Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

καφενείον η καλή καρδιά


Μηλίτσα

Recommended Posts

καλησπερες. Ναι,στα λουλουδια ημουν το μεσημερι. Θελουν τη φροντιδα τους για να τα καμαρωνεις εσυ μετα! Μινακι,ελπιζω να επλυνες το ποτηρι μετα. Ωραιο τραγουδακι. Αντε,ελατεεε


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα στο ακροατηριο. Βαζουμε ενα ποτακι και ενα τραγουδακι αφιερωμενο σε ολους τους ηρωικους συζυγους.

http://www.youtube.com/watch?v=duKYqbadqso&sns


...το γιατρό τον κάνει πέρα.

Link to comment
Share on other sites

σπερααααααααααα χαχαχα

σε λιγο ο καφενες θα γινει goodys η το σπιτι μιας συγγενη μου...πας επισκεψη σε ρωταει τι θα πιεις της λες και σου δειχνει τα κατατοπια να εξυπηρετηθεις μονος σου...

μονο να λεμε οτι εχουμε μαγαζι?οποτε θελουμε ανοιγουμε οποτε θελουμε φευγουμε?δεν ειναι κατασταση αυτη...θελω καφε και τον θελω τωραααααα...οχι τωρα καλε...μονο ο καφες μου ελειπε...αλλα ενα τσιγαρακι θα το κανω (ξερω ξερω εξω)...ενα σφηνακι τεκιλα παρακαλω και τον λογαριασμο!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Αννετ.Σημερα κερναει το μαγαζι. Τα εχουμε κονομησει.

ωωωω αντε στην υγεια σας & καλες δουλειες!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα περιμενουμε τη GROUP4 να μας συνοδευσει με την εισπραξη. Η Μηλίτσα ακομα μετραει.

χαχαχαχα και μου εκανε την ανηξερη χαχχαχα και σανωτερα!!!

καλε μηλιτσααααααα περισσευει τιποτα και για μας???:D:D:D εχουμε εξοδα..βαφτηση σε λιγοτερο απο δυο μηνες...αντε οτι εχετε ευχαριστηση χαχαχαχα

καλο βραδυ μηλιτσο, φιλια στα παιδια!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχ ευχαριστώ την ερι αννετ μου. Καλησπέρα σε όλες εμείς δεν κοιμάται η μικρή παρά 30λεπτά τη μέρα κι αυτα σπαστά.τζ βράδυ ξυπνάει 3.30 6.30 8.30. Και όταν έχει δουλίτσα την παίρνω παραμασχαλα και πάμε μαζί εννοείται. -Εσείς τη νέα κούκλες-


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

μηλιτσο ο λογος σου με χορτασε και τη μηλιτσα φατη χιχιχι!!!

κισακι υπομονη μωρε, εχει και γκρινια?

εμεις εχουμε μικροβιο στις μυξουλες, απο αυριο αντιβιωση!

αντε μηλιτσο βαλε ενα τελευταιο και να φυγω!βαλε και στη κισα μας απο μενα και οτι παρει στον λογαριασμο μου!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χικ χικ, φτου δεν επρεπε να το πιω το δευτερο...χικ χικ αντε να βρω το δρομο για τη μερια μου στοκρεβατι...παλι θα τον λαχταρισω τον καψερο τον συζυγο!!!!!

καληνυχτα παιδια και ευχαριστω για το κερασμα!νυχτααααα χικ!χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ολη μερα, καλο σ/κ

παλι μονη μου θα φτιαξω καφε?αμα ηταν τον επινα και στο σπιτι χαχαχα

πολλα φιλια σε ολους!

Υ.Γ.και μην ψαχνετε το επλυνα το φλυτζανι μου και τα λεφτα κατω απτο ταμειο!!!:cool:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,κισακι μου υπομονη με τη μπουμπου,που θα παει θα περασει κι αυτο.

Ανετακι ευχαριστουμε πολυ και ανταποδιδουμε τα χαιρετισματα στην ερη.Περαστικα στον κουκλο σου,μακαρι να γινει γρηγορα καλα,για να μην ταλαιπωρειται κι εκεινος και να μη στεναχωριεσαι κι εσυ.

Εμεις μια χαρα,απο χθες ειμαστε ολε εξω,το βραδυ για μπυριτσα και ψωνια για τη μικρη και σημερα το πρωι,η μικρη διαδηλωσε με το σχολειο στην Αριστοτελους,με το σχολειο,για το περιβαλλον.Εμεις ηπιαμε το καφεδακι μας,και μετα πηγαμε σε ενα ρακαδικο και περασαμε τελειαααα!!!!

Τωρα θα ετοιμασω ενα φραπεδακι,καλα να περασετε,καλο Σ/Κ.:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...