Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , eirinigt είπε:

 

Εμείς, δυστυχώς, αποτύχαμε...

Μαζεύουμε τα κομμάτια μας και πάμε από την αρχή...!

 

Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!🙏

Λυπάμαι κορίτσι μου...το έζησα πριν 2,5 μήνες και ξέρω πως είναι..με πόνεσε παρά  πολύ κ για αρκετό καιρο...δύναμη για την επόμενη φορά...με μια τεράστια χοριακη από τα βαθύ της καρδιά μου την άλλη φορά σας!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 58 λεπτά , eirinigt είπε:

 

Εμείς, δυστυχώς, αποτύχαμε...

Μαζεύουμε τα κομμάτια μας και πάμε από την αρχή...!

 

Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!🙏

Αλήθεια λυπάμαι πολυ, το εχω ζήσει και ξαναζήσει και σίγουρα οι περισσότερες απο μας. Θρηνησε, παρε το χρόνο σου κ πάλι απ την αρχή. Δεν είσαι μόνη 🧡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pagor είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου...το έζησα πριν 2,5 μήνες και ξέρω πως είναι..με πόνεσε παρά  πολύ κ για αρκετό καιρο...δύναμη για την επόμενη φορά...με μια τεράστια χοριακη από τα βαθύ της καρδιά μου την άλλη φορά σας!

Ναι, πονάει πολύ!Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη! 

πρίν από 29 λεπτά , Avocando86 είπε:

Αλήθεια λυπάμαι πολυ, το εχω ζήσει και ξαναζήσει και σίγουρα οι περισσότερες απο μας. Θρηνησε, παρε το χρόνο σου κ πάλι απ την αρχή. Δεν είσαι μόνη 🧡

Ευχαριστώ πολύ! Είμαι πολύ στενοχωρημένη είναι η αλήθεια...

Είμαι μια δύσκολη υπόθεση, αλλά είχα μια ελπίδα...

Εσύ έχεις νέα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , eirinigt είπε:

Ναι, πονάει πολύ!Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη! 

Ευχαριστώ πολύ! Είμαι πολύ στενοχωρημένη είναι η αλήθεια...

Είμαι μια δύσκολη υπόθεση, αλλά είχα μια ελπίδα...

Εσύ έχεις νέα;

Οο λυπαμαι πολυ! Παρε οσο χρονο χρειαστεις.. ολες σε καταλαβαινουμε , δεν εισαι μονη! ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , eirinigt είπε:

Ναι, πονάει πολύ!Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη! 

Ευχαριστώ πολύ! Είμαι πολύ στενοχωρημένη είναι η αλήθεια...

Είμαι μια δύσκολη υπόθεση, αλλά είχα μια ελπίδα...

Εσύ έχεις νέα;

Πονάει πολύ κορίτσι μου κ είμαστε πολλές ..ξέρω ότι αυτό δεν παρηγορει καθόλου..τα έχω περάσει..πάρε τον χρόνο σου...εγώ αρχικά είχα μια άρνηση για τα πάντα ...έλεγα όλα μάταια είναι...αλλά σιγά σιγά έφτιαξαν όλα κ οταν ήμουν καλά μέσα μου προσπάθησα ξανά...έτσι κ εσύ...πάρε τον χρόνο σου κ ότι λέει η ψυχούλα σου κάνε...σου στέλνω μια αγκαλιά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Pagor είπε:

Πονάει πολύ κορίτσι μου κ είμαστε πολλές ..ξέρω ότι αυτό δεν παρηγορει καθόλου..τα έχω περάσει..πάρε τον χρόνο σου...εγώ αρχικά είχα μια άρνηση για τα πάντα ...έλεγα όλα μάταια είναι...αλλά σιγά σιγά έφτιαξαν όλα κ οταν ήμουν καλά μέσα μου προσπάθησα ξανά...έτσι κ εσύ...πάρε τον χρόνο σου κ ότι λέει η ψυχούλα σου κάνε...σου στέλνω μια αγκαλιά!

Πόσο τη χρειάζομαι αυτή την αγκαλιά! Θα το παλέψουμε...

Κάποια στιγμή, ίσως, έρθει και η σειρά μας...

Ευχαριστώ και πάλι!❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, eirinigt είπε:

 

Εμείς, δυστυχώς, αποτύχαμε...

Μαζεύουμε τα κομμάτια μας και πάμε από την αρχή...!

 

Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!🙏

Κουράγιο και υπομονή θα ευχηθώ κορίτσι μου , σε καταλαβαίνω απόλυτα 

Να πάρεις τον χρόνο σου και να μαζέψεις τα κομμάτια σου .. 🙏🙏🙏

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Avocando86 είπε:

Έχεις και πέντε μέρες ακομα καημενη εσυ.. Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά, μονο υπομονή. 

