Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

εν τω μεταξυ...το λεω στον αντρα μου...μου λεει "δε παιζει", αλλα και αν παιζει...σουπερ! θα εχουμε 2 καλικαντζαρους!

στο κοσμο του.....

παστιτσακι? μιαμ μιαμ!

καλησπερα ειπα? :cool:

Όχι δεν είπες...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μ' εχει πιασει μια μαυριλα....δε φανταζεσαι!

η αληθεια ειναι οτι δε χρησιμοποιουμε αντισυλληψη, εκτος απο τη κλασικη απομακρυνση και τις τελευταιες μερες το σκισαμε το θεμα. τι το θελα?! σε ξινο θα μου βγει!

αυριο εχω ραντεβου με τον γυναικολογο, ολως τυχαιως, για τεστ παπ. τι να μου πει κι αυτος βεβαια....αλλα ειναι μια παρηγορια ο γιατρουλης μου.

Καλέ έχασα επεισόδια???

Μη στενοχωριέσαι! Με 2 παιδιά ολοκληρώνεται η οικογενειακή σας ......... φασαρία... Δε φαντάζεσαι τι τέλεια είναι!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

λόγο. Εγώ, που μένω έγκυος αμέσως, ξέρεις πόσο σκυλομετάνιωσα για τον τέλειο -και καλά- προγραμματισμό μου? Όλα τα είχα υπολογίσει η σκύλα! Και τη διαφορά που θα έχουνε τα παιδιά, και την εποχή που θα γεννηθεί (μη θηλάζω μες στη ζέστη και πάθω τίποτα), μέχρι και το ζώδιο...:oops:

Κι εγώ το ίδιο... για πολύ πρόγραμμα μιλάμε!!!

Σκέψου ότι έλεγα στον άντρα μου, είχα βγάλει κ σχέδιο τρομάρα μου... Θα βάλουμε μπρος το 2009 το Μάρτιο ούτως ώστε να μείνω έγκυος έως το Μάη, μη χάσουμε τα μπάνια και να γεννήσω Ιαν. για να πάμε κι όλοι μαζί διακοπές....... Ναι άστο μην το σχολιάσεις!!!

Τελικά η μικρή ήταν τσαχπίνα. Σε μία κ μόνο επαφή δεν έτυχε.. ΠΕΤΥΧΕ:-D

Συνέλαβα Οκτ. 2008 κ γέννησα Ιούνιο του 09. Χωρίς μπάνια εκείνο το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!!

Περασα να πω κι ενα γειαα απο εδω..

Η μικρη ειναι μια χαρα..αλλο παιδι...

να δουλεψε το ομοιοπαθητικο???να περασε απλα μονο του???who Knows???H ουσια ειναι οτι ξανατρωμε πιο ευχαριστα,η μυτη σταματησε να τρεχει και να κανει ροχαλητα στον υπνο της,ο πονος ειναι νορμαλ,δεν εχουμε πυρετο...φτου,φτου μην μας μαρτιασω!!!

Ραννια...αν εισαι εγκυος με το καλο!!Αν δεν εισαι παλι...με το καλο:mrgreen:

Εγω ειμαι τοσο αρνητικη σε δευτερη εγκυμοσυνη προς το παρον που μου εχει βγει ψυχολογικο και εχω παει στο αλλο ακρο και εχω βαλει εμπαργκο στον καημενο τον αντρα μου!!!Θελω να παει 2 ετων τουλαχιστον η κορουλα μου και μετα...

Zopiron,συναδελφισσες ειμαστε!!Εσυ εισαι στον ιδιωτικο τομεα απο οτι βλεπω!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, μόλις μπήκα στο σπίτι - δεν περιγράφεται η κούρασή μου σήμερα όλη μέρα :(

ελπίζω να μην μου πείτε τίποτα ή μην διαβάσω τίποτα δίπλα περίεργο και ξαγρυπνήσω (εντελώς) :twisted: (σταμάτα αερικό!)

νίτσα2, καλώς ήρθες :)

δωράκι, έχετε προγραμματισμένο χειρουργείο?

