Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 ώρες πρίν, ravT είπε:

pinterest.com

tinypic.com

google.com

https://ctrlq.org/images/

Συμφωνώ με την RavT και με μία σελίδα που να μπορούμε ν ανεβάζουμε και εμείς φωτογραφίες, είμαι υπερ-καλυμμένη.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα.

Σήμερα σχόλασα σχετικά νωρίς και πήγαμε οικογενειακώς στο jumbo γιατί είχαμε μια δουλειά εκεί κοντά. Ψώνισα τα πρώτα μου Χριστουγεννιάτικα δωράκια, έχει γλυκούτσικα ξύλινα στολίδια επιτραπέζια ή κρεμαστά σε λογικές τιμές. Δεν το αντέχω καθόλου το συγκεκριμένο κατάστημα την περίοδο των εορτών, οπότε προτιμώ να ψωνίζω ότι χρειάζομαι από εκεί αρκετά πριν τα Χριστούγεννα. 

Οπως ακριβώς τα λες, ματάκια μου! Και γω, ακριβώς το ίδιο κάνω!

Ελαφάκια ναι έχει, καθιστά και όρθια σε καφέ και χρυσό κυρίως χρώμα, μικρά και μεγάλα.

ravτ όπως σου έγραψε τις προάλλες η Ειρήνη, έχει αρκετά λευκά λουλούδια και κλαδιά. Κατάφερα να βγάλω κρυφά φωτογραφίες και θα σου τις στείλω με π.μ. 

Φέτος έχει και πάρα πολλούς καρυοθραύστες, μεγάλους, μικρούς, μπλε, κόκκινους, επιτραπέζιους και κρεμαστούς.

...τους λατρεύω!

Η ιδέα μας για τον φετινό στολισμό του δέντρου μας (ναι αποφάσισα να σας το αποκαλύψω πριν στολίσω-λόγω ανυπομονησίας), είναι να το στολίσουμε μόνο με τα Βeanie Βoos τους, που είναι πολλά!!! και σε διάφορα μεγέθη και χρώματα. Φυσικά θα βάλω και φωτάκια πριν από τα κουκλάκια αλλά θα είναι κάτι τελείως ξεχωριστό και ανυπομονώ!

Με το καλό, ματάκια μου γλυκά! Με το καλό, το υπέροχο και πρωτότυπο δέντρο σας!!

Βρήκα ένα δέντρο στολισμένο με χειροποίητα στολίδια και μεταξύ άλλων με λευκά σπιτάκια και κλαδιά και θυμήθηκα την ravt μας!

Δεν είναι υπέροχο;

... έχει ακριβώς τέτοια σπιτάκια, στο Ικέα, για να ξέρετε.
Οντως ΥΠΕΡΟΧΟ!

Χίλια μπράβο, κορίτσι μου!

Μπράβο που κάνεις την προσπάθειά σου και βάζεις ενέργεια! Είναι υπέροχες! Και του χρόνου!!!

17 ώρες πρίν, Nina-Tom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

ravt σε ευχαριστώ για την απάντηση....μάλλον βιάζομαι να βγάλω τον σπάγκο, για αυτό μου χαλάει... θα το δοκιμάσω με περισσότερη υπομονή αυτή τη φορά... ήδη έφτιαξα 3 καινούργιες και τις άφησα από το Σάββατο να στεγνώσουν καλά... για να δούμε! Παραθέτω τις προσπάθειες μου, να δεις πώς έγιναν.

εδώ στεγνώνει

 


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες! 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και δημοσίως στην Αφροδίτη μας που με σκέφτηκε!

Μερικές εικόνες από εμένα, για ιδέες και ταξίδι του νου...

family-room-money-shot-2.jpg

full-console-with-details.jpg

three-tiered-tray.jpg

 

daytime-tree-and-fireplace.jpg

 

1-Holiday-Housewalk-Cottage-Christmas-Ho

 

christmashousetour2015craftberrybush-75.

 

christmashousetour2015craftberrybush-23.

 

christmashousetour2015craftberrybush-53.

 

Christmashousetour2015craftberrybush-6.j

 

frontporchchristmascraftberrybush2.jpg

 

Christmashousetour2014hutchcraftberrybus

 

BalsamhillChristmastreetourcraftberrybus

 

Christmas-mantel-personalized-stockings-

 

DIY-Christmas-Village-Wreath.jpg

 

Christmas-truck-tree-decor-2.jpg

 

683feec0a7006ff5b0501fc96ed93638.jpg

 

 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Πω πω πω....ομορφιες! Υπεροχοι, διαφορετικοι στολισμοι για ολα τα γουστα ravt.

Κραταω το στεφανι με τα ξυλινα; στολιδια, μου αρεσε πολυ!

Οσο για το ευχαριστω...παρακαλω βρε! Αφου σου ειχα πει θα εχω το νου μου.

Ειρηνη... μην γελασεις. Πηγα σημερα με την μεγαλη στο river west για ψωνια και οταν βγηκα απο το παρκινγκ ειχα το νου μου  στο νεο μαγαζι που μας εγραψες αλλα δεν το ειδα....Τι δεν καταλαβα καλα; 

Επισης, ειδα το πρωτο στολισμενο μαγαζι στην περιοχη μου, ειναι μια ψαροταβερνα και οχι εμπορικο!