Κορίτσια!!! 104 η χοριακή μου! 😭😭

Μπράβο Avocando86💕

Εμένα μου είπαν πολύ χαμηλή Προγεστερόνη 10 και να προσέχω παρά πολύ . Να περνώ τα φάρμακα μου κανονικά .  Εντωμεταξύ πονάω καθημερινά , έχω πρησμένη κοιλιά , ιδρώνω στον ύπνο μου , πολύ δύσκολα περνάω .

καμία σας κορίτσια με τέτοια συμπτώματα 1η, 2η εβδομάδα μετά την εμβριομεταφορά  ;

Εύχομαι να είστε καλά όλες 🌷🌷🌷 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Popi32 είπε:

Κουράγιο και υπομονή θα ευχηθώ κορίτσι μου , σε καταλαβαίνω απόλυτα 

Να πάρεις τον χρόνο σου και να μαζέψεις τα κομμάτια σου .. 🙏🙏🙏

Ευχαριστώ! Με συγκινείτε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Hope4baby είπε:

Μπράβο Avocando86💕

Εμένα μου είπαν πολύ χαμηλή Προγεστερόνη 10 και να προσέχω παρά πολύ . Να περνώ τα φάρμακα μου κανονικά .  Εντωμεταξύ πονάω καθημερινά , έχω πρησμένη κοιλιά , ιδρώνω στον ύπνο μου , πολύ δύσκολα περνάω .

καμία σας κορίτσια με τέτοια συμπτώματα 1η, 2η εβδομάδα μετά την εμβριομεταφορά  ;

Εύχομαι να είστε καλά όλες 🌷🌷🌷 

Συγχαρητήρια Avocando 86! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Παίρνω κι εγώ ελπίδα από τα δικά σου όμορφα νέα!❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope4baby είπε:

Μπράβο Avocando86💕

Εμένα μου είπαν πολύ χαμηλή Προγεστερόνη 10 και να προσέχω παρά πολύ . Να περνώ τα φάρμακα μου κανονικά .  Εντωμεταξύ πονάω καθημερινά , έχω πρησμένη κοιλιά , ιδρώνω στον ύπνο μου , πολύ δύσκολα περνάω .

καμία σας κορίτσια με τέτοια συμπτώματα 1η, 2η εβδομάδα μετά την εμβριομεταφορά  ;

Εύχομαι να είστε καλά όλες 🌷🌷🌷 

Εγώ που είμαι στην δεύτερη εβδομάδα από την ετ...γενικά δεν έχω κανένα σύμπτωμα όπως πονο στην κοιλιά η πρήξιμο η κάτι τέλος πάντων εκεί κάτω...έχω τα κλασικά από τα χάπια ομως...ζάλη...κούραση...νυστα...το στομάχι μου....κρυώνω συνήθως...κ φυσικά το στήθος μου που το έχω από την αρχή...αλλά όλα αυτά είναι από χάπια κ έτσι δεν δίνω καμία σημασία... Περιμένω να έρθει η μέρα της χοριακης να μάθουμε!!!

Πολύ καλη σου επιτυχία σου εύχομαι!!!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Pagor είπε:

Εγώ που είμαι στην δεύτερη εβδομάδα από την ετ...γενικά δεν έχω κανένα σύμπτωμα όπως πονο στην κοιλιά η πρήξιμο η κάτι τέλος πάντων εκεί κάτω...έχω τα κλασικά από τα χάπια ομως...ζάλη...κούραση...νυστα...το στομάχι μου....κρυώνω συνήθως...κ φυσικά το στήθος μου που το έχω από την αρχή...αλλά όλα αυτά είναι από χάπια κ έτσι δεν δίνω καμία σημασία... Περιμένω να έρθει η μέρα της χοριακης να μάθουμε!!!

Πολύ καλη σου επιτυχία σου εύχομαι!!!!

Pagor, εύχομαι να έχεις καλά νέα 🙏🏻όπως φαίνεται , όλες έχουμε διαφορετικά συμπτώματα .

ευχαριστώ για την απάντηση σου 😘

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope4baby είπε:

Pagor, εύχομαι να έχεις καλά νέα 🙏🏻όπως φαίνεται , όλες έχουμε διαφορετικά συμπτώματα .

ευχαριστώ για την απάντηση σου 😘

Σε ποια ημερα εισαι?? Ποτε εχεις χοριακη? Εγω απο χθες τραβηγματα χαμηλα κ μου αυξησαν το μαγνησιο..γενικα επειδη ειναι η 3η εμβρυομεταφορα μου ,με το μαγνησιο ειδα τρομερη διαφορα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες !!

Εχω πολύ άγχος σήμερα καθώς αύριο θα πάω για χοριακη αντί για Δευτέρα ! Είναι η 10η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα και δεν ξέρω τι να σκεφτώ . Από προχθές είχα κάτι καφέ βλέννες που μια φεύγουν μια βγαίνουν και παρά πολύ λίγο και η αλήθεια είναι αγχώθηκα πολύ ! 

  • Καλή τύχη! 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...