνω όταν γέννησα ειδα ενα θυμωμένο μωρό απο πανω μ που την φέρανε μόλις ξύπνησα... Έχει μαυρα μαλλια μαυρα ματια όπως γεννηθηκα εγω ...ο άντρας μ είναι ξανθός γεννήθηκε με ασπρο μαλλι σχεδον

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eutuxia25 είπε:

Χαχαχαχα εντάξει ταλαιπωρακι ειναι ...τωρα Έχει μασκουλα οξυγόνου κ δεν καταλαβαίνω όταν γέννησα ειδα ενα θυμωμένο μωρό απο πανω μ που την φέρανε μόλις ξύπνησα... Έχει μαυρα μαλλια μαυρα ματια όπως γεννηθηκα εγω ...ο άντρας μ είναι ξανθός γεννήθηκε με ασπρο μαλλι σχεδον

Σουπερ!!Θεά!Θυμωμενη θα ηταν φυσικο.με το ζορι βγηκε εκει που ηταν στην πισινουλα της και επαιζε με τα εντερακια σου

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Τι ωραια νεα!!!! @IoannaMas να σου ζήσει το ζουζουνάκι σου και να το δείς όπως επιθυμείς!!!!!!  @Eutuxia25 απο τη στιγμή που η μικρούλα είναι μια χαρά και γεννήθηκε σε καλή βδομάδα με καλό βαρος δεν εχεις τιποτα να φοβασαι απο τη θερμοκοιτιδα!!! Δες την καλή πλευρά!Θα εχεις λιγες μερουλες να συνελθεις απο την καισαρικη κ να σε βρει πανετοιμη η μικρουλα!!!Εγω ουτε που καταλαβα ποτε περασε ο καιρος και μειναμε και ποσες βδομαδες μεσα!!! Αύριο πρώτα οθεός παίρνουμε επιτέλους τα ζουζουνάκια μας στο σπίτι!!!! Απίστευτο μου φαινεται!!!!! :):)

  • Μου αρέσει 4

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...