Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Niki1989

Recommended Posts

On 30/12/2017 at 6:05 ΜΜ, Τονι@ είπε:

Καλησπέρα καλή μου.  Πως είσαι σήμερα  ??

Καλήσπερα Τόνια μου..Καλύτερα είμαι..Εδω και τέσσερις ήμερες τα συμπτώματα είναι αρκετά ήπια....Σήμερα τι θα κάνετε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 124
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Niki1989 είπε:

Καλήσπερα Τόνια μου..Καλύτερα είμαι..Εδω και τέσσερις ήμερες τα συμπτώματα είναι αρκετά ήπια....Σήμερα τι θα κάνετε; 

Καλησπέρα κορίτσι μου.  Σήμερα θα κάτσουμε στο σπιτάκι μας οι 3 μας! ! Αφενός η μικρούλα δεν είναι για ξενύχτια και αφετέρου ο σύζυγος δουλεύει μέχρι πολύ αργά.  Εσείς? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Niki1989 είπε:

Καλημέρα Τόνια μου...Καλή χρονιά, με υγεία, ευτυχία και πολλή αγάπη. Πως πέρασες; εμείς το ρίξαμε έξω...

Καλησπέρα Νίκη μου!! Καλή χρονιά και σε σένα! ! Πολύ όμορφα πέρασα.  Πολύ ήρεμα και οικογενειακα . Την παραμονή κάτσαμε σπίτι με τον αντρουλη μου και τη μπέμπα και ανήμερα το μεσημέρι πήγαμε στους γονείς μου.  Χαίρομαι που περασες καλά! Βγηκατε? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2018 at 8:54 ΜΜ, Τονι@ είπε:

Καλησπέρα Νίκη μου!! Καλή χρονιά και σε σένα! ! Πολύ όμορφα πέρασα.  Πολύ ήρεμα και οικογενειακα . Την παραμονή κάτσαμε σπίτι με τον αντρουλη μου και τη μπέμπα και ανήμερα το μεσημέρι πήγαμε στους γονείς μου.  Χαίρομαι που περασες καλά! Βγηκατε? ?

Καλημέρα..Ναι βγήκαμε....Όμορφα περάσαμε.....Η μπέμπα καλά είναι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Niki1989 είπε:

Καλημέρα..Ναι βγήκαμε....Όμορφα περάσαμε.....Η μπέμπα καλά είναι; 

Μια χαρά.  Έγινε 5 μηνών χθες. . Ετοιμαζομαστε για το τρίτο εμβόλιο. Εσυ πότε έχεις ραντεβού με το σπορακι σου? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Τονι@ είπε:

Μια χαρά.  Έγινε 5 μηνών χθες. . Ετοιμαζομαστε για το τρίτο εμβόλιο. Εσυ πότε έχεις ραντεβού με το σπορακι σου? ?

11 Ιανουαριου..Μπήκαμε στην 10η εβδομάδα εγκυμοσύνης..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Niki1989 είπε:

11 Ιανουαριου..Μπήκαμε στην 10η εβδομάδα εγκυμοσύνης..

Πολύ καλά. .λογικά θα δεις έναμικρό πλασματακι. ..  Εγώ σε αυτόν τον υπέρηχο την είχα δει πρώτη φορά να μοιάζει με ανθρωπάκι.  Ξεχώριζαν χεράκια και ποδαράκια και τα κούναγε. . Έριξα το κλάμα της ζωής μου εκείνη την στιγμή.  Δε θα φύγει ποτέ από το μυαλό μου. Ήταν μόλις 5 εκατοστά .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Πολύ καλά. .λογικά θα δεις έναμικρό πλασματακι. ..  Εγώ σε αυτόν τον υπέρηχο την είχα δει πρώτη φορά να μοιάζει με ανθρωπάκι.  Ξεχώριζαν χεράκια και ποδαράκια και τα κούναγε. . Έριξα το κλάμα της ζωής μου εκείνη την στιγμή.  Δε θα φύγει ποτέ από το μυαλό μου. Ήταν μόλις 5 εκατοστά .

Το φύλο πότε φαίνεται;  

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Niki1989 είπε:

Το φύλο πότε φαίνεται;  

Εξαρτάται. ..εμάς πάντως όταν μας το είπε τόσο νωρίς έπεσε έξω. . Σε αυτή την ηλικία δεν φαίνεται ουσιαστικά. Κάποια αγοράκια φαίνονται στην αυχενική διαφάνεια αν βοηθήσει η θέση αλλά την τελική απάντηση συνήθως τη δίνουν στη Β επιπέδου ή κάπου εκεί γυρω


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τόνια μου τι κανεις; αύριο έχω το επόμενο ραντεβού...Ασε εγώ ταλαιπωρούμε από περιοδοντίτιδα, τέσσερα βράδια έχω να κοιμηθώ...Ευτυχώς ο γιατρός μου επέτρεψε να πάρω αντιβίωση..Ήδη 2 μέρες την παίρνω αλλά δεν έχω δει βελτίωση. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2018 at 7:11 ΜΜ, Niki1989 είπε:

Τόνια μου τι κανεις; αύριο έχω το επόμενο ραντεβού...Ασε εγώ ταλαιπωρούμε από περιοδοντίτιδα, τέσσερα βράδια έχω να κοιμηθώ...Ευτυχώς ο γιατρός μου επέτρεψε να πάρω αντιβίωση..Ήδη 2 μέρες την παίρνω αλλά δεν έχω δει βελτίωση. 

Καλημέρα κορίτσι μου! !! Ωχ σε επιασε ε? ? Βάζεις καμιά ειδική οδοντόκρεμα? ?? Με το καλό το ραντεβού σήμερα! ! Μπες να μου πεις τα νέα !

Εγώ  καλά είμαι.  Ξεκίνησε η μπέμπα ρυζάλευρο και προσπαθεί να το μάθει.  Δεν τρελαίνεται κιόλας 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! !! Ωχ σε επιασε ε? ? Βάζεις καμιά ειδική οδοντόκρεμα? ?? Με το καλό το ραντεβού σήμερα! ! Μπες να μου πεις τα νέα !

Εγώ  καλά είμαι.  Ξεκίνησε η μπέμπα ρυζάλευρο και προσπαθεί να το μάθει.  Δεν τρελαίνεται κιόλας 

Αντιβιωση μου δώσανε, ηταν πολύ χάλια..Μου το επέτρεψε ο γυναικολόγος....Μια χαρά πήγε το ραντεβού...Είδαμε χεράκια, ποδαράκια.....Ολα τέλεια..

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Niki1989 είπε:

Αντιβιωση μου δώσανε, ηταν πολύ χάλια..Μου το επέτρεψε ο γυναικολόγος....Μια χαρά πήγε το ραντεβού...Είδαμε χεράκια, ποδαράκια.....Ολα τέλεια..

Μπράβο κορίτσι μου! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...