Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

On 24/11/2017 at 2:40 ΜΜ, agapi27 είπε:

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018      >  Αγοράκι   
  2. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018      >  ??
  3. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018    >  ??
  4. Afrofiti8 5:              ΠΗΤ   12/5/2018    >  Κοριτσάκι
  5. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018    >  Αγοράκι   
  6. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018     >  Αγοράκι 
  7. agapi27:                 ΠΗΤ  20/5/2018    >  Αγοράκι 
  8. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018    >  Κοριτσάκι
  9. Anastasakii           ΠΗΤ   28/5/2017   >   Κοριτσάκι 

 

:wub::wub:  κοριτσομηνας ξεκινησε,αλλα τα αγορακια εκαναν δυναμικη αντεπιθεση...Με το καλο ολες μας...

  •  

Και εδώ μαλλον κορίτσακι.βαλε με στην παρέα.

Που ειστε;πως τα πάτε;

Εγώ Έχω ένα βάρος στον κόλπο κ θα κάνω αύριο μια εξέταση ούρων μη τυχόν κ παίζει τίποτα.κατα τ αλλά καλά.


kcVQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018      >  Αγοράκι   
  2. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018      >  ??
  3. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018    >  Κοριτσάκι
  4. Afrofiti8 5:              ΠΗΤ   12/5/2018    >  Κοριτσάκι
  5. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018    >  Αγοράκι   
  6. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018     >  Αγοράκι 
  7. agapi27:                 ΠΗΤ  20/5/2018    >  Αγοράκι 
  8. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018    >  Κοριτσάκι
  9. Anastasakii           ΠΗΤ   28/5/2017   >   Κοριτσάκι 

 

:wub::wub:

 

Εγώ καλά είμαι...Ειχα κατι εντονες σουβλιες χθες το πρωι στο κρεβατι οπως γυριζα πλευρο και αγχωθηκα λιγο..Και σημερα πηρα τηλ το γιατρο κ πηγα για να καθησυχαστω..

Τον ειδαμε,ολα ηταν πολυ καλα και ηρεμησαμε:wub:... Μου ειπε λογικα ηταν απ το εντερο ή τη μητρα π μεγαλωνει.

Προσπαθω να μην γινομαι υπερβολικη,αλλα σκεφτομουν κι αν ειναι κατι κ δεν του δωσω τη δεουσα προσοχη; 

Πω,πω...Περναει ο καιρος κοριτσια..Ειμαι πολυ χαρουμενη...

Και περιμενω τοσο πολυ να ερθουν τα Χριστουγεννα να φτιαξω γλυκακια,μελομακαρονα,κουραμπιεδες,την βασιλοπιτα... Και να φαω...:cool::cool:

Η αληθεια ειναι οτι περιμενω κ τη β επιπεδου μετα τις γιορτες .Περιμενω πολλα δλδ :-D:-D:-D ..χαχαχαχαχα


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

ολα καλα και εγω!απλα μου εχει ανοιξει η ορεξη!και θελω να φαω τα παντα!σημερα εχω ραντεβου στο γιατρο μετα την δουλεια και ανυπομονω!εχω να δω το μωρακι μου τρεις εβδομαδες!θα εχει μεγαλωσει πολυ!

agapi27 καλα εκανες και πηγες στο γιατρο για να νοιωθεις καλυτερα και να μην αγχωνεσαι!και εγω ανυπομονω να φτιαξω τα μελομακαρονα χθες κοιτουσα την συνταγη!

κοριτσια εσεις τα νοιωθετε καθουλου τα μωρα?εγω νομιζω οτι το εχω νοιωσει μερικες φορες!ειμαι 16+3!και την κορη μου την ενοιωθα απο νωρις και πολυ εντονα αργοτερα!ηταν πολυ κινητικη!

Again mama με το καλο!!!

Φιλια σε ολες!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! @agapi27 και εγώ έχω έτσι πονακια που και που...η μήτρα μάλλον...καλά έκανες όμως και πήγες στο γιατρό, είδες και το μικρό σου έφυγε και η αγωνία :-D @Afroditi85 τι καλά!εγώ έχω ακόμα 17 μέρες για να δω το ζουζούνι μου...μια μια τις μετράω χιχι!μιαμ μιαμ μελομακαρονα!!τους κουραμπιεδες δεν τους αγαπάω οπότε δεν τους φτιάχνω...αααχ και οι διπλες μου αρέσουν!στολισατε?εμείς λέμε για σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλημέρα! @agapi27 και εγώ έχω έτσι πονακια που και που...η μήτρα μάλλον...καλά έκανες όμως και πήγες στο γιατρό, είδες και το μικρό σου έφυγε και η αγωνία :-D @Afroditi85 τι καλά!εγώ έχω ακόμα 17 μέρες για να δω το ζουζούνι μου...μια μια τις μετράω χιχι!μιαμ μιαμ μελομακαρονα!!τους κουραμπιεδες δεν τους αγαπάω οπότε δεν τους φτιάχνω...αααχ και οι διπλες μου αρέσουν!στολισατε?εμείς λέμε για σήμερα...

