Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

Αν είναι να γλιτώσω την κατάθλιψη να έρθω... αλλά μήπως την πάθω νωρίτερα;

Άσε που σήμερα κοίταγαν με τον πατέρα της τον κατάλογο του jumbo, του Max θα σας γελάσω, αλλά έχει στο τέλος μαζεμένες όλες τις Barbie! H Barbie είναι μια κουκλα που πάντα ήθελα (ήταν και στις αρχές της τότε) και ΠΟΤΕ δεν απόκτησα! Κι εκεί ξεστόμισα το μαγικό: "πωπω θα έχουμε σοβαρό πρόβλημα σε δυο-τρία χρόνια! Και όχι γιατι θα τις θέλει η μικρή αλλά γιατί θα τις θέλω εγώ!!!"

απάντηση ΡΕΤ:

Μήπως να την κάναμε και αυτήν αγοροκόριτσο; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ είχα την Μπίμπι-μπο, τη θυμάστε? Η Μπάρμπι μου φαινόταν πιο ψεύτικη και με ξενέρωνε.

Όσο για τους καυγάδες στο φόρουμ, είναι και αυτό που λέει η στίνα, αλλά κυρίως νομίζω ότι είναι η εύκολη λύση για τα απωθημένα των περισσότερων. πόσες φορές να βριστείς με τον άντρα, την πεθερά, τη μάνα, την κολλητή σου? Καταντάει και βαρετό στο τέλος να λες τα ίδια και τα ίδια. Ενώ μπαίνεις στο φόρουμ, βρίσκεις ένα θέμα που να σε εξιτάρει και ξελαμπικάρεις! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αερικόοοοοο θέλω κι εγώ μπάρμπιιιιι, θυμάμαι ως δεκατριών χρονών όποτε με ρωτούσαν τι θέλω για δώρο ζητούσα μπάρμπι!! Φέτος όμως που πήγα να αγοράσω δώρα για τα παιδιά των φίλων μας ,κανένα κοριτσάκι δεν ήθελε κούκλα!! Κάτι mp3 μου ζήτησαν και τέτοια! Τα συμπεράσματα δικά σας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άσε με γιατί νευριάζω! Κάθε πάσχα με ρώταγε η μάνα μου τι λαμπάδα θέλω. Μπάρμπι απαντούσα εγώ. Ποτέ δεν την πήρα... Κάθε αρχές Σεπτέμβρη "τι ποδιά θες; Τσεκλένης απαντούσα εγώ" Ποτέ δεν την πήρα. Ε μα τι με ρωτάς χρυσή μου; Για να μου μένει το απωθημένο μέχρι τα 41; Αι σιχτίρ!

Δεν με νοιάζει αν τις θέλει η μικρή. Εγώ θα τις πάρω :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι καλά κορίτσια...:(

μάλωσα τον γιο μου σήμερα...:oops: πως είναι δίπλα το θέμα "το ουρλιαχτό είναι το νέο ξύλο"? ε, έτσι ακριβώς...!

το ωραίο είναι ότι μπήκε και ο άντρας μου στη μέση, φυσικά όχι κατευναστικά προς οποιαδήποτε κατεύθυνση και το πράγμα έγινε χειρότερο.:evil:

δεν είμαι καμιά μαμά που να ψειρίζει τα πάντα και να κυκλοφορώ με τον Φρόυντ στα χέρι αλλά σήμερα ξέφυγα (έστω και δικαιολογημένα...)...

κι αυτό που με στεναχωρεί περισσότερο είναι ότι γενικά είμαι εκρηκτικός άνθρωπος , το ίδιο και ο μικρός, το ίδιο κι ο άντρας μου και δεν ξέρω πως να μας τιθασεύσω.:confused:

δεν γίνεται της Κορέας αλλά μια ένταση κατά καιρούς την έχουμε.

