Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

καφενείον η καλή καρδιά


Μηλίτσα

Recommended Posts

ανοικτο καθημερινες και σαββατοκυριακα,24ωρη βαση. Εδω εχουμε αφθονο καφεδακι,κρασακι,τσιγαρα,τραπουλες,ουζομεζεδες, καλαμαρια και γαριδες πουναι για τους μερακληδες, ζωντανη μουσικη απο ερασιτεχνες. Επισης υπαρχει χωρος για μη καπνιστες Ειστε ολοι-ες ευπροσδεκτοι-ες. Ομως αφου διαβασετε τις οδηγιες στην πορτα...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 144
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απαγορευεται η εισοδος σε σκυλακια και γατακια,εκτος κι αν φορουν παμπερς!

Απαγορευεται η εισοδος σε πεθερες!

Απαγορευονται οι λεξεις: ωορρηξια,καθυστερηση(εκτος αν προκειται για πτηση) εμμηνος ρυση,και σχετικες. Οι θαμωνες που παραβαινουν αυτο τον ορο,θα πακεταρονται απο τους φουσκωτους και θα μεταφερονται στα σχετικα καφε,που δεν ειναι λιγα

Απαγορευεται να κλεβετε μαχαιροπηρουνα κατα την εξοδο.

Ευχαριστουμε δια την προτιμηση! Κοπιαστε...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμμμμμμμμ βλέπω εφαρμόζεται την τακτική "της πάπιας" ή αλλιώς "του ψόφιου κοριού"....Τελοσπάντων.... Πρέπει να πληρώσετε προκαταβολικά περαίωση, Φ.Π.Α., ΤΕΒΕ, φόρο εσπρεσομηχανής, φόρο παγωτομηχανής, φόρο εισόδου γυναικών στο καφέ, ΑΕΠΙ και τσιγαρόσημο...

Κάντε μου ένα cappuccino μέτριο τώρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

επ, τέρμα το τσιγαρόσημο, κομμένο το τσιγάρο παντού πλέον!

Μηλίτσα, να βάλεις τραπεζάκια έξω και σόμπες παρακαλώ... Εγώ εκεί θα είμαι στάνταρ!

(πόσο χαίρομαι που σε βλέπω, έχουμε χαθεί τελείως!!! Θα τα λέμε όμως εδώ!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μεγια μεγιά εγω μπορω να εχω ενα μεγαλο κρεβάτι να ξαπλώσω παρακαλω και οταν σηκωθω ενα φραπόγαλο και μια τσιγαριά!!!!!!!!!!


Μικροί μου μπομπιρές είστε όλοι μου οι ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλοριζικοοοοοοοοοο.Ηρθε η παλια καλη μηλιτσα και μαλιστα αναννεωμενηηηη!!!!!Νομιζω οτι ηταν αυτο ακριβως που χρειαζομασταν,αυτο το καφε.Ευκαιρια να ξεφυγουμε απο το γνωστο θεμα(βλεπε τις απαγορευμενες λεξεις,που προανεφερες....βλεπεις,ουε να τις ξεστομισω,δεν τολμαω....φτου κακα....)

Εδω θα χαλαρωσουμε,μαρτζι ακουςςςςςςςς,ελα γρηγορα σε περιμενουμε....

Κερναω το πρωτο καφεδακι της ημερας,φιλακια!!!!

934760x1lv06mruv.gif


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες,κυριως στις νεες αφιξεις! Καλε,τι καθεστε,ελατε εχει καφε για ολους. Εναν ελληνικο μερακληδικο,εφτασεεε! Οτι αλλο θελετε να το ζητατε απ το ζηκο! Η κυρια εφοριακου να πληρωσει τακουνοσημο γιατι μπηκε με τακουνια,γυναικοσημο καθως ειναι γυναικα,χα χα! Και καπουτσινοσημο. Ζηκοοο,ουζακι με μεζεεεΤο τσιγαρο επιτρεπεται και μεσα,αλλιως να φερνετε εσεις σομπες.α,κι ενα φραπογαλο πιασε. Οποια νυσταζει σπιτι της,δεν εχουμε ντιβανια.Περασα,ανοιξα το καφενειο και βγαινω γιατι εχω δουλιτσες. Καθιστε,πειτε τα μεταξυ σας. Εγω θα ξαναπερασω το βραδυ να μετρησω την εισπραξη. Το βραδυ εχει εγκαινεια μετα ζωντανης μουσικης,οτι φατε κι οτι πιειτε κερνα το μαγαζι! Καλη διαμονη!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...