εμεις θα στολισουμε το Σαββατο!και εγω δεν φτιαχνω κουραμπιεδες!τωρα περιμενω τον αντρα μου να ερθει να με παρει να παμε στον γιατρο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ούτε εγώ στόλισα ακόμα.. Σκέφτομαι κι εγώ να ξεκινήσω το Σάββατο. 

Οι κουραμπιέδες ειναι περισσότερο για τον αδερφό μου...Τους τσακίζει.Κι εγω τους τρώω ,αλλά χωρίς πολλη ζαχαρη άχνη..

Έχω κόψει τα γλυκά και θα προσπαθήσω να μην φαω (πολλά)...Σημερα ηθελα ενα παγωτό,αλλα τελικά συγκρατήθηκα.

@Afroditi85,ola kala sto γιατρο;


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες και μελλουσες μανουλες! Ηρθα κι εγω στην ομορφη παρεα σας καθως περιμενω κι εγω το θαυματάκι μου τον Μάιο με το καλο! Ειμαι στην 17η εβδομάδα κι ακομα δεν ξερω φύλο. Περιμενω πώς και πώς να νιωσω το πλασματακι μεσα μου. Λενε πως καποιε1 τωρα αρχιζουν να αισθανονται τα πρωτα "φτερουγίσματα"...

Καλη, τελειόμηνη εγκυμοσυνη σε ολες μας!

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Γεια σας μανουλες και μελλουσες μανουλες! Ηρθα κι εγω στην ομορφη παρεα σας καθως περιμενω κι εγω το θαυματάκι μου τον Μάιο με το καλο! Ειμαι στην 17η εβδομάδα κι ακομα δεν ξερω φύλο. Περιμενω πώς και πώς να νιωσω το πλασματακι μεσα μου. Λενε πως καποιε1 τωρα αρχιζουν να αισθανονται τα πρωτα "φτερουγίσματα"...

Καλη, τελειόμηνη εγκυμοσυνη σε ολες μας!

Καλώς ήρθες @Evangeliaa. Me to καλό να κρατησεις ενα υγιέστατο μωράκι... 

όσο πιο αδύνατη η γυναίκα τόσο πιο νωρίς το αισθάνεσαι...Αλλα ναι,τις επόμενες εβδομαδες θα το νιώσεις 100%.

Πότε εχεις ΠΗΤ; για σε βαλω στο πινακακι μας...


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018      >  Αγοράκι   
  2. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018      >  ??
  3. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018    >  Κοριτσάκι
  4. Afrofiti8 5:               ΠΗΤ  12/5/2018    >  Κοριτσάκι
  5. Evangeliaa:             ΠΗΤ  13/5/2018    >  ??
  6. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018    >  Αγοράκι   
  7. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018     >  Αγοράκι 
  8. agapi27:                 ΠΗΤ  20/5/2018    >  Αγοράκι 
  9. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018    >  Κοριτσάκι
  10. Anastasakii           ΠΗΤ   28/5/2017   >   Κοριτσάκι 

 

:wub::wub:


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 27/11/2017 at 10:11 ΜΜ, agapi27 είπε:

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018      >  Αγοράκι   
  2. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018      >  ??
  3. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018    >  Κοριτσάκι
  4. Afrofiti8 5:              ΠΗΤ   12/5/2018    >  Κοριτσάκι
  5. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018    >  Αγοράκι   
  6. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018     >  Αγοράκι 
  7. agapi27:                 ΠΗΤ  20/5/2018    >  Αγοράκι 
  8. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018    >  Κοριτσάκι
  9. Anastasakii           ΠΗΤ   28/5/2017   >   Κοριτσάκι 

 

:wub::wub:

 

Εγώ καλά είμαι...Ειχα κατι εντονες σουβλιες χθες το πρωι στο κρεβατι οπως γυριζα πλευρο και αγχωθηκα λιγο..Και σημερα πηρα τηλ το γιατρο κ πηγα για να καθησυχαστω..

Τον ειδαμε,ολα ηταν πολυ καλα και ηρεμησαμε:wub:... Μου ειπε λογικα ηταν απ το εντερο ή τη μητρα π μεγαλωνει.

Προσπαθω να μην γινομαι υπερβολικη,αλλα σκεφτομουν κι αν ειναι κατι κ δεν του δωσω τη δεουσα προσοχη; 

Πω,πω...Περναει ο καιρος κοριτσια..Ειμαι πολυ χαρουμενη...

