Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

Καλημέρα και σας ευχαριστώ!!

Προς το παρόν με σεντονάκι την πιάνουν όσοι έχουν έρθει,που δεν είναι και πολλοί μιας και δεχτήκαμε τις περισότερες επισκέψεις στο νοσοκομείο....τα ανήψια μου δεν έχουν έρθει,εκτός απο τις 2 μεγάλες που είναι 15 και 14 και πάλι ήταν η αδερφή μου με το μάτι του τρελλού απο πάνω τους να μην την πιάσουν!!!Κι αυτές στο νοσοκομείο ήρθαν...

Οι υπόλοιποι ήρθαν απο 1 στο νοσοκομείο και επειδή έχουν μικρά παιδιά μου είπαν θα έρθουν μετά το σαραντισμό,τουλάχιστον.

Το μάτι μου Aeriko μου έχει ήδη αρχίσει να γυαλίζει...σε λίγο ίδια ο Τζακ Νίκολσον στη ΛΑΜΨΗ θα είμαι...κι όσο σκέφτομαι οτι σε όλη την εγκυμοσύνη το είχα ξεφτυλίσει,τώρα ξέρεις τί μου έρχεται;;;;;;;;;;

Dalia εγω της τραγουδάω άπειρα...και ανακατεμένα!!!!Εκεί που της τραγουδάω Ρουβά,εκεί της λέω κρητικά και στο καπάκι Μαρινέλλα!!!Ο Τζακ Νίκολσον που λέγαμε....!!!!!Πάντως πολύ ωραίο το τραγούδι σας...


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!

Ρηνιώ μου, εμένα ο γιος μου γεννήθηκε κατακαλόκαιρο κι έτσι δεν είχα τον φόβο ιώσεων κ.λ.π. Να σου πω την αλήθεια, στις αρχές δεν τον πολυέδινα στην αγκαλιά άλλων (μάλλον γιατί τον είχα εγώ συνέχεια αγκαλιά:cool:) αλλά από το σπίτι πέρασαν τότε ΟΛΟΙ οι φίλοι μας από την μέρα που βγήκαμε από το μαιευτήριο!

Θυμάμαι να έχουμε στρώσει ένα σεντόνι στον καναπέ του σαλονιού, να έχουμε βάλει το μωρό εκεί κι από πάνω δέκα κεφάλια να τον κοιτάμε και να λέμε χαζομαρίτσες.:D

Βέβαια, μετά από μήνες τον έδινα αγκαλιά, σχεδόν σε όλους. Ήθελα να μην "φοβάται" τους ανθρώπους, ν' αναπτύξει σχέσεις και να γίνει κοινωνικός. Το πέτυχα αυτό, απλά δεν πρόσεξα καλά τη δόση και μου παραβγήκε κοινωνικός.:mrgreen:

Σε αυτό που ήμουν για αρκετό καιρό αυστηρή ήταν ότι δεν επέτρεπα να τον φιλάνε στο πρόσωπο και να του πιάνουν/φιλάνε τα χέρια. Όπως επίσης και στο ότι δεν καπνίζαμε (κι ακόμη) μέσα στο σπίτι μας ή δεν τον πήγαινα σε σπίτια καπνιστών.

Μπράβο σας που τα πάτε τόσο καλά με τον θηλασμό!! Από ύπνο?

Όσο για τα νανουρίσματα... πολλά κι εγώ - σχεδόν κανένα κλασσικό όμως. Το ρεπερτόριό μου ήταν από παλιά ροκ μέχρι λαικά. Το κυρίαρχο ήταν και είναι το

Μεγάλη καψούρα με τον γιο μου όπως βλέπεις...

Πολλά φιλιά!!


Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!

Ρηνιώ μου, εμένα ο γιος μου γεννήθηκε κατακαλόκαιρο κι έτσι δεν είχα τον φόβο ιώσεων κ.λ.π. Να σου πω την αλήθεια, στις αρχές δεν τον πολυέδινα στην αγκαλιά άλλων (μάλλον γιατί τον είχα εγώ συνέχεια αγκαλιά:cool:) αλλά από το σπίτι πέρασαν τότε ΟΛΟΙ οι φίλοι μας από την μέρα που βγήκαμε από το μαιευτήριο!

Θυμάμαι να έχουμε στρώσει ένα σεντόνι στον καναπέ του σαλονιού, να έχουμε βάλει το μωρό εκεί κι από πάνω δέκα κεφάλια να τον κοιτάμε και να λέμε χαζομαρίτσες.:D

Βέβαια, μετά από μήνες τον έδινα αγκαλιά, σχεδόν σε όλους. Ήθελα να μην "φοβάται" τους ανθρώπους, ν' αναπτύξει σχέσεις και να γίνει κοινωνικός. Το πέτυχα αυτό, απλά δεν πρόσεξα καλά τη δόση και μου παραβγήκε κοινωνικός.:mrgreen:

Σε αυτό που ήμουν για αρκετό καιρό αυστηρή ήταν ότι δεν επέτρεπα να τον φιλάνε στο πρόσωπο και να του πιάνουν/φιλάνε τα χέρια. Όπως επίσης και στο ότι δεν καπνίζαμε (κι ακόμη) μέσα στο σπίτι μας ή δεν τον πήγαινα σε σπίτια καπνιστών.

