Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Παράγινε από κει το χάλι μας κι είπα να το μεταφέρω από δω! Κάποιες ξέρετε, οι άλλες θα μάθετε - τσίπουρα, ρακές, τσικουδιές, βότκα, ουίσκυ, τεκίλλα, γάλα με μπισκότα...

Ωχ! Τις βλέπω τις κοπέλες με τις άσπρες μπλούζες να 'ρχονται...:shock:

Άντε, καλό μας ξημέρωμα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντε καλορίζικο και αυτό! Εμένα τελικά με έπιασε το κρασάκι χθες... Είχα λιγότερο βήχα! Ή απλώς συνέπεσε με την ύφεση του φαινομένου :lol:

Zopirούλα γι' αυτό που έγραψες δίπλα πως ανησυχείς να σου πω μόνο πως είναι το σύνδρομο της ενοχικής μάνας του πρώτου παιδιού. Το περνάω κι εγώ για άλλους λόγους. Αλλά είμαι ενοχική από τη φύση μου. Και στο παιδί αυτό διογκώνεται όπως και όλα τα συναισθήματά μου!

Άρχισα κάπως να την παλεύω από τη στιγμή που συνειδητοποίησα ότι δεν υπάρχει γονιός χωρις λάθη μικρά ή μεγάλα. Το μόνο που μπορώ λοιπόν να κάνω είναι να προσπαθήσω να μην κάνω ΤΡΑΓΙΚΑ λάθη! Και πορεύομαι λίιιιιιιιιιιγο καλύτερα. Όχι πάντα αλλά τις περισσότερες φορές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αν και δεν την βλέπω... Έχω ξυπνήσει με τρομερή ημικρανία. Δεν παλεύεται λέμε!

Κι είχα σχεδιάσει τη μέρα τόσο ωραία. Καταρχήν, να πάμε μετά από πολυυυυύ καιρό εκκλησία (μην βγάζεις καντήλες Αερικό:eek:) και μετά βόλτες παντού. Αλλά δεν μπορώ να κάνω βήμα.

Τέλος πάντων, φαίνεται πως δεν με σηκώνει το... γάλα. Πρέπει να το ρίξω στο αλκοόλ:P

Φιλιά προς το παρόν

Α! Έχω πολλά να πω για τις ενοχές...


Link to comment
Share on other sites

Δεν βγάζω καντίλες καλέ :D Κι εμείς πήγαμε εκκλησία :D Την αντικαταστήσαμε με παιδότοπο αφού μπροστά στο ιερό παίζανε τα μικρά όσο οι ιερείς έκαναν τα σχετικά με τα ύδατα έξω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αερικό, μου φέρνεις δάκρυα στα μάτια!

Εγώ η ρόμπα η ξεκούμπωτη δεν σηκώθηκα για εκκλησία.:oops:

Ήξερα ότι, αν έκανα την κίνηση, θα μας τραβολογούσε το στεφάνι μου στη θάλασσα, να το δούμε λάιβ, και δεν μου φαινόταν πολύ καλή ιδέα με αυτό το ψοφόκρυο. Φυσάει πολύ εκεί, ο μεγάλος είναι ακόμα με αντιβίωση...άσε που γίνεται πατείς με πατώ σε και δεν καταλαβαίνεις και τίποτα στην τελική. Ας μου εξηγήσει κάποια, γιατί οι άντρες είναι ΤΟΣΟ χοντροκέφαλοι σε αυτά τα θέματα? :confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλλάζουμε; Ο δικός μου είναι υστερικός με το κρύο! Το παιδί έσκαγε στον ήλιο (κι εγώ μαζί) και λύσσαγε να της βάλουμε μπουφάν! Με δύο μπλούζες μακριμάνικες το παιδί, με ένα φουστανάκι εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Eμενα το γιατροσοφι ουισκακι κατι εκανε αλλα ακομα ειμαι καπως με τρωει ο λαιμος μου. Τουλαχιστον μου εκοψε τον βηχα.

Σημερα ο μπαμπας μας δεν δουλευει και με αφησε να ξεκουραστω ευτυχως. Πηρε τον μικρο και τον παει στο big brother που ειχε μια δουλειτσα και μετα θα τον παει στο Αττικο παρκο που ειναι διπλα. Αφου μου φαινεται περιεργο εχω πολυ καιρο να μεινω μονη στο σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Το προτιμώ, μα την αλήθεια σου λέω! Βαρέθηκα πέντε χρόνια να μαλώνω για τα αυτονόητα, τύπου: όχι δεν θα τον πας έξω αρρωστο, μες στην υγρασία/δεν θα πάτε επίσκεψη σε σπίτι που το μωρό έχει βρογχιολίτιδα/βγάλτου το μπουφάν στο αμάξι, γιατί ιδρώνει και μετά θα κρυώσει/δεν γίνεται να τον αφήσουμε νηστικό ή άυπνο από το πρωί ως το απόγευμα, για να γυρνάμε στα ρουμάνια (πιο μικρός όταν ήταν και άλλα τέτοια ωραία...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σεβούλα για να το καταλάβεις... πρέπει να διαβάσεις το "Το ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΟ" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τσουράπες, είμαι σε ξένο κομπιούτερ (κάρβουνο λέμε) και σας παρακολουθώ!

Παρ' όλη την φοβερή ημικρανία, αλήτεψα σήμερα!

Αγγελίνα, δεν θα το πιστέψεις αλλά το πρωί που σερνόμουνα και δεν πήγαμε εκκλησία, σκεφτόμουνα τι θα πεις...:roll: κι εσύ δεν πήγες???:shock:

Βέβαια, καλά έκανες γιατί η εκκλησία κι ο περιβάλλων χώρος δεν είναι παιδική χαρά...:rolleyes::lol: χα χα χα χα χα συμπεθέρα


Link to comment
Share on other sites

Σεβούλα για να το καταλάβεις... πρέπει να διαβάσεις το "Το ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΟ" :lol:

δεν μου τα λες εν περιλήψει, γιατί βαριέμαι να διαβάζω;;)

για ξενύχτια μανάδων λόγω τέκνων;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Για αρρώστιες μαμάδων λόγω τέκνων και όπου πάει :lol: Οι μαμάδες λοιπόν γίνονται καλά... με αλκοόλ :lol:

Καλα ρε! Πήγα εγώ εκκλησία και δεν πήγατε εσείς; τς τς τς :P :p :P

Αν η εκκλησία δεν είναι παιδική χαρά τότε γιατί ο παπάς που μας βάφτισε μου ζήτησε πριν παραλάβω από την κουμπάρα το παιδί να κάνω 3 μετάνοιες και 5 τούμπες σαν τον Σάκη ε; ε; ε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...