Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

το αννετακι μας εχει πλεον αγκαλια το θησαυρο της!!!!


naki82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο Αννετακι!Τα καταφερες!Εχεις τον αγγελο σου αγκαλια!Να σου ζησει κοριτσι μου!Γερος τυχερος και χαρουμενος σε ολη τη ζωη του!καλο σαραντισμο!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανετάκι μου να σας ζήσει ο άντρακλας!!!!!

Είδες όλα πήγαν καλά και έχεις το αγοράκι σου αγκαλίτσα!!!

Πάντα γερός και δυνατός....Καλό σαραντισμό κουκλάρα μου!!!!

Πολλά φιλάκια στα πατουσάκια....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου να σου ζησει να τον χαιρεσαι τον πριγκηπα σου,να ειναι παντα γερος και καλοτυχος κι εσυ να τον καμαρωνεις.Καλο σαραντισμο να εχετε κι οι δυο σας.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδααααααααααααα!!!!

Καλέ, πήγα να γεννήσω και βρήκες ευκαιρία να γεννήσεις!!!!

Δεν σου είχα πει ότι θα σου παραδώσω σκυτάλη;

Να σου ζήσει γλυκιά μου το αντράκι σου!!!! Να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο τώρα που τον κρατάς αγκαλιά!!! Υγεία και ευλογία Θεού στο σπιτικό σας!

Σε φιλώ!:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννετάκι μου γλυκό να σας ζήσει ο γιος σας!!!!!!!!Να είναι πάντα γερός, υγιής, καλότυχος κι ευτυχισμένος γλυκιά μου!!!!! Είμαι σίγουρη πως είσαι τρισευτυχισμένη με τους δύο άντρες σου, κι εύχομαι κάθε μέρα της ζωής σας από εδώ και πέρα να είναι έτσι... Αχ, άντε κουκλίτσα μου ζεις το θαύμα σου και θα το ζεις κάθε μέρα από εδώ και πέρα...φιλάκια πολλά πολλά!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

αχ τι συγκινηση ειναι αυτη...οι ευχες σας κοριτσια ειναι βαλσαμο!!!

τα δακρυα τρεχουν χωρις σταματημο!!!ο μπεμπουλης μου κι εγω σας ευχαριστουμε πολυ πολυ πολυ για τις ομορφες και γεματες τρυφεροτητα ευχες!!!!!!!

σας ευχαριστω απο ψυχης ολες και σας ευχομαι να εχετε παντα υγεια, ευτυχια κι ευλογια στα σπιτικα σας!

να χαιρεστε τα παιδακια σας, με το καλο τα μωρακια σας οσες περιμενετε και συντομα οσες λαχταρατε ενα μωρακι να φωλιασει στην κοιλιτσα σας!!!

οτι αλλο κι αν πω θα ειναι λιγο!!!

ενα τεραστιο "ευχαριστω" κι ενα ειλικρινες "σας αγαπω" ειναι αυτα που βγαινουν μεσα απτην καρδια μου!!!

ευχαριστω για ολα!!!

εμεις χαιρουμε ακρας υγειας και απτη στιγμη που γεννηθηκαμε εχουμε βαλει 430 γραμμαρια...αμ πως ειμαστε φαγανουληδες εμεις!!!

παω τωρα για αρμεγματακι γιατι σε λιγο θα ξυπνησει ο θησαυρος μου!!!

Υ.Γ. sis σαγαπω οσο δεν φανταζεσαι, με το καλο κοπελα μου και μη ξεχνας ποτε να δινεις αμετρητα χαδακια στα ανηψακια μου!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...