Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

το αννετακι μας εχει πλεον αγκαλια το θησαυρο της!!!!


naki82

Recommended Posts

κοριτσια ναι!!!!!!!!ειναι γεγονος !!!!!!!!!!!

το αννετακι μας γεννησε το μπεμπουκο της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα πηγαν καλα ,μαμα και γιος ειναι υγειεστατοι και απο εδω και στο εξης θα απολαμβανουν ο ενας τον αλλον!!!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακι μου γλυκο να σας ζησει!!!!!!!!

να τον χαιρεστε !!!!!! χιλιοχρονο να ειναι το μωρακι σας,παντα να εχει υγεια,να ειναι δυνατο και καλο παιδι,και εσεις να ειστε παντα καλα και διπλα του!!!

μπεμπουλη μου γλυκε!σημερα ηρθες στον κοσμο καρδουλα μου,καλως ορισες!!!!

καλως ηλθες σε μια οικογενεια που σ'αγαπαει παρα πολυ,σε λαχταρουσε καιρο τωρα και να που τωρα εισαι εδω,στην αγκαλια της μανουλας και του μπαμπακα σου.εχεις υπεροχους γονεις καρδια μου και η ζωη σου θα ειναι πολυ ομορφη,γεματη αγαπη και στοργη!!!να ζησεις 1000 χρονια αγαπη μου,1000 ευτυχισμενα,πανεμορφα χρονια γεματα υγεια!!!!!ολες τις ευχες σου στελνω καρδια μου και ολη μου την αγαπη,μα πανω απ'ολα σου ευχομαι να παρεις την υπεροχη καρδια της μανουλας σου!!!

και εχεις και πολλες θειες που σου μιλουσαν και σ'αγαπουσαν απο τοτε που ησουν σπορακι,και ακουγανε τη μανουλα σου να λεει:ο μπεμπακος κλωτσησε,κουνηθηκε!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!

ΝΑ ΣΕ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!!

ΑΝΝΕΤΑΚΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ,ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

368374hvbaq23d1o.jpg

Κοριτσακι μου γλυκο το ωραιοτερο δωρο της ζωης σου εφτασε!!!!

Να σου ζησει να ειστε γεροι και οι δυο!!!!

Απολαυσε καθε στιγμη και καθε λεπτο απο τον ομορφο πριγκιπα που εχεις στην αγκαλια σου

Link to comment
Share on other sites

Ψυχή μου, τον περίμενες τόσο καιρό...Και τώρα ήρθε, για να γεμίσει τη ζωή σας αγάπη, φως κι ευτυχία!Να είναι γερός και καλότυχος στη ζωή του...τζαναμπέτης πάντως, Αννετάκι, από την αρχή ως τη γέννα ο άτιμος ε?Όμως, μπροστά στα ματάκια του που αντικρύζεις τώρα δεν τα ξεχνάς όλα? Έγινες μανούλα...Το πιστεύεις??Μανούλα ενός μικρού που θα σε λατρέψει και θα τον λατρέψεις...Χίλιες ευχές για μια σούπερ κοπέλα και το σούπερ μπόμπιρά της...Να μου τον φιλήσεις άπειρες φορές...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αννετακι μου γλυκο!!περασε σχεδον ενας χρονος απο τοτε που μου ευχοσουν για τη δικη μου γεννα!τοτε ηταν που λεγαμε οτι κοντοζυγωνει ο καιρος και συντομα θα μεινεις και εσυ εγκυουλα γιατι στο χρωσταει.τελικα οι ευχες μας πηραν σαρκα και οστα κυριολεκτικα!!ευχομαι να ειναι οτι ειχες ονειρευτει.η ωραιοτερη μερα,η ομορφετερη στιγμη και το πιο πανεμορφο πλασμα του κοσμου.ευχομαι να ειναι πανευτυχισμενο το βρεφακι σας που διαλεξε εσας για να ερθει στην ζωη.φιλια πολλα!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟς ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΠΟΙΟς ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Αννετακι μου τι καλα κουκλιτσα μου...επιτελους ηρθε η στιγμη να τον κρατησεις αγκαλιτσα τον μπομπιρα σου!!!!!!

Να ειναι παντα γερος,καλοτυχος και χαμογελαστος αλλα με τετοια μαμα γιατι να μην ειναι......

Να ειστε παντα τοσο χαρουμενοι και τρισευτυχισμενοι οσο σημερα.......

Αντε και τωρα βουρ σε ολα τα απαγορευμενα ....ξερεις εσυ......;)

Φιλακια πολλα πολλα,εχω χαρει τοσο πολυυυυυυυυ.........


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

ααααχχχχχ............επιτέλους ήρθε η ώρα που τόσο καιρό περίμενες .....η ανεπανάληπτη στιγμή που συναντήθηκαν οι ματιές σας.....που σίγουρα δάκρυσες απο ευτυχία !!!!!!

Να σας ζήσει ο μπεμπάκος , να είναι γερός κ τυχερός !!!!!!!!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελικά γιορτινός ήταν ο τύπος, έτσι?

Να σου ζήσει το αντράκι σου Ανετάκι, να είναι πάντα γερός γερός γερός και τυχερός! Να είστε γεροί, να τον καλομεγαλώσετε και να του δώσετε καλή ανατροφή!

Με το καλό να σαραντήσετε μάνα και γιος!!!

Link to comment
Share on other sites

Αννετακι μου, Χαρα προσωποποιημενη, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!

Ηρθε ο μπεμπακος να γεμισει τη ζωη σου με φωνουλες και γελακια!!

Να τον χαιρεσαι κουκλα μου,να ειναι παντα τυχερος στη ζωη του,

και να σε γεμιζει με θαυμασμο και υπερυφανια σε καθε κινηση του!!

Και οπως λεει και το Νικακι, ωρα για τα απαγορευμενα!!!;)

Καλο σαραντισμο να εχετε...Φιλια πολλα και στους δυο σας!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έλα, ύπνε, και πάρε το

και πάν' το στα λιβάδια,

που κελαηδούνε τα πουλιά

και παίζουν τα κοπάδια.

Ν' ακούει κουδούνια να χαρεί,

φλογέρες να μεθύσει

και των ρυακιών το φλοίσβισμα

να με τ' αποκοιμήσει.

Και σαν τρανέψει και γενεί

λεβέντης, παλικάρι,

νάχει για βέργα το σπαθί,

το βόλι για λιθάρι.

κουκλα μου να σου ζησει να ειναι παντα καλοτυχο κι ευτυχισμενο καλο σαραντισμο να εχετε μανα κι γιος!!!!

1832577gcltq2pl11.jpg


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...