Μπράβο σας που τα πάτε τόσο καλά με τον θηλασμό!! Από ύπνο?

Όσο για τα νανουρίσματα... πολλά κι εγώ - σχεδόν κανένα κλασσικό όμως. Το ρεπερτόριό μου ήταν από παλιά ροκ μέχρι λαικά. Το κυρίαρχο ήταν και είναι το

Μεγάλη καψούρα με τον γιο μου όπως βλέπεις...

Πολλά φιλιά!!

κοίτα όταν την κρατάει ο Νίκος και κοιτάζονται μες στα μάτια και της λέει:είμαι πολύ καψούρης μαζί σου,καταλαβαίνεις οτι τα περιθώια στενεύουν!!!ΔΕΝ αντέχει να μην τη φιλάει στο προσωπο...με το ζόρι τον σταματάω εγω!!

εμείς είμαστε πολλοί οπότε τα πολλά χέρια και τα πολλά χάδια είναι στο πρόγραμμα...δεν έχω σκοπό να γίνω τρελλή και να υστεριάζω (έχω κάποια πααδείγματα) με το παιδί και θα αρωστήσει και θα χτυπήσει και θα κλάψει...

κι εμένα όλοι έξω καπνίζουν...με τρώει λίγο ο κ*λος μου να κάνω κι εγω κανένα και με το ζόρι κρατιέμαι...!!!

ο ύπνος της δεν έχει φτιάξει ακόμα,αλλά γενικώς είναι αρκετά ήσυχη...μπορεί και να είναι ξύπνια στην κούνια και να μην ακουστεί!!!προσπαθώ όταν είναι έτσι να την έχω στο sling αγκαλιά αναλόγως και τι δουλειές έχω να κάνω..

η πεθερά μου βοηθάει γενικώς,εχτές την έβγαλα "εκτός" πρώτη μέρα στα οικιακά και σε λίγο θα προσπαθήσω και σ/μ και λαική να πηγαίνουμε 3άδα..ευτυχώς η βοήθεια είναι σημαντική αν και αν δεν έχεις μάθει να τεμπελ-χανιάζεις είναι λίγο εκνευριστική...π.χ. της λέω :μπορώ να βάλω σκούπα και δε μ'αφήνει (χτες πρώτη φοά μετά το χειρουργείο έβαλα εγω) κι αυτό λίγο μ'εκνευρίζει (το θεωρώ λίγο σαν πατρονάρισμα)

σε γενικές γραμμές πάντως είμαστε σαν χάνοι με το παιδί,όπως όλοι οι πρωτο-γονείς!!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρηνιώ μου... αποθήκευσε ύπνο και ξεκούραση - θα τα χρειαστείς... Και δέξου, όποια βοήθεια σου δίνεται (και δεν σε χαλάει βέβαια αυτός που σου την προσφέρει).

Σε ποιόν μοιάζει η νεραιδούλα σας (προς το παρόν)?:D


Link to comment
Share on other sites

Ρηνιώ μου... αποθήκευσε ύπνο και ξεκούραση - θα τα χρειαστείς... Και δέξου, όποια βοήθεια σου δίνεται (και δεν σε χαλάει βέβαια αυτός που σου την προσφέρει).

Σε ποιόν μοιάζει η νεραιδούλα σας (προς το παρόν)?:D

στον μπαμπά της φυσικά...ρητορική ήταν η ερώτηση;;;;

και που να τον δεις όταν του το λένε...σαν γύφτικο σκερπάνι καμαρώνει!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!!

Το ξεχάσατε το καφέ...

θα ήθελα να σας ευχηθώ καλές γιορτές...

Χαρούμενα Χριστούγεννα κι Ευτυχισμένος ο νέος χρόνος!!

ο,τι ποθείτε να σας τα φέρει..υγεία πάνω απ'όλα και ευτυχία για όλο τον κόσμο!

Πρώτη φορά μετά απο πολλά χρόνια που νιώθω τη μαγεία τους!!του χρόνου που θα είναι χρονιασμένη πιστεύω ακόμα καλύτερα!!πιστεύω οτι θα τραγουδάμε τα Τρίγωνα Κάλαντα (14 μην. ε,να μην τραγουδάει;;;μη σας πω οτι θα λύνει εξισώσεις η μικρή μου Μαρία Κιουρί!!!!-πως φαίνεται η μάνα η κουκουβάγια!!!) με το τριγωνάκι μας στη γειτονιά!

Να μην ξεχνάτε οτι το όνειρο και την ελπίδα εκεί που τα κρύβουμε ο καθένας μας δεν μπορεί να μας τα πάρει κανείς!!

φιλιά!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ύστερα από πάρα πολύ καιρό είπα να μπω για να δώ τι κάνετε.Ως γνωστό από δίπλα μπανιαρίστικα δια παντός από ότι κατάλαβα.Anyway αφού είπαν να ανεβάσουν το επίπεδο δεν χωρούσα :P

ζωπυρον και hellcat ελπίζω και εύχομαι να είστε καλά...Για χάρη σας έριξα τα μούτρα μου και ξαναμπήκα:tongue:..Άλλες ΄2-3 κοπέλες που με ενδιαφέρουν τις συναντάω στο face.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...