Και περιμενω τοσο πολυ να ερθουν τα Χριστουγεννα να φτιαξω γλυκακια,μελομακαρονα,κουραμπιεδες,την βασιλοπιτα... Και να φαω...:cool::cool:

Η αληθεια ειναι οτι περιμενω κ τη β επιπεδου μετα τις γιορτες .Περιμενω πολλα δλδ :-D:-D:-D ..χαχαχαχαχα

Καλά έκανες κ ησυχάσει κοπέλα μου.

Εγω έχω ακόμα ένα μήνα ως β επιπέδου άρα δε το σκεφτομαι

14 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημερα κοριτσια! τι κανετε?

ολα καλα και εγω!απλα μου εχει ανοιξει η ορεξη!και θελω να φαω τα παντα!σημερα εχω ραντεβου στο γιατρο μετα την δουλεια και ανυπομονω!εχω να δω το μωρακι μου τρεις εβδομαδες!θα εχει μεγαλωσει πολυ!

agapi27 καλα εκανες και πηγες στο γιατρο για να νοιωθεις καλυτερα και να μην αγχωνεσαι!και εγω ανυπομονω να φτιαξω τα μελομακαρονα χθες κοιτουσα την συνταγη!

κοριτσια εσεις τα νοιωθετε καθουλου τα μωρα?εγω νομιζω οτι το εχω νοιωσει μερικες φορες!ειμαι 16+3!και την κορη μου την ενοιωθα απο νωρις και πολυ εντονα αργοτερα!ηταν πολυ κινητικη!

Again mama με το καλο!!!

Φιλια σε ολες!

 

Πηγές γιατρό; Τι νέα;

Εγώ άρχισα μ φαίνεται να αισθανόμαι ανάσκελα.

Επίσης με το καλό!

 

πρίν από 47 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Γεια σας μανουλες και μελλουσες μανουλες! Ηρθα κι εγω στην ομορφη παρεα σας καθως περιμενω κι εγω το θαυματάκι μου τον Μάιο με το καλο! Ειμαι στην 17η εβδομάδα κι ακομα δεν ξερω φύλο. Περιμενω πώς και πώς να νιωσω το πλασματακι μεσα μου. Λενε πως καποιε1 τωρα αρχιζουν να αισθανονται τα πρωτα "φτερουγίσματα"...

Καλη, τελειόμηνη εγκυμοσυνη σε ολες μας!

Η ώρα η καλή Ευαγγελία!

Από πού ειστε; Εγώ Αθήνα

  • Μου αρέσει 1

kcVQp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Evangeliaa καλώς ήρθες!!!θα το νιώσεις και εσύ το μπεμπακι σου όπου να ναι, εγώ αν θυμάμαι καλά την κορούλα μου την είχα νιώσει γύρω στην 20η...αυτό τώρα το νιώθω εδώ και δέκα μέρες (μπήκα σήμερα 18η βδομάδα),πρέπει να είμαι χαλαρή και κυρίως ανάσκελα...εγώ Αθήνα γεννήθηκα και μεγάλωσα αλλά είμαι πλέον ερωτικός μετανάστης.....στη Ζάκυνθο :-D

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Γεια σας μανουλες και μελλουσες μανουλες! Ηρθα κι εγω στην ομορφη παρεα σας καθως περιμενω κι εγω το θαυματάκι μου τον Μάιο με το καλο! Ειμαι στην 17η εβδομάδα κι ακομα δεν ξερω φύλο. Περιμενω πώς και πώς να νιωσω το πλασματακι μεσα μου. Λενε πως καποιε1 τωρα αρχιζουν να αισθανονται τα πρωτα "φτερουγίσματα"...

Καλη, τελειόμηνη εγκυμοσυνη σε ολες μας!

Καλωσορισες στην παρεα μας!με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!εγω ειμαι 16+3 περιπου στην αυχενικη μου ειπαν 12/5 και χθες ο γιατρος 14/5!εγω εχω αρχισει και το νιωθω εδω και 2-3 μερες!μου ειπε οτι στο δευτερο το νιωθεις πιο γρηγορα!Μην ανησυχεις θα το νιωσεις συντομα!

Καλημερα κοριτσακια μου!τι κανετε?

Εμεις πηγαμε χθες στο γιατρο και ειδαμε το μωρακι μας οικεγενειακως!ολα ειναι πολυ καλα!εχουμε ενα πολυ καλο μωρο που αναπτυσσεται κανονικα!οποτε σε τρεις εβδομαδες θα ξαναπαμε!μας επιβεβαιωσε οτι ειναι κοριτσακι!

φιλια σε ολες!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...