Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τι δώρο αποφάσισες τελικά?

ταυτόχρονο μασαζ και 1 τζιν (γιατί πήρε το μάτι μου ένα μικρό ψάξιμο στο ιστορικό του Η/Υ)...;)

εμείς δεν ξερω που θα κάνουμε το πάρτυ μας..σίγουρα κάτω στα μέρη μου,αλλά μπορεί και 1 στην Αθήνα. Αν κάνουμε και στην Αθήνα, θα είστε όλες καλεσμένες για κρεπο/βαφλοκατάσταση!:):):)


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι μαζί θα τα κάνω αλλά όταν γυρίσουμε θα λάβετε επίσημη πρόσκληση....χαχα Μαμούνα εσένα δεν σε καλώ γιατί είσαι παλιοκόριτσο και δεν έρχεσαι...χαχαχα

μη με καλείς! μη με καλείς! ουτε εγω θα σε καλέσω οταν ερθει εκεινη η ώρα! :tongue:

καλα να περνατε εσεις που ειστε κοντα και να τα λετε και δεν πειραζει για μας!


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

μαμούνα όταν έρθω χανιά υπάρχει περίπτωση να βρεθούμε;;;;δεν θα έχω αμάξι να μετακινηθώ και θα έχω και τα δύο παιδιά

ωωωω τι διαβαζουν τα τσαχπίνικα ματακια μου! :shock:

πότε θα ερθεις καλέ? πες μου λεπτομερειες να δω τι μπορω να κανω ... εχουμε και ενα διωράκι δρόμο ... :?


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

πάλι ερημιές;;;;καλά μιλάω μόνη μου..

Σήμερα γύρισε επιτέλους ο μπαμπάς μας μετά από 1 μήνα και πήρα τον μεγάλο μου και πήγαμε σινεμά και είδαμε την εποχή των παγετώνων...Ο Σ έχει τόσο συνηθίσει την Α μαζί μας που όλη την ώρα έλεγε γιατί την αφήσαμε σπίτι και ηρέμησε μόνο όταν του είπα ότι αν ήταν μαζί μας θα σου έτρωγε όλα τα ποπ κορν...Μετά κατέληξε ότι τα μωρά κάθονται σπίτι με τον μπαμπά τους χαχαχα


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εις γνώσιν μου ότι δεν έρχεστε πια από εδώ να ευχηθώ και από εδώ στον Προκόπη μας να τα εκατοστήσει....Το πρώτο παιδάκι του καφέ μας που έχει γενέθλια!!!!!

Μαροζακι ευτυχισμένη επέτειο να είσαστε πάντα ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σας και να καμαρώνετε την οικογένειά σας!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να τα εκατοστησει ο Προκόπης! Εκανε καλό ποδαρικό περυσι και γεννηθηκαν υγιεστατα μωράκια!

Μαροζακι παντα ευτυχισμένοι και περιμενουμε εντυπωσεις απο το δωρο! ;)


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
και εις γνώσιν μου ότι δεν έρχεστε πια από εδώ να ευχηθώ και από εδώ στον Προκόπη μας να τα εκατοστήσει....Το πρώτο παιδάκι του καφέ μας που έχει γενέθλια!!!!!

Μαροζακι ευτυχισμένη επέτειο να είσαστε πάντα ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σας και να καμαρώνετε την οικογένειά σας!!!

Σε ευχαριστώ πολύ,φιλενάδα!:-D


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να τα εκατοστησει ο Προκόπης! Εκανε καλό ποδαρικό περυσι και γεννηθηκαν υγιεστατα μωράκια!

Μαροζακι παντα ευτυχισμένοι και περιμενουμε εντυπωσεις απο το δωρο! ;)

Ευχαριστούμε! Το δώρο θα εξαργυρωθεί τον 15αυγουστο στο costa navarino..αν ξέρετε!:P


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρροζάκι να χαίρεστε τον Κωνσταντίνο σας να τον καμαρώνεται και να είναι πάντα ευτυχισμένος και καλότυχος!!!Ενός έτους σήμερα το αντράκι σας το πιστεύεις μικρόμανούλα;;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...