Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

Vor 1 Stunde sagte Guinevere:

Guten Morgen Anna! Nun, ich bin von den Symptomen so weit ruhig, ich fing an, über morgen zu kümmern,  :-(und alles, was ich mir sagen, positiv zu denken 

Mην ανησυχεις ολα καλα θα πανε θα δεις!Ασχολησου με κατι για να ξεχνιεσαι θα περασει κ το αγχος ετσι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Anna Kal είπε:

Mην ανησυχεις ολα καλα θα πανε θα δεις!Ασχολησου με κατι για να ξεχνιεσαι θα περασει κ το αγχος ετσι...

Αυτό ακριβώς είπα να κάνω! Εσύ πως είσαι σήμερα κοριτσάκι Μου, δε σε ρώτησα η γαϊδούρα


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Γεια σας κι από εμένα!! Άννα μου καλά Αποτελέσματα!!περιμένουμε να μας πεις!Guinevere με το καλό αύριο και σε σένα!!μην έχεις άγχος!!όλα θα πάνε Καλά!!stalitsa82 καλησπέρα και σε σένα!!ποτέ είπαμε πας εσύ για αυχενικη;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , fereniki ❤ είπε:

Κορίτσια Γεια σας κι από εμένα!! Άννα μου καλά Αποτελέσματα!!περιμένουμε να μας πεις!Guinevere με το καλό αύριο και σε σένα!!μην έχεις άγχος!!όλα θα πάνε Καλά!!stalitsa82 καλησπέρα και σε σένα!!ποτέ είπαμε πας εσύ για αυχενικη;

Καλησπερα φερενικη μου! σε ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι ολα καλα! περιμενουμε απο την Αννα μας νεα!

  • Μου αρέσει 2

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, fereniki ❤ είπε:

Κορίτσια Γεια σας κι από εμένα!! Άννα μου καλά Αποτελέσματα!!περιμένουμε να μας πεις!Guinevere με το καλό αύριο και σε σένα!!μην έχεις άγχος!!όλα θα πάνε Καλά!!stalitsa82 καλησπέρα και σε σένα!!ποτέ είπαμε πας εσύ για αυχενικη;

Καλησπέρα κι από μένα @fereniki ❤ ! Εγώ 9/10 έχω αυχενική. Εσύ;;

Αννουλααααα περιμένουμε τα νέα σου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου γεια σας τωρα ξαπλωσα κ λεω κατσε να μπω..ολα καλααα κοριτσια υγιεστατο μωρο κ πολυ υπερκινητικο χαχα λεπτο δεν σταματησε το μωρο μου να κουνιετε!!!Παω για δεύτερο ΑΓΟΡΙ κοριτσια το ειδαμε καθαρα!!!Guinevere μου να εχεις πολυ καλα αποτελέσματα κ εσυ αυριο..περιμενω νεα σου!

stalitsa82,fereniki σειρα σας μετα με καλα αποτελεσματα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Anna Kal είπε:

Κοριτσια μου γεια σας τωρα ξαπλωσα κ λεω κατσε να μπω..ολα καλααα κοριτσια υγιεστατο μωρο κ πολυ υπερκινητικο χαχα λεπτο δεν σταματησε το μωρο μου να κουνιετε!!!Παω για δεύτερο ΑΓΟΡΙ κοριτσια το ειδαμε καθαρα!!!Guinevere μου να εχεις πολυ καλα αποτελέσματα κ εσυ αυριο..περιμενω νεα σου!

stalitsa82,fereniki σειρα σας μετα με καλα αποτελεσματα!!!

Μπράβο κορίτσι!!!!! Τέλεια..με το καλό ο γιος λοιπόν!!Καλή ξεκούραση τώρα..

Αύριο περιμένουμε και τα δικά σου τέλεια νέα @Guinevere !! Όλες να είμαστε με ευχαριστα νέα.. 

Καλό βράδυ!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , stalitsa82 είπε:

Μπράβο κορίτσι!!!!! Τέλεια..με το καλό ο γιος λοιπόν!!Καλή ξεκούραση τώρα..

Αύριο περιμένουμε και τα δικά σου τέλεια νέα @Guinevere !! Όλες να είμαστε με ευχαριστα νέα.. 

Καλό βράδυ!!

Ευχαριστω κοριτσι μ...καληνυχτα κ απο μενα ειμαι πτωμαααα!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

Οι εγκυουλες μας!!!

1.Anna Kal. :ΠΗΤ  03/04/2018-AΓΟΡΙ!!!

2.stalitsa82 :ΠΗΤ  25/04/2018!!!

3.Guinevere : ΠΗΤ

4.fereniki: ΠΗΤ  28/04/2018!!!

 

Τις καλημερες μου!!!Κοριτσια οποιες περιμενετε κ σεις τα μωρακια σας τον Απριλιο σας περιμενω στην παρεα μας!!!

