Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

καφενείον η καλή καρδιά


Μηλίτσα

Recommended Posts

πινω το καφεδακι μου φευγοντας θα πλυνω το ποτηρι μου αλλα δεν εχω να σε πληρωσω

κρατα τεφτερι ολα μαζι στο τελος του μηνα

ΚΡΙΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πω πω!!!!!!!!1 τι ποδαρικο εχω καλε?ελπιζω μιλητσα να μην βαλεις φωτο μου στην εισοδο με την επιγραφη απαγορευεται η εισοδος στο συγκεκριμενο μελος!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πω πω!!!!!!!!1 τι ποδαρικο εχω καλε?ελπιζω μιλητσα να μην βαλεις φωτο μου στην εισοδο με την επιγραφη απαγορευεται η εισοδος στο συγκεκριμενο μελος!!!

μαρη γυναικα, απαπαααααααααα κατσε να φωναξουμε κανεναν παπα για ευχελαιο χαχαχαχαχα

βαζω ενα ποτακι να στανιαρω και να παω να πεσω ταβλα...το χρημα στο γνωστο μερος και το μπουρμπουαρ επισης...αν και εξηπηρετηθηκαμοναχη μου δεν πειραζει


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

μας εφαγε μπαμπεσικα η κριση! Καλεεε ελατε,αλλιως το μαγαζι παει για κατεδαφιση. Κριση,με πιανει κριση,ωπα ωπα. Ανδριανη,ελα μιας και κανεις καλο ποδαρικο,χα χα! Παω να ελεγξω για απλυτα ποτηρια,να μετρησω εισπραξη κι εεερχομαι. Α,αννετακι,δεν ειχες ξεβγαλει καλα το ποτηρι,προστιμο αυριο (να κονομησουμε τιποτις παραπανω :wink: )


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

δεν παμε καλαααααααααα...και σελφ σερβις και πλερωνω...και μπουρμπουαρ? και θα πλυνω το ποτηρι μου?πριτς...αυτο παει πολυ...και το ποτηρι που βρηκες δεν ηταν δικο μου...εγω δεν το επλυνα ειμαι τεμπελαααααααααα χαχαχαχα

και ειμαι του σωματειου "δεν πλερωνω" οποτε μη περιμενεις για το προστιμο...εχουμε και εξοδα...28 μαιου η βαφτηση!!!:D:D:D


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπουχαχαχαχαχαχ ειδες ποδαρικο ε?

να ρωτησω τι παπουτσι φορανε το πασχα? μποτες μαυρες δεν πανε ε?

οχι τιποτα αλο πρεπει να παω να αγορασω κ που να αφησω την μικρη

θα την φυλαξει καμια σας?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπουχαχαχαχαχαχ ειδες ποδαρικο ε?

να ρωτησω τι παπουτσι φορανε το πασχα? μποτες μαυρες δεν πανε ε?

οχι τιποτα αλο πρεπει να παω να αγορασω κ που να αφησω την μικρη

θα την φυλαξει καμια σας?

καλε ακομα δεν τις εκρυψες τις μποτες? γιατι πες τις εκρυψες εσυ?χαχαχα

την μικρη την κραταω εγω αλλα δεν σου εγγυομαι πως θα την ξαναπαρεις πισω αφου ειναι μια τρελα!!!

και ανδριανη, το παιδι σου μοιαζει...εχει τα ματια σου..χρωμα δεν φενεται αλλα το παιδι φενεται πως ειναι δικο σου και μην ακους κανεναν!!!

λοιπον για λεγε τι θα κερασω?πρεπει να στηριξουμε το μαγαζι!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

τα ματια μας μια ειναι γαλαζια μια ειναι γκρι μια πρασινα θα διξει μετα το 6μηνο ειπε η γιατρος μπορει να γινουν κ καστανοπρασινα σαν του πατερα της

μακαρι να εμοιαζε λιγο κ σε μενα αλλα δεν..... δεν θυμασαι τη φωτο του αντιζηλου σου?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα,καλη ανασταση σε εσας και τις οικογενειες σας,με υγεια,αγαπη,και κερδη για τον καφενε μας. Ανδριανη μποτες βαλε με τετοιον καιρο. Δεν ειναι για εξοδα,αμα σου περισσευουν εχουμε κι εναν καφενε ντε να υποστηριξουμε! Φιλια... Και μη βρω τσοφλια απο αυγα!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...