Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ευχαριστούμε πάρα πολύ!Το πρώτο μας πάρτι είχε μεγάλη επιτυχία και ας είμαστε εμείς και εμείς...

Η καλή παρέα παίζει ρόλο,όχι η μεγάλη παρέα!;)

Τελικά φιλενάδα απομείναμε οι 2 μας για να ανοίγουμε το καφέ! Αλλιώς θα έπιανε αράχνες!:rolleyes: Δύσκολοι καιροί για επιχειρήσεις τελικά! Ακόμα και για εικονικές-ιντερνετικές!χαχα


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ψιτ! κι εγώ εδώ μη με ξεχνάτε;);)

Γειά σας κορίτσια. Σε άλλα νέα να σας πω ότι την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν η πρώτη χωρίς παιδιά, επιδόθηκα σε υπερωρίες στο γραφείο γιατί έλειπαν όλοι και έπηζα ανελέητα, αχαλίνωτες εξόδους και όχι μόνο Αυτή τη βδομάδα που επιτέλους ησυχάσαμε στο γραφείο το έχω βάλει σκοπό να οργανώσω το σπίτι για το χειμώνα! Έτσι έφτιαξα: Μια λίστα με όλες τις δουλειές του σπιτιού ανά πότε γίνονται και ποιός τις κάνει (κάθε μέρα, κάθε βδομάδα κλπ.), ένα excel για να φτιάχνω πρόγραμμα φαγητού για την εβδομάδα με επιλογές φαγητών για να μη σπαζοκεφαλιάζω κάθε φορά τι θα φτιάξω, ημερολόγιο για το Σεπτέμβρη (που θα το φτιάχνω κάθε μήνα) με γιορτές, γενέθλια, τα ταξίδια του Βασίλη, τα Συνέδρια μου κλπ. και ένα πίνακα επιβράβευσης για τη Λένα για τις δουλειές που θα κάνει, ένα ημερήσιο πρόγραμμα παιδιών με ιδέες για παιχνίδια, χειροτεχνίες κλπ. για τις ώρες που θα είναι με την κοπέλα ώστε να βαριέται η Λένα όσο το δυνατόν λιγότερο. Αν κάποια θέλει οποιοδήποτε από αυτά τα αρχεία για να το προσαρμόσει στα δικά της πείτε μου να τα βάλω στο γκρουπ

Επίσης, προχθές έφαγα 3 ώρες στο δωμάτιο της Λένας να ξεκαθαρίζω παιχνίδια και να της τα τακτοποιήσω όσα κράτησα ανά κατηγορίες, εχθές είχα μάστορες να μου κάνουν κάτι τελευταία μερεμέτια που μας είχαν μείνει από τη μετακόμιση και σήμερα θα συνεχίσω με το δωμάτιο του μικρού ώστε την Παρασκευή να φύγω με το σπίτι έτοιμο για το Σεπτέμβρη. Φεύγουμε Παρασκευή για δυο εβδομάδες Τζιά και μετά έχω άλλη μια βδομάδα άδεια για να βάλω τα μικρά σε ένα πρόγραμμα σπίτι και... 31/8 που είναι η επέτειος μας θα φύγουμε 3ήμερο οι δυό μας με το Βασίλη:P

Εσείς τι άλλα?!!?!?


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η καλή παρέα παίζει ρόλο,όχι η μεγάλη παρέα!;)

Τελικά φιλενάδα απομείναμε οι 2 μας για να ανοίγουμε το καφέ! Αλλιώς θα έπιανε αράχνες!:rolleyes: Δύσκολοι καιροί για επιχειρήσεις τελικά! Ακόμα και για εικονικές-ιντερνετικές!χαχα

μικρη μην παραπονιεσαι γιατι τελευταια ειχα γραψει εγω και απαντησες μετα απο 20 μερες!!! :tongue::tongue::tongue:

μπαινω καθημερινα δεν βλεπω κινηση και φευγω ... :rolleyes:


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

Μαριλού να τα βάλεις τα εξελάκια εμένα με ενδιαφέρουν.Ωραία ιδέα και αν θες να δώσουμε ιδέες που μπορούμε να σκεφτούμε.

Τυχερή έμεινες χωρίς παιδιά....Εγώ δεν πρόκειται ποτέ να μείνω άνευ εκτός αν πάνε 10 χρονών και φεύγουν μόνα τους.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

είναι να μην σας θίξω..τσουπ...αμέσως εμφανίζεστε!:tongue:

Κι εμένα με ενδιαφέρουν,Μαριαλενα, κυρίως τα παιχνίδια για να τα δίνω στην κοπέλα να τα κάνει με τον Κ. Αν και μου είπε ότι θα φέρνει κι αυτή διάφορα για να τον απασχολεί!

Εγώ είμαι ανευ συζύγου εδώ και 10 μέρες και θα έρθει στις 14 μέχρι τις 19 να είμαστε όλοι μαζί εδώ στους δικούς μου...ξύνομαι όλη μέρα και το απολαμβάνω! Σε καμμια 10αρια χρονάκια πάλι!... Ξανθή σίγουρα θα κανονίσουμε κάτι πριν πάω για δουλειά,γιατί μετά θα με κλαίνε οι ρέγγες... :cry::cry::cry:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαροζάκι ναι εμείς από 19 Αυγούστου και μετά θα είμαστε στανταρ εδώ.Τέλος οι αποδράσεις για φέτος.Θα φύγουμε μόνο 14-19 και πίσω..Μετά είμαι ελεύθερη μέχρι τον Νοέμβριο που γυρνάω δουλειά


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαροζάκι ναι εμείς από 19 Αυγούστου και μετά θα είμαστε στανταρ εδώ.Τέλος οι αποδράσεις για φέτος.Θα φύγουμε μόνο 14-19 και πίσω..Μετά είμαι ελεύθερη μέχρι τον Νοέμβριο που γυρνάω δουλειά

Φίλη,εμείς θα έρθουμε στις 30-31 αυγούστου...οπότε εχουμε αρκετό καιρο να κανονίσουμε!;)

Καλό 15αύγουστο να έχουμε και η Παναγία να είναι βοήθεια όλων μας!


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Η αλήθεια είναι ότι το καφέ το είχα ξεχάσει:(

Ο μικρός τρέχει σαν το παπάκι, έχει γίνει πια ολόκληρο αντράκι! Η μεγάλη ρίχνει τις ζήλειες της που και που, αλλά και το θηριό δεν της χαρίζεται! Αρχίζει να τις στριγγλίζει και της ορμάει... Φαντάζομαι τι έχουμε να δούμε στη συνέχεια! Ελπίζω κάποια στιγμή να καταφέρουμε καμιά συνάντηση (αν και δυστυχώς έχω ξεκινήσει και τη δουλειά).

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites

να 'μαι κι εγω!

χρονια και ζαμανια!

τα πιο πολλα μωρακια της παρεας μας χρονισανε,σε λιγο κι εμεις! ποτε περασε ο καιρος,χαμπαρι δεν πηρα!

το παρατησαμε το καφε μας μωρε...για να μαζευομαστε και παλι!βεβαια, για να μαζευτουμε εδω,πρεπει πρωτα να μαζευτουμε σπιτια μας...καλο χειμωνας μας βλεπω να δραστηριοποιουμαστε και παλι!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...