Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

μπερδευω και α γραμματα....αιντεεεεεε!!! τι κανετε ηθελα να ρωτησω. εμεις δεν ειμαστε πολυ καλα. οπως διαβασες το χουμε ραψει παλι.αποκλειστικα γαλα θελει και τπτ αλλο. εγω βεβαια της δινω ολα τα γευματα κανονικα, αλλα τα πετω.

τελικα νομιζω αυτο συμβαινει σε ολα τα παιδακια!!

και εμενα ποτε τρωει ποτε οχι, δεν αγχωνομαι καθολου και ας μου λενε πως δεν εχει καλο βαρος!!!

φαγητο του φτιαχνω αν θελει θα το φαει αλλιως θηλασμος!!

αφου μεχρι να χρονισουν το γαλα ειναι βασικο για τη διατροφη τους, αυτο να εχεις στο μυαλο σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πόσο φαγητο θα πετάξουμε ακόμα? Σημερα στα σκουπιδια και το φαγητο και η κρεμα ... :cry:

νομιζω πως πρεπει να ανοιξουμε ολες μας ενα κλαμπ για τα παιδια μας που δεν τρωμε!!!χαχαχαχα

θα μεγαλωσουν και θα φανε που θα παει.....

Link to comment
Share on other sites

αααααα να σας πω πως ο μικρος μου το mei tai το λατρεψε!!!!!!!!

δεν περιμενα τετοια αγαπη!!!! αφου με το που το βαζω ρουθουνιζει απο τη χαρα του!!χαχαχαχαχα

ευχαριστουμε πολυ καλη μανουλας απο το φορουμ που μας συμβουλεψες και μας σκεφτηκες ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα από το σλίνγκ???

Ρουθουνιζει ο μπαγασας ε???Πολύ χαιρομαι:D!!

κ η δικιά μου τρελενεται οταν το βλέπει!!

Ποιά θεση δοκιμασατε???

καλημερα!!

πολυ καλυτερο!!! δενει ευκολοτερα και δεν με κουραζει καθολου!!

εβαλα σκουπα στο σπιτι χθες και τον ειχα στη πλατη!!!

και δοκιμασα και στο σπιτι να τον εχω μπροστα να κοιταει και ολο γελαγε , αλλα φοβαμαι λιγο γιατι θελει να τα πιανει ολα και νιωθω ανασφαλεια!!

αλλα οταν τον εχω στη κλασσικη θεση μπροστα αλλα με το κεφαλακι του να κοιταει εμενα ειναι το καλυτερο!!

ποσες ωρες εξω και δεν γκρινιαξε καθολου και θηλασαμε κιολας!!!

:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μη σκάτε που δεν τρώνε τα μωρά σας.Σημασία έχει ότι εσείς προσφέρετε.Όπως λέει και ο Παπαβέντζης στο βιβλίο του εμείς καθορίζουμε το τι και το που και τα παιδιά μας το πόσο και πότε θα φάνε....

Γιουπι ήρθε το εργκο σου;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μη σκάτε που δεν τρώνε τα μωρά σας.Σημασία έχει ότι εσείς προσφέρετε.Όπως λέει και ο Παπαβέντζης στο βιβλίο του εμείς καθορίζουμε το τι και το που και τα παιδιά μας το πόσο και πότε θα φάνε....

Γιουπι ήρθε το εργκο σου;

Το έχεις κ εσύ το βιβλιο ε?

Οχι ακόμα..θα μου έρθει ειδοποιηση ε??

Πάντως μου ηρθε μηνυμα οτι έφυγε..να δουμε..

συνηλθατε??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, που χαθηκατε καλέ;;;;

τι κάνουν τα μικρά σας;;

Εμείς κλείσαμε μπομπονιέρε και προσκλητήρια και τώρα μετράμε αντίστροφα να φύγουμε για το χωριό!!!

βγάζει και το πανω δοντάκι ο μικρός και όλο κλαίει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τσιτσιμπυρα??Κερκυραια????

Ποτε βαφτιζετε??

Εγω μετα τα πιτσιρικια κολλησα ιωση κ ειμαι χαλιαααα...

καλημερα, όχι καταγωγη έχω απο ένα χωριο λίγο έξω απο την Πάργα , είναι μεγάλη ιστορία γιατι λέω το μικρό έτσι, θα στη πω κάποια στιγμη!!

βαφτιζουμε 27 Μαιου αλλα παντρευεται και η αδερφη μου τον Ιουλιο οποτε τρεχουμε για ολα μαζι και τα κλεινουμε για να μας κανουν καλυτερες τιμες!!!

περαστικα σου, και εμενα παλι μυξουλες εχει και παλι δεν θα παμε κολυμβητηριο!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο!Εγω θα τα φτιαξω μονη μου...το κανω πιο πολυ κεφι...

Ξανθη μας τα ζωγράφισε ο αδελφος κουμπαρας τελικα..Εγω ήθελα κατι πιο παιδικο αλλά αυτος εκανε κατι πιο ρεαλιστικο...δεν ειχα μουτρα βεβαια να του το πω...ωραιο ειναι κ ετσι!!

Θα στο στειλω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...