Σας φιλω και ευχομαι καλο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένα μου ξωτικά!

Σήμερα, 1ο πρωινό μετά από πολυυυυυ καιρο, που θα μείνω σπίτι {γιατί πρέπει να κάνω πολλά πράγματα}, οπότε θα είμαι εδώ γύρω και θα σας δημοσιεύω φωτογραφιούλες.

Ραβτάκι μου γλυκό, υπέροχες οι φωτογραφίες που έβαλες.. με γλύκανες, ευχαριστώ! Θέλω να κάνω απάντηση με διάφορους σχολιασμούς, κάτω από φωτογραφίες αλλά πότε θα κοινοποιηθεί, οεο; Αν δεν λυθεί εντελώς το θέμα, του χρόνου θα κάνουμε κάτι άλλο γιατί δεν μπορώ να το χαρώ το θέμα μας όσο άλλοτε και όσο θέλω.

Αφροδιτούλα μου, είναι στο πάρκινγκ του ΙΚΕΑ, δεξιά. Οπως στέκεσαι μπροστά στην έξοδο {εκεί που έχει και δεξιά και αριστερά κυλιόμενες}, δεξιά και οι βιτρινες του,  ματάκια μου, είναι αυτές που δημοσίευσα στις φωτογραφίες που δημοσίευσα πριν λίγες μέρες.

Αναφέρω σε όλο το στράτευμα επίσης, τα εξής:

1) 3 γνωστές μου, στόλισαν ήδη!

2) Το κατάστημα με τα ηλεκτρολογικά της γειτονιάς μου είναι πλέον στολισμένο με λαμπιονια και άλλα χριστουγεννιάτικα

3) Τα εποχιακά καταστήματα που γνωρίζω {στην Καλλιθέα, Κηφισό, Κορυδαλλό} είναι πλεον ανοιχτά και εξυπηρετούν κανονικά!

ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνεχίζω, με φωτογραφιουλες, που θέλω να μοιραστώ, μαζί σας!

..μία, τόσο απλή ιδέα, που μπορούμε  να κάνουμε και να στολίσουμε την εξώπορτά μας ή όπου αλλού μας αρέσει:
RjSSb5r.jpg

  • Μου αρέσει 2

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας καλημερίζω ξανά στην περίπτωση που εγκριθεί πρώτα αυτή μου η δημοσίευση!

Όπως σας είχα πει, το Σάββατο κάναμε αρκετή δουλίτσα. Μερικές ακόμα δημιουργίες 

Στολίδι με το καρούλι απ τον σπάγκο και με αλογάκι που ήδη είχα

zu1bb6.jpg

Στεφανάκι από σπάγκο με μεγάλο αλογάκι. Έχω και άλλα τέτοια από πέρυσι αλλά αυτό έχει άλλα χρώματα και υλικά επάνω

28s63bs.jpg

Η εμπλουτισμένη μορφή της κατασκευής της κόρης μου

174vg6.jpg

Το έλκηθρο που έφτιαξα από γλωσσοπίεστρα για το χριστουγεννιάτικο χωριό μου. Τα λευκά "πέδιλα" ήταν κίτρινα και τα έβαψα για να γίνουν λευκά. Έχει ατέλειες από λάθη μου αλλά θα ναι μέσα στο χιόνι οπότε ελπίζω να καλυφθούν

10qe4o7.jpg

Η μικρή ήθελε μπάλα με πέρλες. Της είπα πως πρέπει να αφαιρέσω τη σιλικόνη και μου απάντησε "άστη έτσι, σα να χει παγώσει νερό". Παιδιά!

29zopvr.jpg

Η μπάλα αυτή μου βγήκε αυγό αλλά δε πειράζει

m96m14.jpg

Εδώ θέλω λίγο χρώμα, θα το σκεπτώ ενώ στολίζω!

10elg93.jpg

Ακόμα μια μπαλίτσα...

orumg0.jpg

Όπως είπα, αυτές με δυσκόλεψαν. Με κόλλα έφευγε ο σπάγκος, με σιλικόνη φαινόταν άσχημες και είπα να σταματήσω εκεί. 

Πως σας φαίνονται;

  • Μου αρέσει 2

YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Και του χρονου Ravt μου! Να περασετε καλες γιορτες και να εχετε υγεια!

Μου αρεσουν πολυ! Ξεχωρισα και αγαπησα αυτη με το ξυλινο αλογακι και αυτη με την δαντελιτσα και το βελουδινο κορδελακι! Πανεμορφες, χρυσοχερα μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε τα θέματά σου στο Facebook, ως κρυφές ομάδες και ενημέρωσέ μας με προσωπικό μήνυμα για τα λινκ. Όταν υπάρχουν τόσες και τόσες επιλογές, γιατί να στεναχωριόμαστε, να ταλαιπωρούμαστε και να χαλάμε τη διάθεσή μας;

  • Ευχαριστώ 1

YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...