Επεξεργάστηκαν by Anna Kal
  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Guinevere είπε:

Καλησπερα φερενικη μου! σε ευχαριστω πολυ μακαρι να ειναι ολα καλα! περιμενουμε απο την Αννα μας νεα!

Κορίτσι μ τι ωρα έχεις ραντεβού εσυ;Περιμενω νεα σου..σου ευχομαι ολα καλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Κοριτσια μου γεια σας τωρα ξαπλωσα κ λεω κατσε να μπω..ολα καλααα κοριτσια υγιεστατο μωρο κ πολυ υπερκινητικο χαχα λεπτο δεν σταματησε το μωρο μου να κουνιετε!!!Παω για δεύτερο ΑΓΟΡΙ κοριτσια το ειδαμε καθαρα!!!Guinevere μου να εχεις πολυ καλα αποτελέσματα κ εσυ αυριο..περιμενω νεα σου!

stalitsa82,fereniki σειρα σας μετα με καλα αποτελεσματα!!!

Μπράβο Άννα μου!!ειδες που ολα ειναι καλα..να ηρεμήσεις τωρα να ξεαγχωθεις και να προσέχεις εσένα και το μωράκι σου!!με υγεία να πάνε Όλα!!!και στα δικά μας με το Καλό!

13 ώρες πρίν, stalitsa82 είπε:

Μπράβο κορίτσι!!!!! Τέλεια..με το καλό ο γιος λοιπόν!!Καλή ξεκούραση τώρα..

Αύριο περιμένουμε και τα δικά σου τέλεια νέα @Guinevere !! Όλες να είμαστε με ευχαριστα νέα.. 

Καλό βράδυ!!

@Guinevere με το καλό να μας πεις κ συ τα νέα σου Σήμερα!!καλά Αποτελέσματα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! @Anna Kalμου πολύ χαίρομαι με το καλό ο γιος νούμερο Δύο!

Εμείς τώρα γυρίσαμε στο ξενοδοχείο πτώμα είμαι.  Όλα καλά μας είπαν, φυσιολογικές μετρήσεις, υπερκινητικο και πάλι την εσκασε να το μετρήσει και για σιγουριά έκανε και κολπικό. Φύλο δεν είδαμε αλλά μου αρκεί που είναι Καλά! Πητ 13/4 απλά είναι λίγο ψηλο και στου γιατρού μου βγαίνει πιο μπροστα. 

Σκυτάλη στην @stalitsa82 και μετά στην @fereniki ❤. Κορίτσια μου όλα να πάνε καλά με άριστα αποτελέσματα!

Πώς είστε σήμερα εσείς κοριτσια μου;

  • Μου αρέσει 2

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Guinevere είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! @Anna Kalμου πολύ χαίρομαι με το καλό ο γιος νούμερο Δύο!

Εμείς τώρα γυρίσαμε στο ξενοδοχείο πτώμα είμαι.  Όλα καλά μας είπαν, φυσιολογικές μετρήσεις, υπερκινητικο και πάλι την εσκασε να το μετρήσει και για σιγουριά έκανε και κολπικό. Φύλο δεν είδαμε αλλά μου αρκεί που είναι Καλά! Πητ 13/4 απλά είναι λίγο ψηλο και στου γιατρού μου βγαίνει πιο μπροστα. 

Σκυτάλη στην @stalitsa82 και μετά στην @fereniki ❤. Κορίτσια μου όλα να πάνε καλά με άριστα αποτελέσματα!

Πώς είστε σήμερα εσείς κοριτσια μου;

Μπράβο κοριτσι μου πανω απο ολα να εχουμε υγιή μωράκια!!!Καλη επιτυχια κ στα αλλα μας κοριτσια τωρα!!!Εγω καλα ειμαι  Guinevere μου κοιμηθηκα κ το. Μεσημερακι μου μια χαρα..ο μικρός μου ειναι σε γενεθλια 7 θα ερθει..εσυ ολα καλαα;αντε μας εφυγε κ το αγχος:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna Kal είπε:

Μπράβο κοριτσι μου πανω απο ολα να εχουμε υγιή μωράκια!!!Καλη επιτυχια κ στα αλλα μας κοριτσια τωρα!!!Εγω καλα ειμαι  Guinevere μου κοιμηθηκα κ το. Μεσημερακι μου μια χαρα..ο μικρός μου ειναι σε γενεθλια 7 θα ερθει..εσυ ολα καλαα;αντε μας εφυγε κ το αγχος:)

Αχ τι  καλά, καλά κάνεις και ξεκουράζεσαι! Εγω Κουραση αρκετή είχαμε περπάτημα σήμερα και έχω βγει νοκ αουτ! Ξάπλωσα και δε με βλέπω να το κουνάω μέχρι Αύριο! Πήραμε μια ανάσα μεγάλη Άννα μου!!!! 

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...