Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 hour ago, Popi32 είπε:

Καλησπέρα σε όλες !!

Εχω πολύ άγχος σήμερα καθώς αύριο θα πάω για χοριακη αντί για Δευτέρα ! Είναι η 10η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα και δεν ξέρω τι να σκεφτώ . Από προχθές είχα κάτι καφέ βλέννες που μια φεύγουν μια βγαίνουν και παρά πολύ λίγο και η αλήθεια είναι αγχώθηκα πολύ ! 

Μαζι εχουμε, ειναι εντονο καφε η μπεζ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Popi32 είπε:

Πολύ ανοιχτό μπεζ σχεδόν διαφανο

εσυ; 

Τετοια ειχα εγω κάθε μέρα πάντως και ακόμα εχω.. Σκεψου ποσο εχουμε τουμπανιασει τον οργανισμό μας με φάρμακα. Ξερω οτι φοβασαι αλλα μονο η χοριακή θα σου πει την αλήθεια. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Avocando86 είπε:

Τετοια ειχα εγω κάθε μέρα πάντως και ακόμα εχω.. Σκεψου ποσο εχουμε τουμπανιασει τον οργανισμό μας με φάρμακα. Ξερω οτι φοβασαι αλλα μονο η χοριακή θα σου πει την αλήθεια. 

Το ξέρω και απλά περιμένω να δω τι θα γίνει ! Εσυ τώρα πως είσαι ; 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα και με το καλό τεράστιες χοριακές. Μην ανησυχείτε με το αιματάκι που βλέπετε. Κι εγω στην τελευταία προσπάθεια και πετυχημένη εγκυμοσύνη είδα αιματάκι Παρασκευή και Δευτέρα η χοριακή μου 12η μερα έδειξε 401. Ήταν και κοκκινο. Μην αγχώνεστε. Έχετε πίστη. Με το καλό όλες σας!! 🍀❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , skorpina78 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα και με το καλό τεράστιες χοριακές. Μην ανησυχείτε με το αιματάκι που βλέπετε. Κι εγω στην τελευταία προσπάθεια και πετυχημένη εγκυμοσύνη είδα αιματάκι Παρασκευή και Δευτέρα η χοριακή μου 12η μερα έδειξε 401. Ήταν και κοκκινο. Μην αγχώνεστε. Έχετε πίστη. Με το καλό όλες σας!! 🍀❤️

Συγχαρητήρια μπράβο για την επιτυχία σου !! Θα δείξει αύριο η δικιά μου !! Είμαι στη 10η μέρα εμβρυομεταφορας !!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Popi32 είπε:

Το ξέρω και απλά περιμένω να δω τι θα γίνει ! Εσυ τώρα πως είσαι ; 

Εγω τώρα έχω το άγχος του διπλασιασμου, να εχει αυξηθεί οπως πρέπει αυριο το πρωι που θα κανω ξανά την εξέταση. 

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Avocando86 είπε:

Εγω τώρα έχω το άγχος του διπλασιασμου, να εχει αυξηθεί οπως πρέπει αυριο το πρωι που θα κανω ξανά την εξέταση. 

Όλα θα πάνε καλά αυτό να σκέφτεσαι !! 
Και εγώ αύριο θα πάω για την πρώτη χοριακη !

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Popi32 είπε:

Πολύ ανοιχτό μπεζ σχεδόν διαφανο

εσυ; 

Βρε μηπως είναι από τα κολπικά υπόθετα...έχει χρώμα αυτο που βλέπεις?? Παραδειγμα εγώ έχω κάθε μέρα όλη μέρα αλλά από το κολπικό υπόθετο...σαν μπεζ πάρα πολύ ανοικτό..σχεδόν λευκο...αλλά αυτά ξεκίνησαν όταν ξεκίνησα κ τα υπόθετα ...

Αλλά όπως κ να έχει είναι πάρα πολύ καλό σημάδι ...εγώ πιστευω ότι θα έχεις μια τεράστια χοριακη..

Έχεις κ πόνους ??? Τι εβρυακι έχεις βάλει???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Pagor είπε:

Βρε μηπως είναι από τα κολπικά υπόθετα...έχει χρώμα αυτο που βλέπεις?? Παραδειγμα εγώ έχω κάθε μέρα όλη μέρα αλλά από το κολπικό υπόθετο...σαν μπεζ πάρα πολύ ανοικτό..σχεδόν λευκο...αλλά αυτά ξεκίνησαν όταν ξεκίνησα κ τα υπόθετα ...

Αλλά όπως κ να έχει είναι πάρα πολύ καλό σημάδι ...εγώ πιστευω ότι θα έχεις μια τεράστια χοριακη..

Έχεις κ πόνους ??? Τι εβρυακι έχεις βάλει???

