Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 1

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

Καλημέεερααα κορίτσιααα!!!Θα γίνω κ εγώ μανούλα και είμαι καταενθουσιασμένη!Μόλις έκανα εγγραφή και χαίρομαι πολύ που υπάρχουν τόσο ενδιαφέροντα θέματα γιατί είναι και η πρώτη μου εγκυμοσύνη και δεν έχω ιδέαα!!Εύχομαι να έχουμε όλες φυσιολογική πορεία και να μας πάνε όλα θετικά!!!!:wub::wub::wub:

Παράθεση

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Katia86 είσαι καλύτερα? @Anastasakii καλώς ήρθες με το καλό το παιδάκι σου!!!εγώ σήμερα πήγα για το μηνιαιο ραντεβού...όλα καλά δόξα το θεό με το μωρό!βέβαια το "μάλλον κοριτσάκι" που μας είχαν πει στην αυχενική δεν ξέρω αν θα συνεχίσει να ισχύει...σήμερα ο γιατρός είπε ότι είδε πουλάκι :oops:...αναμένουμε λοιπόν τη β επιπέδου για να επιβεβαιωσουμε φύλο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Anastasakii  καλως ηρθες,σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι.. Ποσο εβδομαδων εισαι;

@katrin*,μαλλον γι αυτο ο γιατρος μου δεν μου λεει ακομα..χεχεχε...Γερο να ειναι... Σου ειπε ποτε θα κανεις τη β επιπεδου;

 

Εγω εχω ραντεβου τη Δευτερα και ανυπομονω να δω το μωρακι μου...

  • Ευχαριστώ 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

@agapi27 και στην αυχενική δεν μου είχε πει ο γιατρός μου σίγουρα κορίτσι...και σε αυτή την εγκυμοσύνη όπως και στην κορη μου μου ειπε θα το επιβεβαιωσουμε στην β επιπέδου...απλά σήμερα πήγα σε έναν άλλο γιατρό γτ βρίσκομαι επαρχία και δεν μπορούσα να πάω Αθήνα στον δικό μου οπότε μου είπε για το αγοράκι...γερό να ναι και ότι να ναι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@agapi27 Είμαι στην 13 βδομάδα!Έκανα κ εγώ αυχενική διαφάνεια κ ήταν όλα πολύ καλά!Το μόνο που τον προβλημάτησε λίγο βρε κοριτσια ήταν οτι το μωράκι μου ήταν λίγο μεγαλύτερο απ οτι έπρεπε!Πιστεύω όμως πως δεν ειναι κάτι ανησυχητικο..!Μου είπε επίσης οτι αν κ δεν φαινεται καλά κατα 60% ειναι κοριτσάκιιι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Anastasakii είπε:

@agapi27 Είμαι στην 13 βδομάδα!Έκανα κ εγώ αυχενική διαφάνεια κ ήταν όλα πολύ καλά!Το μόνο που τον προβλημάτησε λίγο βρε κοριτσια ήταν οτι το μωράκι μου ήταν λίγο μεγαλύτερο απ οτι έπρεπε!Πιστεύω όμως πως δεν ειναι κάτι ανησυχητικο..!Μου είπε επίσης οτι αν κ δεν φαινεται καλά κατα 60% ειναι κοριτσάκιιι!!!!

Και εμενα μου ειπε οτι ειναι μεγαλυτερο αλλα μου ειπε ειναι καλο αυτο γιατι οταν αναπτυσσεται κανονικα σημαινει ειναι υγιες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anastasakii είπε:

@agapi27 Είμαι στην 13 βδομάδα!Έκανα κ εγώ αυχενική διαφάνεια κ ήταν όλα πολύ καλά!Το μόνο που τον προβλημάτησε λίγο βρε κοριτσια ήταν οτι το μωράκι μου ήταν λίγο μεγαλύτερο απ οτι έπρεπε!Πιστεύω όμως πως δεν ειναι κάτι ανησυχητικο..!Μου είπε επίσης οτι αν κ δεν φαινεται καλά κατα 60% ειναι κοριτσάκιιι!!!!

Καλωσόρισες Anastasia με το καλό να υποδεχτεις το μωράκι σου!!!και εμείς μαλλον κοριτσάκι περιμένουμε!!!την δεύτερη κορη!!!εμενα μου είχε πει ότι είναι τρεις μέρες μεγαλύτερο με βάση την τελευταία μέρα περιόδου αλλά όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλοσορισες αναστασια με το καλο το μωρακι σου  και σε εμενα βγενει 2 μερες μεγαλυτερο και ολα καλα... και στον γιο μου σε ολους τους υπερυχους εβγενε μεγαλυτερος αυτο σημενει πως αναπτυσετε μια χαρα μη σε ανυσηχει αυτο..!!! εγω ειμαι στην 15,3  σημερα και εχω ραντευου πρωτα ο θεος τη πεμπτη να το ξαναδουμε..!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anastasakii είπε:

@agapi27 Είμαι στην 13 βδομάδα!Έκανα κ εγώ αυχενική διαφάνεια κ ήταν όλα πολύ καλά!Το μόνο που τον προβλημάτησε λίγο βρε κοριτσια ήταν οτι το μωράκι μου ήταν λίγο μεγαλύτερο απ οτι έπρεπε!Πιστεύω όμως πως δεν ειναι κάτι ανησυχητικο..!Μου είπε επίσης οτι αν κ δεν φαινεται καλά κατα 60% ειναι κοριτσάκιιι!!!!

Μπορει να εκανες ωορρηξια νωριτερα και βαση του 28ημερου κυκλου που μετρανε οι γιατροι να βγαινει μεγαλυτερο. Σε εμενα βγαινει μικροτερο βαση του 28ημερου κυκλου,αλλα εγω εχω μεγαλυτερο κυκλο,οποτε ειναι φυσιολογικο..

Σημασια εχει καθε φορα που πηγαινεις στο γιατρο να μην υπαρχουν αποκλισεις απ τη πρωτη φορα που πηγες..

Δεν ρωτησες το γιατρο το λογο που το ξανα ελεγε,αφου σε ανησυχησε; αν και ολα θα ειναι καλα...μην αγχωνεσαι ..

 

@Anastasakii ποτε εχεις ΠΗΤ να σε βαλω στο πινακακι;


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018     >  Κοριτσάκι (80%)
  2. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018     >  Κοριτσάκι   ???
  3. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018   >  ??
  4. Afrofiti8 5:              ΠΗΤ   12/5/2018   >  Κοριτσάκι (70%)
  5. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018   >  Αγοράκι   
  6. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018    >  Αγοράκι (90%)
  7. agapi27 :                ΠΗΤ 20/5/2018    >  ??
  8. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018   >  Κοριτσάκι
  9. Anastasakii           ΠΗΤ   28/5/2017  >   Κοριτσάκι (60%)

 

:wub::wub:

  • Μου αρέσει 2

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Anastasakii είπε:

@Vana87Κι εγω 13 είμαι!! @Afroditi85Καλώς σας βρήκαα!!:):)Σε ποια εβδομάδα εισαι??

Είμαι 15 εβδομάδων!θα ξαναπάω στον γιατρό στις 28 Νοεμβρίου!Ανυπομονώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...