Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πωπω τώρα είδα την ώρα!!! Έφυγα... έχει και νεύρα η ζοπυρών ποιος την ακούει :P

Θα την διαβάσω το πρωί με τον καφέ της δουλειάς!

Μα είπα κι εγώ... νύσταξε αυτή τόσο νωρίς;

Μάκια

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πώς πας από υγεία Αερικούλι?

Δωράκι, το έχω ακούσει κι από άλλες μαμάδες, αλλά μονίμως, αυτό με τον εμετό! Βήχας-εμετός, κλάμα-εμετός!

Στο μεταξύ προσπαθούσα και νωρίτερα να μπω στο καφέ και με πετούσε έξω :rolleyes:

Μέχρι να τα καταφέρω η Ζωπυρον νύσταξε!

Στίνα, καλή μου...χωρίς παρεξήγηση, ήθελα να σε ρωτήσω, γιατί παιδικό από τόσο νωρίς? Καμιά νταντά, καμιά γιαγιά δεν παίζει? Θα φρίξετε από τις αρρώστιες, ειδικά αν είναι και κακόφαγο το μωρό!

αχ αγγελινα κι εγω το ακουω συχνα,αλλα αλλο να το ακους και αλλο να το ζεις.....δραμα!!!!!!!

ακομα κι οταν πεφτει,(χωρις να χτυπησει)απο τον φοβο του κλαιει και να σου ο εμετος:(


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι ξεκίνησε και ξεκίνησε από την μικρή μου! να της το πω να την πιάσουν τύψεις άραγε μπας και το ξανασκεφτεί να ξαναρρωστήσει; Και οι άλλοι κόλλησαν ρε παιδί μου αλλά τον βήχα που έχω εγώ δεν τον έχουν! Μου 'ρχεται ώρες ώρες να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο!

Αφήστε που βήχω πνίγοντας τη μουρη μου σε ό,τι βρω για να μη την ξυπνήσω κιόλας!

Κόλαση!

ωχ παναγια μου,πηρες τιποτα???η μικρουλα τωρα καλα ειναι????

παντως εγω πηρα ντεπον τωρα μπας και προλαβω τιποτα:?


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Πωπω τώρα είδα την ώρα!!! Έφυγα... έχει και νεύρα η ζοπυρών ποιος την ακούει :P

Θα την διαβάσω το πρωί με τον καφέ της δουλειάς!

Μα είπα κι εγώ... νύσταξε αυτή τόσο νωρίς;

Μάκια

Εντελώς χαιρέκακα, θα σου απαντήσω :

- Πες αλεύρι... - Η Λένα, σε γυρεύει... :mrgreen:

(και επιτέλους πήγαινε σ' ένα γιατρό!)


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά κορίτσια, δεν θα το πιστέψετε...κόλλησε το λαπτοπ και κατέβηκα 2 ορόφους με ρόμπα και παντόφλες στο γραφείο! Μόνο και μόνο να μη λες ότι δε νοιαζόμαστε, Ζωπυρον! ;)

Αν δεν φτιαχτεί, μέχρι αύριο, με χάνετε, φιλενάδες. :(

Πάω πάνω τώρα, αν καταλάβει ο άντρας μου ότι λείπω, θα πάει ο νους του στο πονηρό...τσάμπα και βερεσέ! :rolleyes:

Ελπίζω να τα πούμε αύριο. Φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ ότι δεν νοιαζόσαστε?????

Με λέτε και γκρινιάρα?????

Ρε συ Αγγελίνα, γέλασα πολύ με την περιγραφή του πως κατέβηκες - σε φαντάστηκα με τη ρόμπα / παντόφλα / μέσα στα σκοτάδια...:shock::roll::lol:


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλό μου Αερικό!

Καλή εβδομάδα!

Πως είναι η πρώτη μέρα στη δουλειά?

Διακρίνω από κει στο φόρουμ μια νευρικότητα?

Αγγελίνααααααααααααα?


Link to comment
Share on other sites

Εντελώς χαιρέκακα, θα σου απαντήσω :

- Πες αλεύρι... - Η Λένα, σε γυρεύει... :mrgreen:

Ρε συ δεν μπορεί! Πρέπει να είναι το ίδιο πρόσωπο με άλλα nicks! Δηλαδή δεν το πίστευα πρωί πρωί που το είδα! Δεν είναι φοβερό που όταν οι άλλοι δεν μπορούν να αποκρούσουν με επιχειρήματα περνάνε στην επίθεση; Ήμαρτον πια! Δηλαδή εσύ στη θέση μου θα παρέμενες ψύχραιμη; Δεν την παλεύω πια με τις ανεγκέφαλες!

Καλημέρα είπα; Καλημέρα

Πρώτη μέρα στη δουλειά και ακόμα δεν έχω ανοίξει ούτε ένα αρχείο... που θα πάει όμως... θα μου την πέσουν όπου να 'ναι :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, τσούπρες! Εντάξει, το έσωσα τελικά! Ορίστε Ζωπυρον μου, στη διάθεσή σου για 1 ολόκληρη ώρα (μετά έχω δουλειά έξω)!

Με ποια μαλλιοτραβηχτήκατε πάλι, καλέ? :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Αγγελίνα τώρα σοβαρά... εσύ έχεις παρεξηγηθεί μαζί μου... πήγαινε στο θέμα του φυστικίου για τους παιδικούς σταθμούς και πες μου... ήμουν κάπου λάθος; Έχω βαρεθεί να αμφισβητώ τον εαυτό μου σε αυτό το φόρουμ ρε φούστη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...