σήμερα όμως φώναξα πολύ. είμαι στεναχωρημένη λέμε. :( ξυπνήστε να πούμε καμιά κουβέντα!!!!!

δεν μ' άρεσαν ποτέ οι κούκλες, είμαι σοβαρά?


Link to comment
Share on other sites

Ξύπνιες είμαστε αγάπη μου. Εγώ σου είπα, τα ΣΚ δυσκολεύομαι. Άσε που από χθες σπάω το κεφάλι μου για τον γιο της Δήμητρας. Με πονάει η καρδιά μου όταν ακούω παιδί κακόφαγο και άρρωστο. Συμπάσχω! :(

Αυτό που λες, δεν το συζητούσαμε τις προάλλες στο θέμα της Ντάλιας? Κι εγώ του ουρλιάζω μερικές φορές, γιατί μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι. Το καλό είναι ότι δεν γίνεται πολύ συχνά, και με τον άντρα μου κάνουμε βάρδιες σε αυτό το θέμα. ;)

Άμα βλέπεις και ξεφεύγει η κατάσταση κι άντρας σου ρίχνει λάδι στη φωτιά, κατάπινε τη γλώσσα σου εκείνη την ώρα. Βγες στο μπαλκόνι και κάνε ένα τσιγάρο, οτιδήποτε. Εγώ πάω αλλού κι αρχίζω από μέσα μου "Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με..."

Μη γελάς, Αερικό, σε βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

την κατάπια τη γλώσσα μου ρε συ Αγγελίνα αλλά το κακό είχε γίνει...

από τα νεύρα μου και τις ενοχές έπαθα δύσπνοια λέμε. εντάξει, μου πέρασε με δυο τσιγάρα :rolleyes:

και δεν πήγα από κει να γράψω το συμβάν για να μην βγουν οι αναμάρτητες... και γίνει της κολάσεως...

ουφ! τέλος πάντων...

εγώ σκέφτομαι και την Δήμητρα και την Ελενίκ (με το θέμα που άνοιξε ξημερώματα)...

θα μπω αργότερα να της γράψω γιατί με την Δήμητρα τάχουμε πει λίγο.

ελπίζω το Αερικό να μην μου προτείνει τούμπες για να συνέλθω!


Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτές τις ενοχές σου πρέπει να μιλήσουμε κάποια στιγμη...

Τι θέμα άνοιξε η Ελενίκ? Δεν το είδα.

Έχουμε να πάμε σε γενέθλια σε λίγο, θα τα πούμε το βράδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η ενταση οσο μεγαλωνουν τα παιδακια μας θα ειναι μεσα στο σπιτι:)

Υπομονη και ψυχραιμια και εγω ξεφευγω καμμια φορα αλλα δεν γινεται διαφορετικα ανθρωποι ειμαστε:rolleyes:

Κι εμενα χθες δεν ηθελε να παει κολυμβητηριο και εγεινε ψιλο χαμος ο αντρας μου να φανταστεις εφυγαι απο το σπιτι για να ηρεμησει υπομονη:cool:

Link to comment
Share on other sites

To να χάνεις τον έλεγχο είναι απλά... ανθρώπινο! Και το να κλαις επίσης! Όπως και το να γελάς και να είσαι χαρούμενος!

Link to comment
Share on other sites

Μπα απλά δεν είχα πολύ χρόνο :lol: Τώρα κοιμήθηκε η μικρή και κάνω τσιγάρο για να φάμε και να ξεκουραστούμε. Παροτι κοιμήθηκα το μεσημέρι αισθάνομαι πτώμα μόνο και μόνο ότι από αύριο πάω πάλι για δουλειά! Ωραία ήταν 15 μέρες που κολοβάραγα! Τα κεφάλια μέσα και εκτός από το παιδί θα περάσουμε κι εμείς περίοδο προσαρμογής γιατί μας καλάρεσε που είμασταν 15 μέρες αυτοκόλλητοι και οι 3!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...