να δεις πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός και... θα σου ζητάει παστίτσιο ο μικρός...:D

ράννια, τι κάνεις?:roll:

μαρσολάν, ναι, συγκάτοικοι είμαστε στη τρέλλα

για τα ομοιοπαθητικά θα τα γράψω δίπλα - μπράβο σας!:P

αερικό, εκτός από το γεγονός ότι όλα τα παιδάκια περνάνε αυτή τη φάση, παίζει και να το έκανε από μίμηση (άλλα παιδάκια) - δυσφορία (δόντια / μιλάει η μικρή σου?) - θυμό (που έχασε τον ύπνο της, σπίτι και μαμακομπαμπά).:mrgreen:

μην μασάς! η δασκάλα τι σου είπε?

αγγελίνααααααααα?:confused:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Θυμός πέρασε από το μυαλό μου γιατί της ήρθε απότομο η επιστροφή. Η παιδαγωγός το μόνο που μου είπε είναι "Καλέ αυτή γύρισε φορτσάτη πίσω" και γέλαγε με έκπληξη... Θα δούμε και αύριο. Πάντως μια φαγούρα στα δόντια την είχε και σήμερα οπότε παίζει και τα νεύρα από τα δόντια.

Όπως είδες εγώ δεν έχω πει τίποτα! Μόνη σου τα λες... Λοιπόν σου έχω νέα καυτά:

Επάνω δεξιά στην οθόνη σου έχει ένα X. Το πατάς... και κοιμάσαι :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, τι απάντηση ήταν αυτή της culte στον Πάνο??????????

Ομολογώ ότι η culte έγραψε... αλλά... η maradnik ζωγράφισε!

Link to comment
Share on other sites

A κι επειδή θα με ξαναρωτήσετε να πω ότι πήρα τηλέφωνο τον ΩΡΛ και έκλεισα ραντεβού... την Πέμπτη! Το κακό είναι ότι σταμάτησε από το νοσοκομείο και πρέπει να πάω στο ιατρείο του στο Χαϊδάρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπω σε καμιά ώρα για τα περαιτέρω.

Αερικό μου, με μαλώνεις? Γιατί εγώ πλάκα σου κάνω! Σε πειράζω!

Ράννια, βιάσου!!! Άνοιξαν θέμα δίπλα... με το αν καταλαβαίνετε από την στιγμή της σύλληψης, την σύλληψη... ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι ακριβως,αλλα μεχρι του χρονου τετοιον καιρο θα το εχουμε κανει......!

εχουμε κανει ηδη ενα:( ((ποναει και μονο στη θυμηση του!!!!!)

απο καθαρο λαθος μια φυσιοθεραπευτριας,ο θεος να την κανει!!!!!!!:twisted:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες!!! Μόλις ήρθα σπίτι από τη δουλειά... Σήμερα εφημερευω και είμαι σταντ μπάι στο τηλέφωνο (ελπιζω να μη με καλέσουν!) Πτώμα είμαι... Δεν τα διαβασα όλα ακόμα , ελπίζω να προλάβω!!!

Στίνα, καλή μου...χωρίς παρεξήγηση, ήθελα να σε ρωτήσω, γιατί παιδικό από τόσο νωρίς? Καμιά νταντά, καμιά γιαγιά δεν παίζει? Θα φρίξετε από τις αρρώστιες, ειδικά αν είναι και κακόφαγο το μωρό!

Χώρις παρεξήγηση! Η μαμά μου δουλεύει και η πεθερά μου είναι τυφλή :( . Η κοπέλα στον παιδικο, είναι παιδική μου φίλη και ευ όσον οι γιαγιάδες δεν μπορούν είναι η αμέσως πιο έμπιστη μου.... Ξέρω ότι έχουμε να περάσουμε πολλές αρρώστιες και για να μαι ειλικρινής επειδή θηλάζει ακόμα έλεγα πως θα είμαστε λίγο θωρακιμένοι, αλλά που???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...