Επειδή είδα καφέ τα παίρνω από το στόμα !! Είναι έτσι μπεζ ανοιχτό και παρά πολύ λίγο ! Έβαλα ένα εμβρυακι 5ΑΑ!! και από πόνους όχι κάτι ιδιαίτερο κάτι τραβήγματα που και που ! 
εσυ ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Popi32 είπε:

Επειδή είδα καφέ τα παίρνω από το στόμα !! Είναι έτσι μπεζ ανοιχτό και παρά πολύ λίγο ! Έβαλα ένα εμβρυακι 5ΑΑ!! και από πόνους όχι κάτι ιδιαίτερο κάτι τραβήγματα που και που ! 
εσυ ;

Ααααα πιστεύω τοτε ότι τέλεια θα είσαι αύριο ..ειμαι σιγουρη ότι θα έχεις θετική χοριακη...κ εγώ είμαι 10 μερα μετά την εμβρυομεταφορα αλλά με ένα εμβρυακι 3 ημερών grade 1 ....Δευτέρα εχω χοριακη εγώ...έχω μέρες ακόμα να τρώγομαι αστα...

Από τα λίγα που ξέρω κ ακούω με βλαστοκυστη 5 ημερών σίγουρα θα δείξει αύριο...συνήθως με βλαστοκυστες κάνουν χωριακη από την 9 μέρα πολλά κορίτσια λενε..άρα 10 μερα θα δειξει..κ με τα δικά σου συμπτώματα σίγουρα θα είναι θετική..εγώ στο εύχομαι από καρδιάς πάντως...

Να είσαι ήρεμη για αύριο κ θα χαρούμε να μας πεις τα θετικά σου νέα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Pagor είπε:

Ααααα πιστεύω τοτε ότι τέλεια θα είσαι αύριο ..ειμαι σιγουρη ότι θα έχεις θετική χοριακη...κ εγώ είμαι 10 μερα μετά την εμβρυομεταφορα αλλά με ένα εμβρυακι 3 ημερών grade 1 ....Δευτέρα εχω χοριακη εγώ...έχω μέρες ακόμα να τρώγομαι αστα...

Από τα λίγα που ξέρω κ ακούω με βλαστοκυστη 5 ημερών σίγουρα θα δείξει αύριο...συνήθως με βλαστοκυστες κάνουν χωριακη από την 9 μέρα πολλά κορίτσια λενε..άρα 10 μερα θα δειξει..κ με τα δικά σου συμπτώματα σίγουρα θα είναι θετική..εγώ στο εύχομαι από καρδιάς πάντως...

Να είσαι ήρεμη για αύριο κ θα χαρούμε να μας πεις τα θετικά σου νέα!!

Ευχαριστώ για τη θετική ενέργεια που μου δίνεις ! Ειλικρινα το έχω ανάγκη μετά από τόσες αποτυχίες ! Εύχομαι και σε σένα ολόψυχα να εχεις υπέροχα νέα  .. ειλικρινα ευχαριστώ και εννοείται θα σας ενημερωσω για ότι αποτέλεσμα και να εχω .

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Popi32 είπε:

Πολύ ανοιχτό μπεζ σχεδόν διαφανο

εσυ; 

Δεν ειναι απολυτως τιποτα μην ανησυχεις.. γτι σε αργησε για χοριακη ? Συνηθως 9 ημερες δινουν με βλαστοκυστη..αυριο σιγουρα θα δειξει ενα καλο νουμερο!! Καλη επιτυχια🥑❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Christin88 είπε:

Δεν ειναι απολυτως τιποτα μην ανησυχεις.. γτι σε αργησε για χοριακη ? Συνηθως 9 ημερες δινουν με βλαστοκυστη..αυριο σιγουρα θα δειξει ενα καλο νουμερο!! Καλη επιτυχια🥑❤️

Μακάρι το εύχομαι αλήθεια !! Κανονικά ήταν να πάω Δευτέρα αλλά θα πάω αύριο γιατί είδα αυτά τα υγρά .. 

Ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνετε όλες , 🙏🙏

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Christin88 είπε:

Σε ποια ημερα εισαι?? Ποτε εχεις χοριακη? Εγω απο χθες τραβηγματα χαμηλα κ μου αυξησαν το μαγνησιο..γενικα επειδη ειναι η 3η εμβρυομεταφορα μου ,με το μαγνησιο ειδα τρομερη διαφορα..

Εβρυομεταφορα 22/4, σήμερα είχα την 2η χοριακη και ξανά το Σάββατο . Μαγνήσιο δεν παίρνω . Πόλους πόνους στην κοιλιά , κούραση και φόβο, άγχος  μετά την 1η προσπάθεια που δεν πέτυχε .

 

9 ώρες πρίν, Popi32 είπε:

Καλησπέρα σε όλες !!

Εχω πολύ άγχος σήμερα καθώς αύριο θα πάω για χοριακη αντί για Δευτέρα ! Είναι η 10η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα και δεν ξέρω τι να σκεφτώ . Από προχθές είχα κάτι καφέ βλέννες που μια φεύγουν μια βγαίνουν και παρά πολύ λίγο και η αλήθεια είναι αγχώθηκα πολύ ! 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά !και εγώ στη 1η προσπάθεια είχα καφέ βλέννες και τώρα στη 2η προσπάθεια είχα λίγο ροζ αίμα . Να είσαι ήρεμη , αυτό μου λένε και εμένα , να σκέφτεσαι θετικά !!!🌷🙏🏻

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...